Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Htedoh da pitam, vidim svi cepaju harmonike sa klavijaturom, nema nigde pasuljara... kad evo zadnja dva videa. U cemu je razlika?
 
нема разлике, што се тиче квалитета, једноставно школа је у питању, једни уче клавијатуру, други дугметару..
 
Poslednja izmena:
Ali gledaj ekipu,Manda,Magi,Delča,Vampiri i ko sve nije tu....pola njih je već sa one strane duge
 
Poslednja izmena:
Bas tako, a pojedinci su presli i na Dark Side. :d
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zemunski boemi

 
Ako cesto nailazite na snimke koji su 10min pa mislite da je caka da neko vise zaradjuje jer ima mogucnost da sam odredjuje tajminge reklamnih blokova to jednostavno nije tako , stvar je sto su duzi video snimci relevatniji za sam YouTube algoritam, te kao takvi ce se u startu bolje rangirati nego kraci.
 
Može ovo da se postavi ovde?

Skroz simpatična Lara :)

 
Ako cesto nailazite na snimke koji su 10min pa mislite da je caka da neko vise zaradjuje jer ima mogucnost da sam odredjuje tajminge reklamnih blokova to jednostavno nije tako , stvar je sto su duzi video snimci relevatniji za sam YouTube algoritam, te kao takvi ce se u startu bolje rangirati nego kraci.

Ovaj jedan sto ga gledam kaze da kad traje duze od 10min mozes sam da stavis reklame..
 
jel ovo fake ili ovaj momak stvarno ovako izgleda?

Da to je istinito kad imas previse kila i razvuces previse kozu, onda naglo smrsas desava se to da koza ostane razvucena, jer tu izmedju misica i koze je bilo salo koje se istopilo, a i lepo se vide strije od pucanja/razvlacenja koze.
Nije fake.
 
Nisam pratio, i pitam konkretno za ovog momka i njegovu istoriju... ovaj momak izgleda sasvim normalno cak sam i na klip bez veze kliknuo sve dok nije skinuo majcu...
jezivo izgleda.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno