Šta je novo?

Fotografije - 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^ hvala .... Ovo je sa dva bilo ..ona prehodna fotka sa jednim .... Bilderi u teretanama idu uglavnom sa 4 svetla ... No u ovom slucaju iz ociglednih razloga sam zeleo vise senki da ne bude sad bas sve kao na tanjiru :)

Ma moze naravno .... 36mega ... Gde da okacim mi recite?
 
Poslednja izmena od urednika:
Da zavrsimo sa ovim ...evo jos jedna pa idemo dalje ....

beauty dish sa difuzorom ali bez onog tanjira unutra ....pozadina isti onaj pink gel na drugoj glavi ... jednostavno i brzo ...

m80d50.jpg
 
Evo od mene dve sa vrlo malo obrade.
Da napomenem samo da je sunce bilo izuzetno jako pa je tesko izvuci bolju boju neba.

 
Poslednja izmena:
Meni subjektivno deluju super, jedino kod druge mislim da bi bilo dobro da je malo vise neba, ili da ga uopste nema - ovako vide dodje kao distrakcija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Haha, super ideja.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Meni subjektivno deluju super, jedino kod druge mislim da bi bilo dobro da je malo vise neba, ili da ga uopste nema - ovako vide dodje kao distrakcija.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nisam mogao drugu da uhvatim sa vise neba jer sam bio visoko i daleko u odnosu na camac. Probao sam da kropujem bez neba, onda mi nekako monotono, evo okacio sam pa prosudi(te). https://flic.kr/p/WY8MXm


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se vise 'dja ovako cropovana, ali svakako ne bi bilo lose da neko iskusniji prokomentarise :)
 
Nikon D3300, 18-55 objektiv
c46d70f25699b1a81009080f4b1f366e.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A sada nesto smisleno za razliku od ove besmislene i suvisne diskusije, kao sto je i brisanje konstruktivnih komentara zbog kojih je doslo do diskusije suvisno i besmisleno...

Guardian... by Nenad Ristic, on Flickr
 
Poslednja izmena:
Preteraste ga s esejima....kacite slike.
River by Aleksandar Maleš, on Flickr

Nista spec, al mi se svidela boja,bukvalno okinuo iz ruke, nisam ni gledao,al me usralo da bude skoro pa savrseno
 
Poslednja izmena:
Dobra obrada


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno