Šta je novo?

Horor filmovi

Martyrs sam imao nesreću da pogledam i izrazito ga ne preporučujem, to je po meni jedan od najglupljih filmova ikad.
 
The Caller veoma dobar horor film. Iznenadio me je, a to se ne desava cesto. 8/10
The Autopsy of Jane doe sasvim pristojan horor u moru danasnjih gluposti. 6/10 moglo je to mnogo bolje :)
Dark was the night meni legao bas fino. 8/10 od mene
The hallow fin horor. 7/10
Extinction odlican post apocalyptic horor. 8/10
Hidden takodje dobar post apocalyptic film. 8/10
Jessabelle Malo predvidiv ali fini flick. 6.5/10
Nesto sam darezljiv danas sa ocenama XD

P.S. Molim Vas samo kratak opis filma i ocena sa linkom. Kopirate link sa imdb-a, napisete naziv filma, markirate ga i sa ikonicom Link ubacite link u naziv filma.
 
Poslednja izmena:
Ako je neko propustio... 8/10 od mene, za ljubitelje vampira preporuka

30 Days of Night

E da - i ovaj me je užasnuo...
Mum & Dad (2008)

Mum and Dad, and their 'adopted' children, Birdie & Elbie, work at the airport. The family live off whatever they scavenge from cargo holds, offices and hotels - including a steady stream of transient workers who populate the airport's soulless hub. When Lena, a young Polish office cleaner, is befriended by Birdie, she gets drawn into a nightmarish world of torture, murder and perversity. Imprisoned in a suburban House of Horrors and designated a 'Mummy's Girl', Lena's only options appear to be to become part of the family - and join them in their insanity - or die.


jeziv film :trust:
 
Poslednja izmena:
Nije se ni meni Martyrs dopao...retko dosadan film

The dead have highways
 
Nisam siguran ali mislim da je horor i film Groblje kućnih ljubimaca "Pat Samatary".
 
Francusku, neprijatno mi je i da se sećam. Užasan i glup film.
 
Pa i "Cemetery". [emoji1]

Kad smo kod Kinga...Cujo, Shining, Carrie(stari originalni), Dead Zone...

Gledao sam dosta horora, medjutim vise su mi bili "strasni" kad sam bio klinac.Gledam ga kao zanr, ne kao nesto sto ce da me strecne.Toga danas skoro da nema.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ja volim igranje sa mrakom, bez prisustva muzike koja odvraca paznju, atmosfericne lokacije, tamne, sive, zardjale, vlazne :d

Sa te strane, The Descent 1 i 2 skroz pogadjaju sustinu.
 
Taj martyr polako već dobija status kultnog filma u hororu. Meni je on u top 10 u poslednjih petnaestak godina. Sjajan spoj horora i drame, naravno sa svojim slabostima koji se javljaju negde u drugoj polovini filma, dok opet kraj vadi stvar iz govana. Filozofski odrađen tako da nije za svakoga u pogledu "ima nas raznih", ali daleko da je film glup. Možda nekome zbog same ideje ali film ima dosta toga da ponudi i zadao je domaće zadatke koje, evo već deset godina ne može niko da nadmaši.
Imam brdo predloga ali nezahvalno je predlagati nekome kad svako od nas drugačije gleda na svaki film. I kao što neko reče, propast topica u najavi, jer sam žanr je već toliko posustao da je ovo gubljenje vremena. Ali kao što mod reče, da pustimo pa da vidimo. Leba ne traži.
 
Hostel i hostel 2?
 
Slabo, donekle zabavno, pogledaj pa proceni sam.

Neko je pitao za "Case 39", nije loš.
 
Goksung je dobar kad povataš konce,baš tako istripovan,al posle se kockice poslože i filmčina....mada nemogu reći da je horor,čak niti hororčić (The Autopsy of Jane Doe)

jaksa@ ja sam pitao,hvalja vi,će da ga skinem
 
Poslednja izmena:
@delrey

The Changeling sa George Scottom je klasik 80tih koji se ne propusta

The dead have highways
 
Nazad
Vrh Dno