Šta je novo?

Mobilni mod 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@blue moon
dobri, da ne kazem napokon[emoji14]
Mozes da probas da sklonis nazive aplikacija i da smanjis razmak izmedju ikonica, bice jos bolje [emoji4]

Sent from my Nexus 5X
 
Poslednja izmena:
Sta je sa navigacionim dugmicima :/

Sent from TT
 
ed0f635f311c406dd365ac67a0e4c88f.jpg
8d3fc542aa5b99fa861855bf013c9bac.jpg

Huawei Mate 8

NXT-L09
 
Kakav je ovo optimirung kad ne moze da stane u screenshot? :D
 
Navigacijski su ostali od teme.Ovo je mod sa stock launcherom sony.
Smanenje rastojanja izmedju ikona i uklanjanje naziva apps radis u Nova launcheru?

Sony Z5 graphite
 
Da, da, u desktop gridu smanjujes rastojanje, a ispod njega imas i icon layout za nazive.

Sent from my Nexus 5X
 
Teško da si mogao ružnije ikonice da odabereš [emoji3]

Ikonice settings i za npr speedtest su pobedile [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
 
P9 lite
ZenUI launcher
Pixel icon pack
Wallpaper sa Zedge-a

2e6910151d636f499f8bf131808d2fc2.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
6b7a0e7db340413d7139d75289b8ed71.jpg


Swiss ikone,
Nova Pauncher Prime,
neki widget iz Mnml UI paketa...
elem, kako da smanjim razmak izmedju ikonica? desktop grid opcija opet rasiri kolone iako odaberem recimo 3.
 
Poslednja izmena:
Treba ti više kolona, ne manje
 
sta god da sam probao ne ide nikako. hocu nesto recimo ovakvo ili slicno ali i kad povecam ili smanjim padding ikonica skoro pa se nista ne menja...

0beeab80ee38e13f26acaded8fefd418.jpg
 
Pa pazi ne možeš baš da gledaš ssove i da ti budžiš da bude identično kod tebe jer ne znaš dpi tog ekrana... Ono što treba da podešavaš kod sebe je broj kolona + icon size. Probaj da povećaš te tvoje + veći broj kolona
 
probao sam sve iz nova launcher podesavanja...
verujem da postoji neki alat bas za to. na iOS-u sam to podesavao uz pomoc nekog boxy tweaka pa cu bas da potrazim kasnije alternativu za android...
 
hvala ti, znam za njega, odlican je, imam njegove urmun ikonice :)
samo jos da izvalim kako da rasporedim ovo sto hocu...
 
Jel odgovara npr ovako?

uploadfromtaptalk1484132066223.jpg
 
samo jos da izvalim kako da rasporedim ovo sto hocu...

Verovatno ce izbaciti Nugat za Z5 uskoro (bar 7.0 a mozda i direktno na 7.1.1) a to znaci i custom DPI..
 
@Vojkan
pa ok je, kapiram da sa smanjenim ikonicama moze jos da se nagura. kako si to uradio?

@hsv.stoned
video sam negde da ce za par dana biti nougat ali nisam znao nista vezano za dpi niti sam citao bilo sta o novom sistemu. jos uvek istrazujem neke stvari na androidu :)
 
Grid 8*5, size 150%. Probaj i ako kod tebe ne bude isto onda je do dpi, kod mene je 560 na 1440p ekranu. Nema tu nikakvih dodatnih podešavanja...
 
namestio sam grid 5x6 ali ne vidim opciju size. size za ikone je 85%. nije lose za sada pa cu se poigrati jos jer je razmak izmedju kolona i dalje veci. hvala vam i prastajte na spamu, moze neki moderator da obrise kad ima vremena jer nisam znao gde da pitam.
evo trenutnog stanja:
bc71538715c509ae863e7f8de81e6e12.jpg
 
Poslednja izmena:
Na icon size sam mislio. Podigni na 150%. Veća ikona manji razmak. I ugasi te isečene labele [emoji23]
 
Poslednja izmena:
@Vojkan
ali lepse su mi manje ikone a labele tek sad vidim kad sam ovo promenio :)
@hsv.stoned
probacu, ja koristim jos uvek neku temu koju si mi pomenuo kad sam uzeo fon :)
 
Pa dobro onda stavi ovako [emoji23] tu je tvojih 85% size i 12 kolona. Kao što vidiš razmak minimalan.

uploadfromtaptalk1484148678728.jpg
 
Dobar :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno