Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izvini što sam ti pokvario zabavu. Ne sviđa mi se (ili ne razumem) pojednostavljivanje realnosti ala Miroljub Petrović.
 
Tako je bre! Još bi zanimljiviji i kvalitetniji materijali bili kad bi panduri nosili mač umesto pištolja! Ovako, sa pištoljem, dosta manje krvi nego u GTA. :trust:

To što se Švedska po Global Peace Index-u kreće oko prvih 10, a Brazil oko stotog mesta je nebitno, bitno je da mi imamo kolektivne vlažne snove o životu u zemlji u kojoj pravdu u svoje ruke uzima ko i kad hoće.

Da policija u Brazilu preuzme "tehnike" koje koristi policija u Švedskoj, da li bi stopa kriminala u Brazilu pala na nivo Švedske?
Nije poenta u "vlažnim snovima da se pravda uzima u svoje ruke", nego u pravdi kao elementarnom konceptu da svakog stigne ono što zasluži ( i ako može u roku od 2 minuta ).

( sry za off )
 
 
Pa covek je hteo da reklamira svoj kanal :)
 
O maj gad x2

 
Pa covek je hteo da reklamira svoj kanal :)

Lepa teorija. xD
Sto se odgovora na pitanje tice, nista posebno. Samo sam neko ko voli da glade sudare po Rusiji pa mi je bilo drago sto vidim da i nasi pocinju da voze s kamerama, nista lepse nego kad gledas kako (potencijalni) sendvicar gine.
 
Lepa teorija. xD
Sto se odgovora na pitanje tice, nista posebno. Samo sam neko ko voli da glade sudare po Rusiji pa mi je bilo drago sto vidim da i nasi pocinju da voze s kamerama, nista lepse nego kad gledas kako (potencijalni) sendvicar gine.

Ne, nismo se razumeli. Sta vidimo na klipu?
 


Iiiiii testirajte malo masinu, cik probajte da bustite fluidno 8k60fps video ;)

 
Poslednja izmena:
U jbt! :d
Često gledam po YT ti fazoni, "pustio sam u 4k i ceo blok je ostao bez struje" blabla, dok ja nisam imao tih problema... Do ovog 8k :D Secne na svakih par sekundi, prvi put to doživljavam, inčrsting :)
 
 
Na kraju ce ispasti da smo mi samo deo jednog monstruozno velikog organizma.
 
Na kraju ce ispasti da smo mi samo deo jednog monstruozno velikog organizma.

kada kazes veliki, mislis iz nase perspektive? Taj organizam je mozda samo celija u nekoj biljci nekog drugog velikog organizma
 
Jos uvek ne mozemo sve to da pojmimo i shvatimo svakako je zanimljivo i prosto je nemoguce da nema nikom sem nas u celom svemiru.
Ima sigurno samo...
 
Ovo je mindfuck tema iz prostog razloga jer mi kao vrsta ne mozemo da shvatimo nista od ovoga pa nam zaokruzuju brojeve na 100 miliona, 100 milijardi itd. Ono sto su kao snimili Hubble i Keck je sve sto imamo? Voyager 1? Pa ta sonda ne zna gdje udara jbt... Na kraju krajeva, meni je sve ovo u rangu sci-fi filmova. Zaboga, pa ni sopstvenu planetu nismo upoznali ni istrazili, sopstvene okeane nismo istrazili tj. da budem precizniji 95%!!! a oni tamo udaraju na Alfa Kentauri, Orionove molekularne oblake, Sirius i sl. gluposti.

Na kraju ce ispasti da smo zaista na ledjima slonova koji stoje na kornjacinom oklopu! :d

9aae5249f6302a1cce1649e7795d2c8a.jpg
 
A mozda smo svi mi sa sve planetom i suncevim sistemom, samo neka napredna verzija SIMS igrice za tamo nekog/neke ... :d
 
 
 
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno