Šta je novo?

Mobilni mod 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sto ne stavis neki widget na pocetni ekran :D:d:p

Tu su widget-i na swipe [emoji1305]

2daeae5c24060559f85db32b0ec031af.jpg



iP7
 
^^
Povratak na forum u stilu :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koristim ovo bad dugo, od leta ako se ne varam
8e38a447f98c4061401ae7bf855ed146.jpg


Nova prime
Zooper
Rewun

Edit: Sto je slika losa, kako da je postavim da bude cista?
 
Poslednja izmena:
Pa mozda da niste svi prodali racunare.. ima i drugih metoda za kacenje.

Sent from TT
 
Screenshot_20170205-024900.png

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
 
Logicons, još su u beta fazi pa i nema previše ikonica.
 
Poslednja izmena:
KWGT (ocea)
Glim ikonice

 
Ocigledno ti nije samo do prakticnosti, jer da jeste onda ne bi menjao default ikonice i navigation bar, ostavio bi sve default.

Estetski nema nikakvog smisla, folderi kockasti, ikonice okrugle, ne sve, vecina ikonica u nekoj rudnik boji a onda par njih koje su sarene, tri navigaciona tastera u istom fazonu a cetvrti (home) ima dodatni okvir.. Pozadina sa zedge-a iz 2005-e :)

To nisu razliciti ukusi, ne moze uvek to da bude izgovor za sve..

Cim kacis modove ovde znaci da ti nije samo do prakticnosti, onda te ne bi zanimalo kako to sve izgleda i ne bi imao potrebu da podelis sa drugima :) A kad vec okacis, ocekuj onda i komentare :)

Bez da ulazim u raspravu, ali čisti da ti odgovorim reda radi, ukratko.
Naravno da prihvatam komentare kao ovaj tvoj, ali komentare da neko pametnije sta bih trebao sve staviti na početni ekran itd itd, moja stvar, zar ne?
I nije ovo nikakvi budzenje, vec su u pitanju HWTHEMES, dosta ih imam i kombinujem onako kako meni odgovara a ne kako drugom odgovara.
Za razliku od dosta postavljenih ss, za tvoj rad skidam kapu, dobro je jednostavno i elegantno u isti momenat.
I sta sad, npr, ja dam komentar, kako se meni to ne svidja? Briga te, zar ne? Što je i normalno...
Ti si dokazao da si oerfekcionista u svom detaljima, što većina ovde i nije... E sad, sto se tice mog ss, ponavljam, za mene je ovako praktično da mi je sve tu na početnom ekranu, sebi sam tako prilagodio a sigurno neću dozvoliti da mi neko drugi određuje kako bi to trebalo ili mora da izgleda početni ekran...


Huawei Mate 9
 
Može wallpaper ? [emoji4]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Deo je Candycons ikonica.

@bogi

Naravno, ne moze niko da ti kaze sta treba da stavis. Samo sam malo prokomentarisao estetiku jer sigurno mozes to sve malo lepse da ukombinujes :)

Sent from TT
 
TwoPixel Light i Griddy ikonice, Minimum for zooper
screener_20170206(00:28:37).png screener_20170206(00:24:47).png screener_20170206(00:18:07).png


Sent from my Nexus 5X
 
Screenshot_20170206-021913.jpg

Raspored ikona isti još od prvog Androida.
Material Blue And Gray tema zajedno sa ikonicama sa Galaxy Themes za Stock Launcher.

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I ne bode ti oči ovo podešavanj_a? :)
 
I ne bode ti oči ovo podešavanj_a? :)
Samo sam čekao nekog da kaže [emoji1]
Iskreno ne, taj mi je raspored već par god, telefon uvek na srpskog (mnogi hejtuju), a Launcher mi se ne menja samo zbog promene naziva.

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
 
Screenshot_20170206-072657.png

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
 
@Mikec baci wall


iP7
 
Danke schön [emoji4]


iP7
 
Priznaj da si ljubomoran na moje widgete i sto ne mozes i ti tako :p :D
 
Evo jos jedne šumske ;)
0cf961a072b30d6f95a7bc1d4b560aa6.jpg


Nova Prime/Zooper/Sunrise Icon Pack
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno