Šta je novo?

Fotografije - 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danasnja situacija ..... kad mazne nesto iz kuhinje i dodje u fazonu "znam da mi to ne das da radim ali ne mozes mi nista p***ru" :D :D :D

2vim33r.jpg
 
Sta bi ova fotka trebalo da predstavlja!?
 
Cek zar nije bila ona crno bela sa klupom i drvetom?Bila je dobra.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
@sarmeun, slabo se razumem u fotografiju, ali ova tvoja slika sa vozom je baš dobra. Po meni neverovatno dobra uklopljena kompozicija. Kao da slika sama priča priču.
 
Kad vec lepis ove slagalice i slikovnice, mogao si barem senku da docrtas i taj outline glow da sredis, ovako je bas lose... :d
 
Verujem ti ja da ste bili na licu mesta, samo onaj outline glow oko njenih ruku i nogu... Kako dodje do toga?
 
Jednostavno, spustanjem highglihts-a i nasviravanjem senki u Lightroom-u. Bar sam se ja nebrojano puta susreo sa tom posledicom...
 
Ova poslednja je brutalna, i poza i boje. Lepše mi se mnogo uklapa ovo nebo od onog plavog sa prošle fotke.
 
A to je medved iz one kolekcije Bad Taste Bears, al slucajno sam stavio. Bila je ona crno bela pre teDSC_0199.jpg
 
Po meni je potpuno nesvrsishodno kačiti ovakve fotografije.

Stavi lepo na Flickr, ili makar napiši šta si od opreme koristio i koju vrstu obrade si radio. Kače i drugi fotografije bez ikakvog opisa, MR:BIG ali oni koji prete ove teme znaju šta on koristi od opreme (ne znamo, u celosti, kakvu obradu radi :D).

Fotografija ko fotografija, mogao si je i telefonom uslikati.

Mene to makar ne zanima, imam i Google za to.

Pogledaj recimo @požarevčanina, Flickr link i tamo sve lepo piše, čak ima i EXIF.

2017-12-18_171329.jpg

Daleko je nazadovao ovaj deo podforuma u odnosu na početak godine, kada je ova tema i otvorena. Makar je imalo šta da se vidi ali i prodiskutuje o nečemu, bez obzira da li se to svima sviđalo ili ne. Kome se ne sviđa komentarisanje ne treba ni da postavlja svoje fotografije (tako je valjda oduvek nepisano pravilo bilo). Sad je "Mrtvo more", "Mirna Bačka", ... Bolje da temu 2018 i ne otvarate ako će ovako da funkcioniše.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno