Šta je novo?

Fotografije - 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam ja nista, majka priroda je tako udesila deblo.[emoji2]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Širokougaoni portretni :d, krastavac kad sam mesto 80mm u torbu turio 58/1.2 al za Minoltu :d

Mamiya M645 + Sekor C 45mm 2.8 @2.8 + Kodak Ektar 100


Mr. Kass by Miloš Marković, on Flickr
 
Poslednjih dana je nebo prilično ludo. :)

rzmJy3i.jpg


Khz6TZC.jpg
 
^ ..... nemam pojma ali po meni si ovo pokidao!

Mislim da bi vecina muskih glava platilo da im ovako ufotkas ljubimca ........ Evo ja bi :)
 
Poslednja izmena:
Hvala, ja sam uvek za saradnju! :) Imam do sada vec nekih desetak radova na tu temu pa cu kaciti povremeno, da ne gusim temu.
 
Stvarno odlično izgleda. Što se zapušavanja tiče, to važi samo kad su loše. :)

Od mene još jedna tura dovučena sa odmora što etapno izlazi iz obrade.







 
Hvala, ja sam uvek za saradnju! :) Imam do sada vec nekih desetak radova na tu temu pa cu kaciti povremeno, da ne gusim temu.
I meni se jako svidja ovo, ali isto tako me zanima da li si probao tipa da fotkas sa 50mm na f2 ili nesto da umesto grada budu bokeh balls i kako bi to izgledalo :D
Ili mozda sa necim sto je vise telephoto pa malo zavrnuti (ali da budu i dalje bokeh balls) jer sa 50mm na f2 ne bi bilo sve u fokusu sto treba...
 
Pa njemu za ovaj tip fotografije i treba da sve bude ostro, kakvi crni bokeh balls za ovo, pa nije ovo portret aman ljudi! :d
 
Poslednja izmena:
Bitno da su farovi u fokusu. [emoji14]

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
@igor_harris

Koje svetlo si koristio?
 
Pozarevcanin - mustang 4, al si natrpao kadar, preterano, samo ti fale padobranci kako se spustaju sa srpskom zastavom i da je ugodjaj vasara potpun! :d
 
Odlicne ali poslednja meni najbolja...
 
Mene ta nervira jer nisam uspeo da stavim tripod tacno na sredinu, trebalo je da se pomerim jos koji centimetar u desno. OCD krastavac. :)
Svaki put imam taj problem kada radim u mraku, uvek mi neko osvetljava dok postavljam kadar i fokusiram, ali nikad dovoljno svetla da budem sto posto siguran u kompoziciju.
 
Slike kao iz Need for speed pri selekciji automobila. Odlične... [emoji108]
 
Offtopic: jos samo Get Low u pozadini da se cuje :d


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Polako, ovo je tek pocetak NFS serijala. :)

Inace, retrovizori su podeseni da se automatski zatvaraju kada se ugasi auto i ne mogu da se otvore dok se ne upali ponovo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno