Šta je novo?

Mobilni mod 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Screenshot_20170212-220102.png

Cornie icons, action launcher, kwgt i backdrops


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Screenshot_20170213-233250.png

Sent from Sony Z5
 
37af5ddbe62ce80a814cc30ffd792485.jpg
 


Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Je l' vas ne muči kad imate stari Google-ov logo na telefonu? :D

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Mene bi mucilo i da je najnoviji.
 
Može li se sa nova launcher nekako namestiti win/Metro look na home screen, sa tiles?
 

Nova prime
Zooper minimal widget
Pineapple ikone (hvala @Boris Lozac :) )

Sent from my Redmi Note 3
 
Da se upišem :D



Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
Мени је ово тако 2010.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
 
Tebe, hvala.

Sent from my ONEPLUS A3003 from Tapatalk 5.7.2
 
Lepo, pazario bih te ikonice kad za proces kupovine iz srbije ne bi morao da naucim da programiram..
 
Ne razumem šta ti je tačno problem tu? Samo povežeš karticu i to je to, nema neke filozofije.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Ne razumem šta ti je tačno problem tu? Samo povežeš karticu i to je to, nema neke filozofije.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
To ako imaš sreće ide tako lako. Ja još uvek nisam uspeo da namestim... Na kraju sam Nova Prime kupio tako što sam developeru uplatio na paypal, a oni mi poslali kod za aktivaciju... Od povezivanja play store sa karticom sam odustao jer neće nikako.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
@ iwantchiz

Sad sam bas pitao i u temi za aplikacije jer nista ne kapiram vise, ortak mi kaze da ne radi vise kupovina iz Srbije, da je skoro probao.. a u temi za kupovinu aplikacija nema nijedan post u smislu 'hej pa samo povezes karticu i to je to', vec tunnel bear i VPN varijante..
 
To ako imaš sreće ide tako lako. Ja još uvek nisam uspeo da namestim... Na kraju sam Nova Prime kupio tako što sam developeru uplatio na paypal, a oni mi poslali kod za aktivaciju... Od povezivanja play store sa karticom sam odustao jer neće nikako.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

Ja sam svoju karticu povezao odavno, ni ne sećam se kad. Ne znam u čemu je fora da sad ne može to da se odradi.

@ iwantchiz

Sad sam bas pitao i u temi za aplikacije jer nista ne kapiram vise, ortak mi kaze da ne radi vise kupovina iz Srbije, da je skoro probao.. a u temi za kupovinu aplikacija nema nijedan post u smislu 'hej pa samo povezes karticu i to je to', vec tunnel bear i VPN varijante..

Greši taj ortak izgleda, evo sad kupih nešto da bih ti pokazao da radi. Stvarno je sh*t ako više ne može da se poveže kartica i kupuje iz Srbije, baš bedak...

http://imgur.com/a/k7HSD
 
4242b667c6594f72b8ad29eceda00623.jpg


Sent from Sony Z5
 
Jel skidao neko neki ROM ili mod za Z2 ako ima da preporuči?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno