Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja vidim 5 mrtvo premorenih likova u pokusaju slavlja...
 
Fali ova energija

a One bez ovoga nema smisla. Taj deo idealno opisuje psihicko stanje glavnog aktera i tu mislim na muziku ne na tekst.

@mrtavker
E za ovo stvarno treba talenat, kakva gluma. :d
 
Poslednja izmena:
Fali ova energija

a One bez ovoga nema smisla. Taj deo idealno opisuje psihicko stanje glavnog aktera i tu mislim na muziku ne na tekst.

@mrtavker
E za ovo stvarno treba talenat, kakva gluma. :d


Od svih koncerata Metallice ikada ti si izabrao S&M? Verovatno si mislio na nesto ovako:
 
Evo najnovije za kolege :)

 
Evo jednog od razloga zasto nam je industrijska proizvodnja jos uvek ispod nivoa od pre 30 godina :smash:

 
Jeste da je stari intervju ali je zakačen ove godine. Kakav bog.
[youtube]v_XT9-C5Qu8[/youtube]


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
 
^ Nisam ni zapadno, a ni istočno orijentisan, ali je klip priličan bullshit.

Klasična diskreditacija sa namerno probranim materijalom. Mada, Rusi i nisu bog zna kakvi vrsni putari i kuditi ih iz Srbije gde se zna kako rade naši putari je prilično neumesno.

Evo i druge strane priče...

 
Poslednja izmena od urednika:
Ovo sa MIBovog klipa na 2:55, prosipanje asfalta u baru sam video licno u Odesi, a video sam i lika "putara" s konjskom zapregom koji lopata pesak i popunjava rupcage po putu.
 
Etiketiras me samo zbog naslova, a ja sam i okacio klip jer mi se svidja kakve masine postoje i kako moze da se radi, a ne zato sto u naslovu stoji to sto stoji. Da kod nas ima tako nesto ja bi vrv bar 5 minuta stajao sa strane i gledao kako rade. Vise je skandinavija vs. ostali, a tvoj klip je vec postovan ranije i srvarno je sjajno sve odradjano.
 
Pa i logično da te etiketiram zbog naslova, ne čitam ja tvoje misli pa da znam zbog čega si klip postavio (nikakvog drugog teksta uz klip nema). :)

@Jericho

MIB-ov klip sam ubacio u citat post jer se prešlo na novu stranu, pa da ljudi ne klikću na prethodnu stranu da bi saznali na šta se moj odgovor odnosi. Mis'im, ovo su osnove forumskog bontona. :)
 
Poslednja izmena:
Ae ,pa nemogu u Rusiji radit po leti puteve,kode njih je uvek zima :p.....i bare :p
 
Rusi su odlicni putari, evo i dokaza.
3700787_1284bfd5.jpg
 
Pa i logično da te etiketiram zbog naslova, ne čitam ja tvoje misli pa da znam zbog čega si klip postavio (nikakvog drugog teksta uz klip nema). :)

@Jericho

MIB-ov klip sam ubacio u citat post jer se prešlo na novu stranu, pa da ljudi ne klikću na prethodnu stranu da bi saznali na šta se moj odgovor odnosi. Mis'im, ovo su osnove forumskog bontona. :)

Nemaju svi isti prelom stranice, nekima je na istoj :p Mogao si citirati bez klipa, kao sto je i trebalo.
 
Ovo je za default prelom foruma, na 15 postova - što verujem da koristi većina na forumu. Nema veze, nije ni bitno, poštujem tvoj ali ne menjam svoj stav da poslednji post sa prethodne strane treba biti komplet citiran na novoj ako se odgovor odnosi na njega. :)
 
Za dugogodišnje eksploatisanje definitivno ne. Da pregura dodatne 2-3 godine odrađuje posao. Verovatno je i kod njih kao kod nas; "Dok ste glasali za nas, vidite kako je lepo bilo. Sada posle 3 godine vidite kako se ulice raspadaju". :D
 
Asfaltiranje se radi u slojevima, gde svaki sloj ima neke karakteristike.
 
^ Upravo. Pre završnog ide i habajući sloj, ali ovde to nije slučaj (vide se žute linije dok je drum bio u funkciji). Ovde su verovatno samo krpili, ispunjavali rupe i sređivali šahte, pa naneli novi sloj asfalta.
 
Isusa ti hahahaha

Pobjeda je "I'm a nice guy, but when you make a nice guy angry, the world shakes"

 
Blast, pa to starije od interneta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno