Šta je novo?

Laptop Acer Aspire V3-571G-53218G1TMaii 15.6" Core i5-3210M/8GB/1TB/GT 640M 2GB

natasa

Cenjen
Učlanjen(a)
27.05.2011
Poruke
375
Poena
170
Laptop Acer Aspire V3-571G-53218G1TMaii 15.6" Core i5-3210M/8GB/1TB/GT 640M 2GB

Sta mislite o ovom laptopu nudi mi prijatelj 3 godine star u odlicnom stanju za 260 evra, jel to ok ? ili moze i neki drugi do 300 evra
 
Pa ja nzm, ja ne bi mesao posao i prijateljstvo ako bas ne moram - ako se nesto desi sa laptopom sta onda??

Mada kao masina (po specifikacijama) deluje OK, e sad da li moze da se prodje bolje - vrv moze ali treba da se ceka trenutak/prilika/ponuda. Sa tehnikom ne vredi zuriti sem ako nema neku bitnu svrhu.

I za sta ce se koristiti masina??
 
Pa ja nzm, ja ne bi mesao posao i prijateljstvo ako bas ne moram - ako se nesto desi sa laptopom sta onda??

Mada kao masina (po specifikacijama) deluje OK, e sad da li moze da se prodje bolje - vrv moze ali treba da se ceka trenutak/prilika/ponuda. Sa tehnikom ne vredi zuriti sem ako nema neku bitnu svrhu.

I za sta ce se koristiti masina??

Kucna varijanta i klinci neku igricu, ali malo mi je frka sto je to stariji laptop. Kazu mi isto prijatelji da se mozda saceka , ali ja sam tu negde izdvojila oko 250-300 evra za laptop, bilo polovni bilo nov( znam onda da ce biti slabija masina)
 
acer - g o v n o...za tu lovu možeš naći probook od aluminijuma sa istom specifikacijom....čak bi uzeo i slabiju mašinu a bolju završnu obradu...recimo ovako nešto
 
Poslednja izmena:
Taj laptop je proizveden 2012 ili 2013 godine , ima zasebnu graficku pa moze poterati igrice na low-medium , zavisi koje igrice igrate , ako dajes 300 evra onda bolje ovo uzmi: https://www.kupujemprodajem.com/acer-aspire-V3-771G-intel-i5-40909061-oglas.htm?filter_id=100378980 mana je samo pola sata baterija , ali 650m ce svakako bolje terati igrice od 640m.[/QUOTE

Gledacu jos malo ovih dana na netu sta ima, hvala ali ovaj je dobar, iz tvog predloga
 
Nazad
Vrh Dno