Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Доктор исправан 100%

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk
 
Veruje u ono sto prica, zbog toga ga ljudi i shvataju ozbiljno. Crnjak je sto alternativa (ona realna, politicka) nije mnogo bolja, zato ljudi i ozbiljno razmatraju sta covek prica... U fazonu, od dva zla...? :d
 
Sto je najgore Miroljub je za dosta stvari u pravu, samo sto ima taj radikalno-sarlatanski pristup stvarima pa ga niko ne shvata za ozbiljno...
 
Za sta je u pravu? Starost Zemlje, evolucija, razdvajanje kontinenata, Srbi pleme izraelsko, Srbi Iliri... ne trebaju penzije, ne trebaju vakcine, zdravstvo, prosveta, policija... ???
Pod mac bato video mi je bio simpatican tj smesan, onako na prvi pogled. Ovaj drugi tj ceo video pokazuje da je covek ili ozbiljno bezobrazan (i prodaje marvi maglu) ili ozbiljno lud (pa stvarno veruje u to sto prica). Nisam siguran sta je gore. I naravno da postoji poneka misao sa kojom mogu da se slozim ali krastavac postoji sigurno i neka Hitlerova za koju bi rekao da je ok.
 
Poslednja izmena:
On i Jovan Deretic ruku pod ruku

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Плиткоумни људи не могу да досегну дубину и срж мисли овог генија, он говори о оном времену када је све било нормално и здраво, што је многима смешно и чудно јер су исти отровани новим временом и не знају за боље. Уништене су праве вредности свега и потребно је што више оваквих људи да нам макар причају о тим временима иако се она неће никада вратити.

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jezivo ... ovakav sivonja i ne zasluzuje bolje, najgora stvar u prici je sto su se u parkiranom automobilu nalazili majka i dete koji su stali tamo samo da sacekaju oca da ode do WC-a, otac izlazi na 14oj sekundi ... najezih se
 
Poslednja izmena:
Miroljub gostovao na do juce njemu okupatorskom i ateistickom mediju...
Bio mi je simpatican gostujuci kod onog mutavog Tesanovica zato sto sam mislio da veruje u ono sto prica ma koliko to smesno zvucalo, stekao sam takav utisak da covek zaista veruje u to nesto. Juce saltam kanale kad naletim na Miroljuba gostuje na Pinku kod onog smesnog voditelja sa neke dve kamenjarke...

 
pa koliko se secam on je rekao da bi gostovao na tim kanalima ili sta god, ali samo pod uslovom ako je live, a ne da ga snimaju, pa seckaju i montiraju kako njima odgovara...
i dalje on prica istu stvar, samo sto je skontao da oko nekih stvari mora malo da se ogradjuje, tj da bude malcice politicki korektniji kad je u ovakvoj emisiji, sto mi je i razumno... medjutim lik je doneo gusle u emisiju, meni dovoljno da izvuce celu pricu :)

sto se tice ostalih gostiju, ne moze on da bira s kim ce da gostuje, doduse moze da odbije, al realno sto bi... dodje red na njega, isprica sta hoce i ebe mu se... ovu zoranu necu ni da komentarisem.
 
pa koliko se secam on je rekao da bi gostovao na tim kanalima ili sta god, ali samo pod uslovom ako je live, a ne da ga snimaju, pa seckaju i montiraju kako njima odgovara...
i dalje on prica istu stvar, samo sto je skontao da oko nekih stvari mora malo da se ogradjuje, tj da bude malcice politicki korektniji kad je u ovakvoj emisiji, sto mi je i razumno... medjutim lik je doneo gusle u emisiju, meni dovoljno da izvuce celu pricu :)

sto se tice ostalih gostiju, ne moze on da bira s kim ce da gostuje, doduse moze da odbije, al realno sto bi... dodje red na njega, isprica sta hoce i ebe mu se... ovu zoranu necu ni da komentarisem.

Bilo je zaebancija par dana (i dalje traje) ali da ga neko zaista brani, kao "ima istine u tome sto prica..", ozbiljno? Pa ovo je klasicna barabcina pijandura 'iz centra', takvih na hiljade u gradu, laju nesto i baljezgaju, bukvalno kao kad dva pijanca 'diskutuju' o nekim bitnim temama.. Ajde kao 'smijesni video klip' moze da prodje al da ga neko ozbiljno podrzava. Wtf..
 
