Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^ Covek iskoristio trenutni trend na koji se klinci pale da posalje poruku koju inace na drugi nacin ne bi videlo ni 10% ljudi od trenutnog broja pregleda.
 
From Russia with love

 
 
Obicno hypovanje, al' opet me zanima sta ce biti na (namestenom?) mecu.[/video]

Zasto bi bilo namesteno, nema sanse. Ali hype je ogroman, dobar je Conor u stojecim tehnikama/rukama, mladji i veci je osetno, pojma nemam kako ce to izgledati i da li ima sanse u boksu. Videcemo uskoro.
 
Poslednja izmena:
Naravno da Conor nema nikakve sanse u boks mecu. Ali zaradice dovoljno za penziju.
 
Kvote May 1.25 Conor 3.75, K/O Conor 5.75...
 
Poslednja izmena:
Mec je namesten i to svako zna.

Da je u pitanju pravi mec - to ne bi ni bio mec vec maltretiranje posto bi ga May razvalio ko sneska.

Mene ne bi cudilo da naprave neresenu situaciju da bi mogli jos vise para da uzmu na napaljenim navijacima.
 
Koji to ishod namestaljke bi im doneo vise para
Ma oni su svoje honorare vec ugovorili sa organizatorima i sponzorima, i cifre se samo tu krecu u stotinama miliona dolara (PPV $99 :zgran:), ali kad je organizovano kladjenje u pitanju (mafija), tu se sigurno vrte mnogo vece pare, pa nije realno ocekivati da bi "gazde" stvar prepustile slucaju.

A ovo sto djolenzi kaze za uzimanje para na napaljenim navijacima, Conor me sa svojim ponasanjem bas podseca na one kečere koji njajuke, a bezumna masa pada u trans...

giphy.gif
 
Poslednja izmena:
Da se vratimo temi...
 
 

Zamrzeo sam ga kad je dobio Manny-a bezanjem po ringu u 12 rundi.
 
Mislim da će se Konor ispucati u prvoj rundi i neće naneti neku štetu pri svom tom mlataranju, a posle će da dobija kljucanje od Mejvedera po faci i vešto izbegavanje i defanzivu i to će ga nervirati sve više. Očekujem kada posle par rundi dobije dovoljno udaraca u glavu da prekipi i napravi nešto što će ga diskvalifikovati ali ne mislim da će da šutira ili baca protivnika nego taman toliko nešto na ivici da se izvuče bez nokauta i predstavi sve kao nepravdu, a posle traži revanš da bi zaradio još 100 milki :).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno