Šta je novo?

copilot navigacija

milann1971

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
04.11.2016
Poruke
1,053
Poena
50
Koristi li ko?? ja vec par god, mozda naaaj navigacija, precizna, nudi uvek 3 puta do cilja, upozorava na fiksne kamere za brzinu, nudi pretrage po dosta kriterija, i naravno moze free

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Koristim ja i definitivno su iGo, Ndrive i ostali boranija za ovu aplikaciju. To se posebno vidi kad se zađe po Srbiji u neka sela, druge navigacije uopšte nemaju neka mesta ucrtana, a Copilot te lepo vodi do destinacije. Slično je i u Beogradu, Copilot ima najviše uličnih brojeva. Testiram GPS Android app od 2010. i Copilot iz da best! :) Ne računajući Garmin uređaje, of kors. ;)
 
Takodje, mislim da je copilot jedna od najboljih aplikacija kada se pogleda odnos cene i sta nudi. Samo jos da je azuriraju na verziju 10, za ios su azurirali, trebalo bi i android verziju uskoro...
 
Update mape u igo I imas posle svaki seoski put ucetan.
 
Update mape u igo I imas posle svaki seoski put ucetan.
Nije tako bilo pre samo nekoliko meseci kad sam putovao u selo u centralnoj Srbiji, drugar upalio iGo i nije mogao da nađe selo, ja upalim Copilot i odvede nas na destinaciju. Čak je bio upisan i put tj. prečica za koju znaju samo meštani, kako mi je posle objasnio domaćin.
 
@ pilgrimbg
To nije do aplikacije vec do karti. I iGO i Copilot i Garmin trenutno su na HERE q3 iz 2016. godine. Znaci potpuno isto. A aplikacija je aplikacija.
 
Izaso konacno update za copilot. Odlicno izgleda a jos bolje radi, sve preporuke.
 
skinuo automatski danas

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Koja je cena Copilot-a sa mapama Evrope, za off-line rad? To nešto ne mogu da pohvatam tamo sa play store?
 
Ne znam, posto meni pise neograniceno. Vidim da ima popust od 20% sada, sad i kanada je 7.93 usd, ove druge su oko 21... Najbolje da instaliras pa vidi sam, ili pogledaj na play store koliko kosta copilot europe, ttrebalo bi da su cene tu negde...
 
Koristio sam sve najpoznatije navigacije i mogu da kažem da je copilot ubedljivo najbolja.

@nshappy malo proguglaj, ima na netu kako da besplatno dobiješ šifru za copilot. Važi za sve evropske mape.
 
@ pilgrimbg
To nije do aplikacije vec do karti. I iGO i Copilot i Garmin trenutno su na HERE q3 iz 2016. godine. Znaci potpuno isto. A aplikacija je aplikacija.
Bravo za odgovor!

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
koristi li neko opciju Active traffic??? iskustva? HVALAAAA

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
@ pilgrimbg
To nije do aplikacije vec do karti. I iGO i Copilot i Garmin trenutno su na HERE q3 iz 2016. godine. Znaci potpuno isto. A aplikacija je aplikacija.

Izgleda da ipak nije tako, tj. kada je u pitanju legalni softver, pošto je piraterija na forumu zabranjena. Dokaz je fotka u prilogu. Dakle, različite GPS app koriste različite verzije mapa.IMG_20170209_155618.png
 
Koju mapu ti imas u toj tvojoj legalnoj copilot app?
 
Koju mapu ti imas u toj tvojoj legalnoj copilot app?

Otkud bih ja to mogao da znam? Ja jednostavno skinem kroz samu aplikaciju mapu koja mi treba i nigde mi ne piše da li su to mape za q3, q4, ne pominje se ni reč "HERE" niti išta slično. To mene kao krajnjeg korisnika uopšte ne mora i ne treba da zanima, dok god su mape ažurne. Kad se pojavi nova verzija, app me obavesti, ja preuzmem ažuriranje i to je to. Jedino što znam je da drugar i ja kada zajedno krenemo na put kod trećeg prijatelja koji živi na selu (poslednji put za Svetog Savu smo išli), on sa iGO, ja sa Copilot navigacijom - obe ažurirane na poslednje dostupne verzije mapa, njegov program ne vidi to selo uopšte, a moj nas navodi na destinaciju... Isto se dešava kod nekih kućnih brojeva u određenim gradovima. Zahvaljujući iGO temi, gde se mnogi žale, saznao sam i razlog.
 
Ja opet kad sam isao za Dansku u Odense, Igo me vodio kroz sve zemlje bez greske, Garmin i kopilot su dosta gresili do odredista. Garmin bio kod mene u autu a Copilot kod rodjaka. Tako da ako bi smo na taj nacin donosili zakljucke... Kao sto neko vec pametno primeti, softver za navigaciju se razlikuje i SUBJEKTIVNO je kome se sta svidja. 10 godina pratim ovu temu i smorili su ljudi koji zakljuce da je NAJBOLJA NAVIGACIJA bas njihova jer vidi gde se nalazi njihovo selo. Mape sada rade 3 proizvodjaca i doveli su ih skoro do perfekcije, naravno da nikad nece biti uneseno i ucrtano sve istog momenta kako se i izgradili a posebno u trecerazrednim zemljama kao sto je Srbija. Ali cak i u Srbiji je sada dosta toga precizno ucrtano i tacno je. Naravno jos nije nova deonica novog autoputa jer to jednom HERE-u nije najveci prioritet u nekoj Srbiji koja nije najbitniji evropski tranzitni put.
Mape su najbitnije, azurne mape a ne bitno koji je izgled softvera koji navigira. I da li se kvalitet mape moze ceniti na osnovu toga sto nema neku ulicu u nekoj selendri u Srbiji?
Daj budite mal realni i objektivni da bar ljudi imaju koristi od citanja ovih postova.
 
Naravno da su najvažnije mape, i iz mog ugla (tj. za moje potrebe) Copilot je aplikacija koja mi lepo radi i ima najbolje odrađene mape. Naravno da je to subjektivan utisak i naravno da ne postoji ništa što je univerzalno najbolje, to je valjda svakome ko ima mozga jasno. Ja sam samo izneo svoje iskustvo. Ne znam kako je sa Zapadnom Evropom, ali rođak koji non stop kolima krstari Istočnom Evropom (Rusija, Poljska, Češka, Ukrajina, Belorusija, Litvanija...) tražio mi je da mu deinstaliram iGo jer nije bio zadovoljan mapama. To je bilo pre dve godine, od tada se nije žalio na Copilot koji sam mu dao da isproba. Elem, razni ljudi, razna iskustva, razne potrebe, sto žena, dvesta sisa. Slažemo se da se ne slažemo.
 
tako je.. subjektivno je sve.. probao Garmin zadovoljan, Igo brzo deinstalirao isto i Sygic, naaaj mi copilot

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Iskreno, Garmin (pravi, "stari" Garmin, onaj koji danas vidimo u nav uređajima, ne ova Navigon i slična rešenja) je za mene i dalje broj jedan. Problem je što za Android ne postoji njihova app koja bi meni odgovarala, jer jednostavno nikada nisu napravili potpuni pandan svojim rešenjima za druge platforme... Ali krastavac, to je njihova poslovna politika...
 
ja i pisem o pravom Garminu na GPS uredjaju, skoro bez greske je

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Danas sam azurirao mape (nudio mi update jos pre nekoliko dana ali sam tek danas azurirao). Verzija mapa je (ovako pise, imam skinutu samo mapu balkana): GRD_NT.EU-base-3.2016.03.3.4.1.2, a ispod CTY_NT.EU-Balkans-160.2016.03.3.4.1.1.1. Sada radi mnogo bolje, ne mora kao pre da se unosi prvo opstina pa ulica, nego samo, posle grada, ulica i odmah nalazi, pre nije htelo.

E sad, imam jedan mali problem. Kad god pokrenem aplikaciju, pojavi se logo, i onda krene da ucitava "Dopune", i posle toga se normalno pojavi mapa. Probao sam da restartujem telefon, ali i dalje isti slucaj. Kakva je situacija kod vas?
 
Nemam taj problem. Imam regularnu poslednju verziju sa Play Store i poslednju verziju mapa. Možda da obrišeš keš aplikacije. Usput, gde gledaš koja je verzija mape?
 
Moja je isto iz prodavnice, brisao sam kes, ne vredi. Ovo za verziju mapa, podešavanja/o copilot aplikaciji
 
moja nije iz prodavnice i sljaka za 10

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
I meni radi odlično, samo me ovo nervira. Ako je ovako samo kod mene, onda ću da reinstaliram copilit...
 
aaa ispravka, krivi navod, sad proverio, isto kod mene, ali ta smetnja bukvalno traje 1 sekund, da diram zbog toga vala necu

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ponovo sam skinuo mape, i dalje isto, moraću da im pošaljem e-mail...
 
A da prvo reinstaliraš app i probaš ponovo? Možda je jedan od onih neobjašnjivih bagova koji se reše sami od sebe.
Samo da naglasim - ja imam onu free verziju čiji je naziv Copilot GPS - Navigation. Nemam onu Copilot Europe Navigation.
 
Poslednja izmena:
Istu tu imam, kad izbace novu verziju na play store, onda ću da ponovo instaliram copilot, ovu verziju ću da obrišem, mada i ova radi super samo što me ovo nervira...
 
Nazad
Vrh Dno