Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
 
Zanima me da li ako neko dobro ispegla kaleta u busu, a da ga je ovaj prethodno snimao i smarao ima pravnog osnova da bude krivicno gonjen?
 
Zašto bi neko tukao kaleta ?
Npr u mom kraju ima čovek ko je dosta luđi od njega pa mu niko ništa nikada nije uradio ( osoba koja se dere i priča stvari kao što su "šta me gledaš Džordž Buš te napravio a merkelova ti ##### na facu itd itd )

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zasto bi neko ubio coveka bez razloga? Ne kontam kakvo ti je to pitanje "Zašto bi neko tukao kaleta" ...
To sto se na YT vidi moze u oku posmatraca da izgleda zanimljivo, ali je u busu veoma iritantan i bezobrazan pa me cisto interesuje kad naleti na nekog ko je imao los dan pa krene da se dernja, unosi u facu i snima te ovaj nervozni ga malo prodrmusa koje pravne posledice bi eventualno mogao da snosi.
 
6M do 5godina... nasilnicko ponasanje.. na primer ako ne bude tezlih telesnih povreda, to su pravne
A moze da snosi i druge posledice, tipa neko jos nervozniji njega malo vise prodrmusa zato sto je nasao na Kaletu da leci nervozu.

A moze da prodje i bez ikakvih posledica kao sto se vec desavalo
 
Poslednja izmena:
A sto se tice povrede privatnosti i licnog identiteta? Kako neko moze da snima bez necije dozvole? Fizicki napad moze da usledi kao narusavanje tvoje privatnosti te se moze smatrati i samoodbranom?
Cisto me zanima jer sam naleteo na video gde ga je jedan sutirao i izbacio iz busa, pa mi je palo na pamet da ga neko lagano moze ugaziti bez ikakvih posledica zbog toga sto radi.
 
Kale je dzedaj, ima silu.
 
Zanima me da li ako neko dobro ispegla kaleta u busu, a da ga je ovaj prethodno snimao i smarao ima pravnog osnova da bude krivicno gonjen?

Cuj, dal ima pravnog osnova?!? Ne smes da bijes nikoga! Osim u ako je u samoodbrani a i onda ti sleduje kazna zbog ugrozavanja javnog reda i mira kao sto sam ja popio, 7 ili 8K sam platio :d
Za Kaleta dobijas najtezu kaznu posto si se izivljavao nad mentalno obolelom osobom plus sto je kale Gospodar vremena. Kale je potpuno bezopasan lik, ti si daleko opasniji od njega.
 
Nije bas toliko bezopasan. Voli da se fokusira na maloletnice, a i devojke mrcvari.
 
Lopta bi svakako promasila dete.
 
za glavu

A sto se tice povrede privatnosti i licnog identiteta? Kako neko moze da snima bez necije dozvole? Fizicki napad moze da usledi kao narusavanje tvoje privatnosti te se moze smatrati i samoodbranom?
Cisto me zanima jer sam naleteo na video gde ga je jedan sutirao i izbacio iz busa, pa mi je palo na pamet da ga neko lagano moze ugaziti bez ikakvih posledica zbog toga sto radi.
Nuznom odbranom mozda, time moze da ublazi kaznu ako se smatra prekoracenjem nuzne odbrane. Jos ako je usled jakog prepasta moze i da prodje bez kazne ikakve. Ali to zavisi od 100 faktora. ALi da ga neko nalupa jer mu se uneo u facu ili ga snimao to nikako nije dozvoljeno( pogotovu ne zbog snimanja)
 
Poslednja izmena:
Bilo ranijih godina, ali vrijedi se podsjetiti.
 
Poslednja izmena:


Oplakah :d
Muzika izdominirala, Highlight 45sec
 
^ Bilo je sa efektima iz nekog RPG-a kolko se secam.
Nisam uspeo da nadjem taj al evo ovaj isto urnebesan.
 
UPS trucks never turn left!

 
Moram priznati da mi je ona varijanta sto sam postovao mnogo bolja :d
Gojko i Juzni Vetar izdominirali ...
 
Bog! :d





16730647_415855705415296_5454651441441476888_n.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno