Šta je novo?

copilot navigacija

Od kada su mape koje Copilot koristi? Kod mene je prosle godine u decembru mesecu zavrsena obilaznica i na mapi je vec ista prikazana.
Takodje da li postoji mogucnost da ove jarde nekako promenim u metre?
 
Ne znam od kada su, ali prilično su ažurni. Imaš u podešavanjima/o programu naziv verzije mapa, pa na osnovu toga možeš da kopaš po netu ako te ne mrzi.
Drugo, kakve jarde? Ja imam samo km i m. Imaš u podešavanjima postavke regije i glasova.
 
Ne znam od kada su, ali prilično su ažurni. Imaš u podešavanjima/o programu naziv verzije mapa, pa na osnovu toga možeš da kopaš po netu ako te ne mrzi.
Drugo, kakve jarde? Ja imam samo km i m. Imaš u podešavanjima postavke regije i glasova.
15763517e88addb8a6299aac691bde96.jpg

U podesavanjima mi stoji na kilometre, ali imam na sredini nekih "900 jarda" koji me uzasno nerviraju dal je neki bug ili sta ...

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Nemam te jarde, proveri verziju Copilot - da li je poslednja, i proveri da li je sva lokalizacija srpska ili ne.
 
Da li vam se menja skin automatski, kada je dan da bude light, a noc-dark, znaci skin, ne mapa? Kod mene uvek zaglavi dark.
 
meni danju dan, nocu noc

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
na English

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ok, hvala. Verovatno je to problem, posto je kod mene srpski. Javicu im da isprave to...
 
Nazad
Vrh Dno