Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zasto ovu bagru neko ne uhapsi? Zasto ima toliko lajkova na videu? Sta j*beno nije u redu sa ovim ljudima ...
 

Zasto ovu bagru neko ne uhapsi? Zasto ima toliko lajkova na videu? Sta j*beno nije u redu sa ovim ljudima ...

Cega se pametan stidi, time se bud@la ponosi.
Nadam se da ce popiti kaznu time bi mozda i neko dete bilo spaseno.
Sta li neki umesto mozga u svojim glavama imaju, nije mi jasno?
 
Nema potrebe da post iznad svog sa sve video tagom da citiras.
 
Koji auto vozi ovaj sto divlja po BG ?
 
Koji auto vozi ovaj sto divlja po BG ?

Meni instrument tabla lici na onu iz Opel Insignie (sad mislim da je ista i na obicnoj i na OPC verziji iz 2014.)

Ali mislim da nije ta u pitanju, zbog polozaja ovih crtica.

12881783934_680d7e72f1_b.jpg
 
I mene interesuje koji je auto. Na njegovoj tabli podeoci za brzinu su 90, 110, 130, 150, 170, 190, 210... znaci zaokruzivanje na neparnoj dekadi, sto mi se cini da je redji slucaj, pa mozda to pomogne u identifikaciji.

bg.png
 
Иако је ретард, добра вожња, БМВ само плива, заиста феноменалан ауто.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Neka izađe na stazu pa neka se trka, ali tad bi ga oprašili ne bi znao kako se zove.
 
Lupajte mu negativne ocene, još se balvani u komentarima primaju na njega, svetski mega car.....

Ahahaha, samo sam se setio kad sam putovao za Svedsku, neki lik se malo zezao po autoputu, nista kao ovo, tipa ogranicenje je 110, on je isao 150, mislim da je neki malo bolji Volvo bio u pitanju. U sledecem trenutku vidim BMW X6 iza mene pali rotirajuca (presretac) i kako sam stigao da ga pogledam tako je vec bio ispred mene. Stigao ga je za par sekundi i to mu je bio kraj.
Ja naravno presrecan jer sam shvatio da imam presretaca za vratom i da uopste nisam bio svestan toga xD

Inace koliko vidim ti balvani misle da ih Alah cuva kad rade tako nesto... To je jednostavno sjajno.
 
Poslednja izmena:
Lupajte mu negativne ocene, još se balvani u komentarima primaju na njega, svetski mega car.....

Prijavite ga za terorizam :d

U poslednjih nekoliko godina vise puta su kaceni takvi klipovi, za dvojicu znam da se vise ne qrce na ovom svetu.
To sto ce takav m..... da pogine i nije neka steta, samo da nekoga ne ubije.
 
A obicno ubije nekog nevinog u Yugu ili sl, a on u bembari sa laksim povredama prodje, posle plati jakog advokata i sve to tako opusteno prodje.
 
Poslednja izmena:
Ne plati on jakog advokata, vec preko advokata sa "dobrim vezama" plati slobodu, velika je razlika.
 
Taj poslednji pokušaj je delovao kao potez očajnika... Dovi vozi bez greške. Zaslužio pobedu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno