Šta je novo?

Horor filmovi

cimi

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruke
1,153
Poena
210
Pozdrav ljudi,

posto sam veliki fan dobrih horor filmova,tj ja i devojka skoro pa samo tu vrstu filmova gledamo :d..

Imamo mali problem sve sto valja smo gledali,pa sad kad trazim neki film provedem po 1h trazeci neki solidan film.

Puno bi mi znacilo kada bi mogli da mi date vase preporuke za filmove moze stari moze novi samo da su "strasni" :banana: .

Sve tipove volim ali najvise sa duhovima.

Pa ako moze dajte predloge sta ste gledali i sta vas je preplasilo :eyebrows:
 
pposter.jpg


Više nego solidan horor... Pandorum (2009)
 
Cemu nova tema ?
 
Neka je, da vidimo u kom pravcu ide.
 
Mrtva u najavi kao i zanr
 
Sta ste do sada gledali?

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
the_mist.jpg


“The Mist” (2007) Režija Frank Darabont (TWD) / knjiga SStephen King-a... Odličan.

“The Descent” (2005), čak ni nastavak uopšte nije loš

“Let The Right One In” - originalni švedski ili norveški pak - remek delo

'[REC]' (2007) španski original... jeziv i dobar

'I Saw the Devil' Remek delo - više akcija nego pravi horor, ali ima odlično jezivih momenata. Zanimljivo putovanje u potpuno poremećeni um serijskog ubice.
 
Poslednja izmena:
Kako mrtva :).Pa postvaljao sam pitanje u drugim temama ali obicno bude jedan dva dogovora.Pa sam zato postavio novu temu,jer sam sigurno odgledao preko 1000 filmova na tu temu :).I krivo mi,jer dosta puta naletim na neki no name film npr japanske produkcije koji mi je neko preporucio i koji je odlican a ja nikad ne bih cuo.

Sigurno ima jos dosta skirvenih bisera.
 
Let me in
Nije toliko horror koliko je sve drugo dobro.

Sent from my RedmiNote3Pro[kenzo]
 
To je bled rimejk svedskog Let the right one in.

Sta znam od japanaca...
Kuroneko
Tetsuo Iron man
Ichi the killer
Audition(verovatno si gledao)
Suicide Club

Da ne pominjem dark water i ringu.


Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Suspirija (1977)
Calvaire (2004)
Angst (1983)
Los ojos de Julia (2010)
 
Poslednja izmena:
inferno je zanimljiv od argenta takodje.

profondo rosso... un gato nel cervello... altered states ...eyes without a face ... cronos... 2000 maniacs... čika kronenberg...
umalo da zaboravim - dellamorte dellamore !
 
Poslednja izmena:
Idemo kao u temi s filmovima (pravim :) ) - film, utisak, ocena.
Nema omalovažavanja tudjih utisaka, umereno komentarisanje za sad može...
 
El Orfanato i Espinazo Del Diablo uz naravno Pans Labyrinth...

Od "engleskih" The Awakening,1408,Skeleton Key...to mi onako na prvu loptu pada na pamet
 
Ajde kad sam poceo temu da navedem neke koji su me dobrano isprpadali,posto obicno pocnem u 23-00h da gledam film sa devojkom pa zavrsim tako sto ona zaspi a ja gledam sam.Pa lete perece i ribice sa mene kad skacem po krevetu :d

The Conjuring (prvi deo) - bas me lepo film isprepadao (jedini put kad sam vrsnuo ko zena :D ) clap clap stepenice (ko zna scenu)
Mama - ceo film mi bilo neprijatno,kraj mi malo ublazio razvodnjili su mi strah sa pricom,
Triangle - i ako meni nije horor,vidim svi ga svrstavaju tu.Dobra prica,treba pokapirati,
Oculus - zanimljiva prica,onako drzalo me u blagoj nelagodnosti
Dead Silence - dobar film jeste da sam ga davno gledao,ali secam se da mi bilo jezivo

Ovo su neki od filmova,probacu da se setim jos nekih ovo mi sad iz glave.
 
Mene zanimaju psiholoske trilere sinoc sam bas gledao jedan the girl on the train sto se tice horora nema bas neki dobar izbor sve nisko budjetne filmove

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Ako je prepadanje kriterijum, meni je Coherence sledio krv u zilama. Mnogo strasnije od karakondzula.
 
Ne može za svaki žanr, i ne izazivajte.
 
Autopsy of Jane Doe - sasvim zanimljivo, imam osećaj da je moglo da se izvuče i više iz ideje, ovako je vrlo dobro, ne i odlično.
 
Ne razumem što moramo pratiti jednu temu više, što je ovaj žanr posebniji od ostalih?
 
Poslednja izmena:
^
Zato sto jaksa dozvoljava samo ono sto njemu odgovara, a kad se lepo pita da li moze i neki drugi zanr odmah preti, a moderatori bi trebali da budu neutralni, znaci ako moze jedan zanr posebno, trebalo bi da moze i svaki drugi.... ;)
 
Na ovom forumu ja pratim par % svih tema, ako i toliko. Isto savetujem i vama, kome se ne svidja tema nek ne piše u njoj. Ništa se ne mora, pa ni pratiti jedna tema više.

Iako mislim da su SF i horor malo "posebniji", u ovom podforumu slobodno otvorite i teme za druge žanrove, pa ćemo videti da li će zaživeti.
 
Poslednja izmena:
Ljudi evo nema problemazatvorite temu.Ako toliko smeta sto sam otvorio bunar pa sad svi hoce vodu sa bunara...
Prosto sam se setio prvi,covek je lepo reko OSTAVICEMO JE ZA SAD PA AKO ZAZIVI(na prosloj strani)...

Uglavnom da nastavim 1408 film je takodje odlican,bas onako neprijatno jeziv film.
 
Poslednja izmena:
U zadnje vrijeme sam se bas dobro iscimao sa [REC] i [REC 2], spanska verzija naravno, ostale nisam gledao. Takodje zanimljivo iskustvo sa V/H/S 2, prilicno bolji je od V/H/S 1.
 
Nazad
Vrh Dno