Šta je novo?

Fotografije - 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma imao sam, nego nisam zeleo takav kadar... Bio sam tu dobrih sat vremena dok nisam dobro odmerio 3 kadra, dva sam realizovao, to je ovaj posle izlaska sunca u blago apstraktnoj formi, i fotka hrama pre izlaska, a treci kadar nekom drugom prilikom :)

Hram... by Nenad Ristic, on Flickr
 
Film je fuji xtra400.
E sad..razvijao je foto studio express na Vidikovcu, ali carevi su mi narezali jpeg(ne umeju ili pak nece raw), tako da sam jpeg jako malo obradio u lajtrumu.
Treba da nabavim ovih dana krsten skener, pa cu onda samo razvijati filmove, a ostalo sam.

E malo je ispravih sad...doduse ne vidi se,ali kad se ode na link pokaze ispravljenu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pretpostavio sam čim tako malo vuče na zelenkasto :) Možda malo da probaš da pridaviš te tonove. Crvene šipke mi se baš dopadaju jer se kao razlivaju po betonu. Glupo sam se izrazio, ali kapiram da shvataš šta hoću da kažem. Samo odvuci tu zelenu u sivkasto-braonkaste tonove i biće bombona :)
 
Probacu,ako ne uspe ova,onda cu kad skeniram negativ,pa raw da sredim kako valja.[emoji1]

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Sjajno
 
^
Ovo ti je najbolja fotka koju si do sada postavio :)
 
Ja bih rekao da je sve u redu :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ispalo je da jeste, plasio sam se light bleed-a, posto mu je sundjer unutra prop'o, pa sam ga menjao_Ovaj put slike razvijao Zika slika (ko se seca Minimaksa)[emoji1]



Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Tu tesko mozes da pogresis. I mene to uskoro ceka na jednom aparatu.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Imao sam tu priliku da posetim Kolumbiju,grad Cartagena... Prelep je.. Na slici je crkva Pedro Claver....


okrjp0.jpg
 
6cf7dd0db0fc567d46ffbea34568ff6e.jpg


Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno