Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.


troll-face-22.png
 
Misle da Milojko Pantic treba malo da iskulira sa prozivanjem online.
 
Citam ove komentare a citao sam i po drugim klipovima o Srbiji i stvarno ne mogu da razumem neke stvari.
Kako to da, koju god sam online igru igrao bio sam po klanovima koji su jugoslovenski (namerno kazem jugoslovenski a ne balkanski) i nikad nikakvog problema sa ljudima nisam imao niti sam cuo da je neko imao bilo kakvu raspravu na nacionalnoj i verskoj osnovi, cak sta vise sa nekim hrvatima i bosnjacima sam se bolje slagao nego sa nasima, sa nekima cak i uljudno diskutovali o nekim problemima koji nas razdvajaju, a po ovim komentarima ne mozes dva reda da procitas da neko nekog ne psuje na verskoj ili nacionalnoj osnovi.
Prosto se pitam dal na ovom youtube dolaze samo maloumnici, da li je moguce da se ljudi tolko razlikuju u online gamingu i na youtubeu, pa onda pomislim da samo ovi maloumnici komentarisu, iz tog razloga u milion slucajeva mi dodje da prokomentarisem nesto pa odustanem.
 
Youtube/facebook/instagram i ostalo social djubre uvek okuplja najgore, totalno drugo su online igre :)
 
To se vidi i po tome što ljudi komentarišu sa punim imenom i prezimenom kako na FB tako i na YT (nivo IT nepismesnosti, da ne pominjem pravopis), mogu samo da zamislim da im je neko namestio profil na telefonu a oni kao da su otkrili Ameriku sad kad mogu da pišu i psihički se prazne preko tastature.
 
"Stara dobra vremena" kad obican plebs nije ni znao sta je internet, a kamoli imao pristup njemu...
 
Meni je Bill Burr skroz lud.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Slide down the Great Wall of China
 
Ako sviraš neki instrument (osim bubnjeva:D i ako imaš sluh onda je percepcija sasvim drugačija (u pitanju su enharmonski tonovi ;)
 
Poslednja izmena:

ceo klip je cringe
ovo je po meni najsmesnije... za one koji ne prate ovo najveci dota turnir a ovo su pobednici ,skup 5 autisticnih likova
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno