Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp 2017

weasel

E4
Super Moderator
Učlanjen(a)
18.08.2004
Poruke
12,246
Poena
985
Pravila :Vaša soba, ne sobe sa interneta
Soba u kojoj je kompjuter, ne soba u kojoj je bazen ;)
 
Poslednja izmena:
Da otvorim sezonu. :)
Bilo je izmena u stanu. Ovako to sad izgleda.

Pojacalo: Creek EVO
Zvucnici: Epos Epic 5
Izvor: HTPC (LC Power mini ITX + MSI AM1 + AMD 5350 + 4GB + 2TB lossless-a)
DAC: Cambridge Audio DAC Magic 100
Streamer: Chromecast Audio
TV: LG 42" LN570S

Prosto i jednostavno. :)
 

Prilozi

  • soba1.jpg
    soba1.jpg
    122.8 KB · Pregleda: 1,048
  • soba2.jpg
    soba2.jpg
    127.3 KB · Pregleda: 946
  • soba3.jpg
    soba3.jpg
    109.8 KB · Pregleda: 891
  • soba4.jpg
    soba4.jpg
    121.7 KB · Pregleda: 922
  • soba5.jpg
    soba5.jpg
    149.5 KB · Pregleda: 894
0487e0477cd150752a237ac3a03b273a.jpg


e70f43bea3402543b6be3d8995b40d03.jpg


Sto je homemade,led trake s alija,konfa iz potpisa,ostalo jos da se sredi cable management oko woofera i to je to za sad.


Sent from my 6S using Tapatalk
 
Kao si zadovoljan stolicom i da li je naslon pricvscen samo rukonaslonima ili ima pozadi metalni nosac koji se srafi za sediste?
 
Ова фотеља је сада у јиску 7200

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
^Ergonomski je okej,kvalitet onako. Prikačen je samo na naslone za ruke. Udobna je skroz,koza je kvalitetna,"ljuljanje" radi super,jedino sto bas skripi,koliko god da je podmazujem. Za 6000 koliko je bila,ne mogu da se zalim [emoji23]


Sent from my 6S using Tapatalk
 
Nije se nešto mnogo promenilo od prošle slike, jedino sam PS3 zamenio sa PS4 i "stara" stolica mi je pukla :zgran:...

20170106_141805_HDR.jpg

Predhodna slika.
 
Gde kupujete te ogromne podloge za tastaturu i miša?
Gde je u Beogradu dobar izbor malo većih i kvalitetnijih stolova za kompjutere?
 
ovo mi nesto preskupo... pa toga ima na aliexpressu za 10ak dolara koliko hoces...
 
179939072cb46293add0875255e3aa38.jpg


7e0b5c217a40017d289509960e6cea7f.jpg


b27aa8ee34ff08100780bd58b0b03703.jpg


Evo i najnovije "verzije" moje sobe. Svetlo naravno nije ovako napadno, tako izgleda na slici. A podloga je sa alija, bila je 12$..ne znam koliko su kod nas ali verovatno je mnogo skuplje

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
uredan kutak skroz... jedino bih uzeo neke sto tanje kanalice jer ovako malo izgleda kao neki krst.
 
@axel, kako si uradio ovakvo osvetljenje? Sviđa mi se.
 
@ericm Ispod monitora ne moze tanje, posto idu 2 kabela od zvucnika, naponski od monitora, DVI i kabel od kamere.. A sa strane sam uzeo najtanje koje sam nasao.

@Ivan I. RGb led traka sa aliexpressa, 5m duzine, zalepljena nazad na sto uz gornju ivicu i dno ove donje ploce za sakrivanje kablova.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Evo moje sobe


Sent from my iPhone using Tapatalk
b4e417c212bb137bdced57d5aa84e21b.jpg
 
Poslednja izmena:
^Malo samo smanjis "nered" na radnoj povrsini (sklonis ono sto ne koristis u fioke itd) i izgledace ekstra.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jel jedino ja na forumu i dalje imam onaj glupavi sto gde se izvlači daska za tastaturu i miša? :d A jedva i tastatura stane. :D
Moram sebe naterati da nađem neki bolji sto ili da nacrtam i pravim.
 
Gde kupujete te ogromne podloge za tastaturu i miša?
Gde je u Beogradu dobar izbor malo većih i kvalitetnijih stolova za kompjutere?
Sandberg Xxxl sam uzeo za 3000 u Giga****, bila je i na KP po toj ceni.

Odlicna podloga, ogromna, 90x45cm

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Evo i moj battlestation kako izgleda, nije ni blizu lep kao kod axel-a doduse :D
I komp ne svetli ovoliko, takva je kamera, lose hvata led osvetljenje u pc-ju.

9f67e683c9c2448cca18ff1e3d62cdb8.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Kako vam ne smetaju te silne led diode u kućištu? Tipa gledaš film i kućište sija ko disco ball. Mene nerviraju i ove bele diode, sledeći case mora biti bez ikakvog osvetljenja što će biti nauka jer sad sve bolje ploče i grafičke imaju disco svetla
 
@ivanbass1 Lepo izgleda, jedino mislim da bi monitor i zvucnici bolje seli na zid umesto na ovu sivu plocu.
Ja cekam jos rgb traku za kuciste i onda mislim da sa gotov, za sad :D
Cable management definitivno pravi najveću razliku, iz*ebao sam se kao konj ali vredi svaki sekund vremena.
Cak imam provucen i lan kabel desno kroz lajsnu, i ispod nje 3.5mm kabel do kreveta, da lakse prikljucim bubice dok lezim :D

40db5e9cc45284da178ae93f80c153fe.jpg



Edit: @marko_ns Sve ovo sto imam od svetla i sto ce stici se gasi na jedno dugme, naravno da jako smeta kad se gleda film/serija s kreveta.
 
Poslednja izmena:
Kako da ih nakacim na zid? Ploca mi odgovara jer mogu da okrecem ekran levo-desno jer mi je krevet pod kosinom u odnosu na pc. Mala soba..

Mada bi mi ovakav sto kao tvoj savrseno legao. Jel si ga sam pravio?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pa monitor na zidni nosac, mozes naci neki sto se rotira. Zvucnici se lako nameste :) Sam sam pravio, izaslo me je jeftinije, i napravio sam sve tacno kako mi odgovara. Prvo mi je pc bio ispod (mislim da ima na prvoj strani ove teme slika), ali sad tu dole desno hocu da pravim fioke pa sam stavio ovako, a i greota Winstona stavljati pod sto.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Koja je visina stola?
Imam prijatelje stolare, mogu mi lagano napraviti neki takav, a bas bi mi odgovarao nervira me ovaj sto ima ove fioke i gluposti..

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Jel jedino ja na forumu i dalje imam onaj glupavi sto gde se izvlači daska za tastaturu i miša? :d A jedva i tastatura stane. :D
Moram sebe naterati da nađem neki bolji sto ili da nacrtam i pravim.

ja to ne volim

a1b5b383f9.jpg

Poster mi je zalepila ćerkica :D

sigurno !
 
Provericu kad budem kuci, mislim da je 75cm. Za moju stolicu idealno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Axel-jr. - tanka ti je gornja ploca na stolu, iverica je već počela da se uvija a biće samo još gore. Bilo bi dobro da montiras ispod te ploce "nosecu" gredu, dosta će biti daska od iverice sirine petnaestak cm.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno