Šta je novo?

SS PC modding - room

nessa78

Slavan
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruke
2,568
Poena
275
Posto je "Chrono Master" projekat zavrsen i cekamo njegovo objavljivanje pao sam u trenutke dokolice pa aj malo zezanja a i da se razmrdam za praznike!

LJudi koji su bliski samnom znaju da se sva tajna mog modovanja krije u spavacoj sobi :d (i ne samo ta tajna ;) ). Salu na stranu dosta ljudi poznajem i svi kubure sa prostorom a i ja imam slicnih problema... Da bi rad na projektima bio efikasniji resen sam da malo poboljsam svoj radni prostor ili bolje receno preuredim. Ono sto mi je uvek u manjku je radna povrsina tako da spremam prosirenje stolova koje bi mogao koristiti i kao foto-table. Malo reorganizacije oko polica i onoga sto ide na njih, takodje sistem smestanja svih drangulija u kutije itd. Iskreno, ne zalim se ni na ovo sada i ne radim ovo zato sto je u modi, ali zbog planova prosirenja u smislu 3d stampaca i jos nekih stvari ovo postaje neophodno.

Za sada par fotki a ono sto cu jos napomenuti je da je ovo stalno u progresu, znaci nece biti full zavrseno vec ce se nadogradjivati sa vremenom i potrebama :wave:

sspcmoddingroom-01.jpg

sspcmoddingroom-02.jpg

sspcmoddingroom-03.jpg


Takodje, slobodno pisite svoje komentare i ako imate neku ideju!
 
Potpuno te razumem što se tiče radne površine, nikad dovoljno.

Da li u toj sobi fotografišeš radove i kakvu rasvetu koristiš?

Inače, Chrono Master je moj omiljeni mod od mnogobrojnih koje si radio, jedva čekam zvaničnu objavu. :)
 
Potpuno te razumem što se tiče radne površine, nikad dovoljno.

Da li u toj sobi fotografišeš radove i kakvu rasvetu koristiš?

Inače, Chrono Master je moj omiljeni mod od mnogobrojnih koje si radio, jedva čekam zvaničnu objavu. :)

Ne fotografisem u toj sobi osim ponekada video za YT, koristim druga mesta ali i mesta van kuce, sto se tice opreme koristim sta stignem, bize za desetak dana i ja jedva cekam da objavim :)
 
Blurovan Chrono Master. :p
 
Nazad
Vrh Dno