Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp 2017

Kako ti ne smeta svetlost tolika kad gledaš u komp :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kao da si terasu ustaklio.

Nije losa fora, bolje imati vise svjetlosti, i odmarati oci u daljini a ne u zid.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
А кад дође лето...?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa venecijaneri ljudi, kad se spuste nema trunke svjetlosti :)

Sent from my Galaxy S7
 
Ни 3 пара венецијанера не штити од 45ц, свакако јако лепо и продуктивно ћоше....

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jos je zayebano uvece kad se svjetlo upali, s' vana se sve vidi, ako smeta kome, meni bi mozda nekad smetalo. A da se spustaju venecijaneri i pali svjetlo nije to to.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Nov stan - mogao sam da priustim samo mali cosak i eto... stari sto otisao...





 
Poslednja izmena:
lepo i zanimljivo. ne smeta ti kuciste nogama? ja bih poludeo :D
 
Mene interesuje sto, gde je kupljen i cena :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
I sto i stolica su brutalni, takođe i mene interesuje :)

Sent from my P10 using Tapatalk
 
lepo i zanimljivo. ne smeta ti kuciste nogama? ja bih poludeo :D

Hvala. Ne vidi se na slikama, ali odmakao sam sto od zida, tako da kuciste bude dublje, odnosno u ravni sa poprecnom sipkom rama stola, tako da taj deo prostora ne bi mogao svakako da se koristi za noge, sem za stopala :) Dakle smetalo je dok se nisam navikao da noge budu pod pravim uglom :)

Koja je to stolica i jel udobna?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Stolicu imam vec 3-4 godine i prezadovoljan sam. Za razliku od klasicnih komp stolica koje sve pocivaju na daktilo principu, te se ma koliko skupe, kad tad rasklimaju, kod ove nema tih problema. Em je po meni udobnija, tj. laksa po zadnjcu, zato sto fakticki taj deo lebdi u vazduhu, a ne pociva na centriranoj osovini.

U pitanju je model Silla sa ovog linka http://www.blazeks.rs/katalog/kancelarijski-namestaj/kancelarijske-stolice/konferencijske-stolice/
A sada imaju i mozda lepse modele, vidi npr. model A 4500S na ovom linku http://www.blazeks.rs/katalog/kancelarijski-namestaj/kancelarijske-stolice/radne-stolice/ ili A620 odavde http://www.blazeks.rs/katalog/stolice/radne-fotelje/


Mene interesuje sto, gde je kupljen i cena :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

I sto i stolica su brutalni, takođe i mene interesuje :)

Sent from my P10 using Tapatalk

Sto je ovaj https://www.formaideale.rs/artikal/kompjuter-sto-ct-1342/ I ja sam ga uzeo na nekoj akciji za oko 5000. Za razliku od stolice koja je super kvaliteta za ulozen novac, stolu bas i odgovara ta cena... Nemam mu nekih zamerki, samo ne ocekujte da je ram od kovanog gvozdja ;)
 
Ја сам неколико година користио такву столицу, имали смо их у фирми али ми је правила проблем са статичким електрицитетом. Кад год седим на њој па кренем негде, само севам около. ;) Иначе је била удобна, чврста и сасвим ОК али се овде ипак више траже покретљиве столице.
 
Malo losiji kvalitet slike, ali vidi se to sto treba da se vidi :)

MeS8SVC.jpg

J3QmY5O.jpg

yurh47p.jpg
 
Jel ovo dve vrste led traka pozadi, koje su i gde si ih uzeo?

Stvarno izgleda ceo sto perverzija, svaka cast.
 
Svaka cast mark. Sto je radjen po meri ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ovo dve vrste led traka pozadi, koje su i gde si ih uzeo?

Stvarno izgleda ceo sto perverzija, svaka cast.

Da da, dve trake. Kupljene su odvojeno a rade na isti daljinski tako da je to plus. Uzeo sam ih sa ebay jedna je bila oko 10$

Svaka cast mark. Sto je radjen po meri ?

Pa da prepravljao sam stari, uglavom bio je onaj klasican sa prostorom za kuciste na jednoj i fiokama na drugoj strani. Dva metra je sirina stola cisto da se stekne utisak, inace magnet za prasinu..
 
Deluje mi bas nisko ovaj deo sa tastaturom, kakvu stolicu imas?

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Pa onako i meni je delovala nisko u pocetku, ali sam se vremenom navikao. Spustim stolicu skroz i rucke dodju skoro u visini tastature i misa tako da nema problema sto se tice zamora. Trenutno imam ovu stolicu.. mada ona mi je matora tako da lovim neki novi model..
 

Prilozi

  • image591d932dd2d66.png
    image591d932dd2d66.png
    79.9 KB · Pregleda: 344
Ja morao da skidam rucke na mojoj kada sam vratio dasku...dobro meri sledecu stolicu :)

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Stignes sa posla a zena malo "preuredila" sobu i kamuflirala kucista "jer su ruzna"...

DSC04242.jpg

DSC04243.jpg
 
Super,samo tanjurić mora bit manji,i cveće točno na sredini onog mrežastog :p

I obavezno da zaliva dvaput dnevno....to je tropsko cveće i voli puno vode :p
 
Poslednja izmena:
Ne brini,nema ni tanjirica ni cveca... brzo sam eliminisao na opste ne zadovoljstvo supruge
 
Nešto je ona tebi htela da kaže, pakuj ti skalameriju na vreme :D
 
Lol :d
 
Nazad
Vrh Dno