Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.


a onda videli Kinezi...

 
Poslednja izmena:
U ovom snimku nema ništa teško. Batica upravlja samo kamionom, verovatno ima skretničara za poluprikolicu.
 
Tako je, te prikolice imaju svoje pokretne osovine koje se daljinskim upravljacem okrecu.
 
naravno, ali opet... meni tesko ponekad obicnu prikolicu da proguram gde je odvratan teren, a kamo li ovo
 
Ala su poletele ove dve iz prvog i drugog reda bez pojasa...

 
Nisam se odavno vozio medjugradskim busevima. Nesto se ne secam da nasi poseduju pojaseve za sve putnike...

Bogami bi bio blender da nisu skoro svi vezani

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A kod nas se ne secam da sam video pojas i na medjugradskim linijama, taxi, minibus, realno niko se ne vezuje, posto ta vozila slabo ko kontrolise. U taxiju kad se vezes kao da si mu odma rekao, ne znas da vozis, mahom tek tad krenu da divljaju :d
 
Pa i ne znaju da voze.
 
Ko zna sta joj je. Mozda je na lekovima, kontuzovana od prvog udara... Gle koliku cvorugu ima, izoblicila joj se glava.
 


Jel mu ovo treci dzukac koji mu daju ?
 
Ko zna sta joj je. Mozda je na lekovima, kontuzovana od prvog udara... Gle koliku cvorugu ima, izoblicila joj se glava.

Očigledno je da je vanzemaljac. Vidi kako joj iz ušiju vire neke antene. Moć govora joj nije visoka ( google translat or joj se pokvario) Ima čelo kao da je Klingon - anc. Zapravo je loše maskirani klingon agent.
 
Lokalni šampion šopa dopa ;)
Gle mu zenke, kao glava špenadle :d

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Šta li sam to uradio u prošlom životu pa sam se u ovom morao roditi ovdje? :trust:

 
Babe i zabe. Children of Men je ozbiljan film, Logan je akciona limunadica.
 


 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno