Šta je novo?

LG 23MP68VQ-P Utisci u radu i nekoliko pitanja

To je već onda ozbiljnije probijanje. Al' nisi odmah tako otkucao.

Ako si kupio preko neta kod nas, znaš i sam da imaš rok od 14 dana od isporuke.

Pokušaj smanjiti osvetljenje (šta ja znam do max 30), ako je i onda izraženo, a smeta ti, vrati nazad,
pa okušaj sreću kod drugog prodavca (ako si ovde kupio). Tako rade i napolju o čemu sam kucao.

Nema druge, nažalost.
 
Znam ja to sve,zanima me u kojoj meri ima probijanja (ako ikako ima) kod drugih vlasnika.
 
Ima probijanja u gornjem levom uglu, za mene nista strasno. Nije glow, naucio sam da razlikujem [emoji4]
 
Od kako sam počeo da koristim HDMI kabl za povezivanje monitora sa grafičkom, slika je dosta tamnija nego preko DVI kabla. Kada se podiže Windows, slika par sekundi bude normalne svetline, a onda postane tamnija i ostane takva. Podešavanje svetline ne rešava stvar, slika je i dalje tamna, a boje kao da su previše intenzivne. Video sam na netu da ljudi imaju slične probleme kada povezuju televizor sa kompom preko HDMI kabla, što se rešava podešavanjem na televizoru. Ima li načina da se ovo reši?
 
Meni je bio i na dvi previse taman :) Da ne koristis slucajno geforce kartu? onda promeni u podesavanjima sa "limited rgb" na "full rgb".
 
Edit: Ili izgasi "Smart Energy Saving" u meniju monitora,to sam prvo uradio kad sam dobio monitor jer sam primetio da sam smanjuje i povecava osvetljenje.
 
Meni je na DVI bio previše svetao na svakom podešavanju, osim na Reader :D :D
Smart Energy Saving je ugašen, nije do toga. Grafička je MSI R7950
 
Ja sam kupio pre par dana ovaj monitor LG 27' MP68VQ-P,i mogu da kazem da sam odusevljen istim monitorom i IPS panelom !!! posle kalibracije slika fenomenalna,ako treba nekome neka pomoc tu sam .
 
3.5mm izlaz ne koristiti ni pod razno, bolje da nisu stavili, nego sto su stavili ovoliko los :D

Nije tih, ali zvuk probija previse. Blagi uzas.
 
Planiram da kupim većeg brata ovom modelu, 24MP68VQ-P. Pitanje za korisnike, da li se može igrati na ovom monitoru bez korišćenja Freesync tehnologije tj. da li dolazi do problema, ghostinga i sl?
 
Ivane kakav je monitor što se tiče stabilnosti? Na nekom normalnom stolu, ne onom sačinjenom od granitnog bloka koga ni sudar sa kamionom ne bi pomerio, da li se klima/klati pri normalnom korišćenju tastature i miša sa rukama oslonjenim na sto?
 
Hahaha kralju, hvala. Čitao sam da se ljudi žale da se klati kada stoji na stolu. Tebi tu nema zime, nije na stolu :D Znači ne klati se.
 
Pa ako si citao da se ljudi zale, verovatno ima neki problem.

Koristio sam ga i na stolu neko vreme, nisam primecivao..
 
Imam los vrat, zbog toga sam podigao malo ekran, uz Markus stolicu kada naslonim glavu na naslon, tacno je u visini monitora.

Mogao sam i neki mount, mada sam ovo uzeo i zbog zvucnika, uzasavali su me 300 kablova na stolu, tako sam dobio prakticno celu povrsinu stola na koriscenje, nema kablova da koce kabl od misa/tastature i estetski mi se dopada, a jeftino je resenje.
 
Kupio bih 20MP38HQ-B ali bojim se BLB kao svoje sjene. Rizik prevelik???
 
Nazad
Vrh Dno