Lozac pod mac!!! :D
 
Diler sa Dorcola...
 
Meni deluje kao cista kopija Prometeusa
 
Ma i taj Alien kopija Tudjina.[emoji12]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Sta je ovo, bog te video :d .....

 
Miroljub gostovao na do juce njemu okupatorskom i ateistickom mediju...
Bio mi je simpatican gostujuci kod onog mutavog Tesanovica zato sto sam mislio da veruje u ono sto prica ma koliko to smesno zvucalo, stekao sam takav utisak da covek zaista veruje u to nesto. Juce saltam kanale kad naletim na Miroljuba gostuje na Pinku kod onog smesnog voditelja sa neke dve kamenjarke...



Ovo samo pokazuje u kakvom mi društvu živimo, nevezano za Srbiju, ali u Srbiji naročito zbog svega ostalog. Da Miroljub izgleda i priča sasvim normalno pored ove umišljene blogerke a u stvari qrtzpotezaljke i jedne "slične" od pre 30 godina. Neću dalje, već sam se iznervirao :d
 
Miroljub gostovao na do juce njemu okupatorskom i ateistickom mediju...
Bio mi je simpatican gostujuci kod onog mutavog Tesanovica zato sto sam mislio da veruje u ono sto prica ma koliko to smesno zvucalo, stekao sam takav utisak da covek zaista veruje u to nesto. Juce saltam kanale kad naletim na Miroljuba gostuje na Pinku kod onog smesnog voditelja sa neke dve kamenjarke...

Bio je jutros kod Marica u jutarnjem programu, vec vidim njegov ulazak u parove :d
 
Nego kada ste kod Aliena i ovog novog trailera jel još neko opazio:

YI43ZUP.jpg

:d
 
Vanzemaljska ckapi!I odmah ti skoci na facu!!! :)

Sent from Acer Liquid Jade Z
 
...pored ove umišljene blogerke a u stvari qrtzpotezaljke i jedne "slične" od pre 30 godina...

Čemu ovakve kvalifikacije? Umišljena blogerka??! Šta je za tebe neumišljena blogerka? Molim te objasni mi šta je neumišljena blogerka? Cura ima 700 k pratilaca na Instagramu, 56 M pregleda na Tjubu, živi od tog posla, to se tebi sviđalo ili ne. Ne krade, ne smeta ti, čak izgleda kao da je srećna, ne poziva na linč bilo koga, na nasilje, živi i zarađuje na globalnom tržištu, uzima keš od korporacija, piše neke knjižice za tinejdžerke o šminkanju, lajfstajlu, štagod... Ne moraš da čitaš to. I onda dođe neko i izlepi je nekim nepotrebnim etiketama poput qrtzpotezaljka??? WTF? Ovog čoveka pored nje dižemo u nebesa (iako ne želimo ni da zamislimo kakav bi bio životu kojem bi pravdu svako mogao da uzima u svoje ruke tj pod svoj mač? Nešto kao Islamic State of Iraq and the Levant? Dal je moguće?
Pri tome gostuje na f****ing Pinku. Koji nikom ne smeta??! Šta je sa nama? Gde smo mi skrenuli sa puta?
 
Ima pratioce na Mreži, to je tačno. Kao neko sa tolikom "armijom" iza sebe da li se slažeš da treba da ima i neku odgovornost za izgovorenu reč i učinjena dela? Imaćeš dete, devojčicu ako je već nemaš pa će tvoja ćerkica početi da je prati i da joj ova pumpa njene izopačene vrednosti u životu, kako je najbitnije da li žensko zna da se našminka ili da uradi selfi na peščanoj plaži na Majorci. Kako je najbitnije u životu imati brendirane krpice i pućiti usne na svakoj fotografiji.

Lako je zabraniti Farme, Velikog brata i ostalo za 16+, 18+, za mlade gledaoce ali ova devojka udara na klince u osnovnoj školi i vaspitava ih pogrešnim vrednostima kada su najranjiviji, kada više nego ikad treba da im se objasni šta su prave vrednosti u životu.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno