Šta je novo?

AMD A10-7700K

zdenko

Slavan
Učlanjen(a)
01.08.2005
Poruke
225
Poena
319
Uzeo sam AMD A10-7700K sa odgovarajućom pločom. Sad me interesuje da li ako dodam još diskretnu grafičku sistem koristi grafičku koja mu je potrebna u zavisnosti od opterećenja? Npr. u igricama koristi diskretnu a surf netom integrisanu. I gde povezujem monitor, na MB ili na grafičku direktno?
 
Uzeo sam AMD A10-7700K sa odgovarajućom pločom. Sad me interesuje da li ako dodam još diskretnu grafičku sistem koristi grafičku koja mu je potrebna u zavisnosti od opterećenja? Npr. u igricama koristi diskretnu a surf netom integrisanu. I gde povezujem monitor, na MB ili na grafičku direktno?
Ako koristis integrusu onda ide na plocu, a ako je diskretna onda na grafu.

Ako dodas graficku, onda podesis u BIOS-u ploce da koristis diskretnu, mozda ti je i automatski prebaci/prepozna. Znaci ako koristis diskretnu(onu koju dodas) ona ce da ti sluzi i za igre kao i za youtube, fb...
 
znači diskretna uvek u upotrebi a integrisana se ni ne koristi. Mislio sam da ih uključuje po potrebi.
 
Imas r7 230, r7 240 i r7 250 (za ovu nisam siguran) koje daju boost kada se upare sa integrisanom. E sad koliko povecanje FPS ces dobiti to je upitno, ja mislim da je bolje uzeti skuplju i jacu grafiku.
 
Imam ja R9 280x ali sam mislio da je ne uključuje ako nema potrebe, znači za osnovne potrebe integisana a za igrice diskretna. Ali izgleda da nije tako.
 
Nazad
Vrh Dno