Šta je novo?

Zvucnici

mileta92

Slavan
Učlanjen(a)
02.12.2008
Poruke
109
Poena
330
Dobro bi mi dosla pomoc oko odabira zvucnika . Razmisljam se izmedju z533 koje su 2.1 i Solo2 2.0 . Nikad nisam imao 2.0 pa ne znam da li da idem na varijantu bez vufera . Da li vredi dati 3k vise za z533 ???
 
Ili da uzmem mozda FC 330 ? Nisam napomenuo da ce mi zvucnici najvise sluziti za muziku (posto za igre i ostalo koristim slusalice) . Slusam sve zanrove :D

edit .. pretrazio sam malo bolje forum , skoro je bilo istih pitanja i dilema . Uzecu za nedelju dana zvucnike pa cu do tad da se odlucim .
 
Poslednja izmena:
Ili da uzmem mozda FC 330 ? Nisam napomenuo da ce mi zvucnici najvise sluziti za muziku (posto za igre i ostalo koristim slusalice) . Slusam sve zanrove :D

edit .. pretrazio sam malo bolje forum , skoro je bilo istih pitanja i dilema . Uzecu za nedelju dana zvucnike pa cu do tad da se odlucim .

Sta si uzeo ako se sme znati i uz koju zvučnu? Kakvi su utisci?
 
Ni jedne . Hteo sam solo ali kada sam krenuo da ih uzmem pre koji dan , rasprodale su se . Imaju samo stari model solo 2 bez daljinca (koji prodaju po istoj ceni), i zbog toga sam odustao . Ovih dana cu uzeti FC330 za komp posto imam mnogo jaci stereo sistem u dnevnom boravku.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno