Šta je novo?

Blackberry Mercury

Let the games begin...
Sent from a fantastic Lumia 950 XL
 

Prilozi

  • PhotoChooser-a0f991d6-9e82-4dc8-a8bb-8a5f2ac07a4c.jpg
    PhotoChooser-a0f991d6-9e82-4dc8-a8bb-8a5f2ac07a4c.jpg
    1 MB · Pregleda: 80
Čestitam! Nek te služi barem 6 meseci, a posle na doboš ;) Koliko novaca je koštalo to zadovoljstvo? :)
 
Nisam ga kupio - dosao je na test. :)

Odavno se nisam nekom testu ovako radovao... Napokon nesto drugacije.
 
Mislio sam da si ga kupio pošto prodaješ Lumiu, ajd onda čekamo test...
 
Nexus 5X ce zameniti Lumiu. Cak sam razmisljao ako budem imao problema da je prodam da je zadrzim kao neki back-up phone, ali glupo mi to nekako, suvise je dobar telefon za to...
 
Ne bojiš se "crkavanja" ploče na LG? Ako si već hteo Nexus fon, mogao si i Huawei 6P, mada 5X je odličan telefon(imao sam ga).
 
I 6P crkava, samo ga kod nas ljudi manje imaju pa je manje i zapazeno: mom najboljem drugu, koji zivi u US je crkao, kao i njegovom kolegi. Naravno, boli ih briga - zamenili ih bez pitanja...

A imam garanciju od godinu dana kod proverenog prodavca, pa se ne bojim. S druge strane, tesko da ce on kod mene biti duze od godinu dana... :D
 
Imao sam priliku da probam telefon pre neki dan. Oduševljen sam izradom, deluje zaista moćno. Lepo radi, ne štuca, ali sam skeptičan oko tastature. Sada kada smo naviknuti na on screen tatstature, ova deluje sporo. Možda je neophodan period adaptacije. Kamera je prilično loša, takođe.
 
kupis note8, zadenes mu tastaturu i imas bolji blekberi od ovog. -.-
 
Nazad
Vrh Dno