Šta je novo?

Lenovo K6 note

izgleda da se nešto desilo sa mojim telefonom...baterija je bila oko 55%, izašao sam, supruga kaže da je čula neki zvuk, ona je prešla prstom preko ekrana, kaže da je prvo poplaveo, pa pocrneo i ugasio...i neće da se upali...večeras sam ga stavio na punjač, evo oko 2h, ali ništa...da li mogu nešto da pokušam, sem da ga nosim u servis?:S:
Ako treba u servis, da li da idem preko Telenora, ili direktno u servis?
 
Poslednja izmena:
Ako neupali Hard Reset nosi na servis, moj savet najbolje direktno(mnogo je brze ali nema zamenskog uredjaja).Pro Mobi je ovlasceni servis i video sam da su i na Terazijama otvorili jos jedan centar.
 
hvala druže! upalio sam ga na drugi način iz prvog pokušaja, znači dugim držanjem power dugmeta...
šta da radim, da idem dalje po tim koracima i da sve resetujem, ili da pustim da radi, pa da pratim?
tnx:)
 
Ako se telefon potpuno ukljucio i radi, pusti ga slobodno.

Ako nastane opet slicnih problema, mozes probati prvo sa soft resetom, pa ako ne pomaze hard reset.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Dajte neke sveze utiske...kako lezi u ruci,brzina,kamera...

Sent from my Redmi Note 3
 
Meni prevelik,zato ga i prodajem.Kamera ok,cini mi se da posle zadnjeg update od pre nekih nedelju dana ima problem sa fokusom,tj malo duze fokusira.Radi fluidno i bez seckanja,ne muci se sa nicim.Igrice ne igram.Baterija lagano dva dana.

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Telenor ga nema izlozenog u radnji da se vidi koliko je veliki i UI. Ne znam zasto. Kad sam pitao za njega predlozili su mi Honor 8 lite. Moguce da to rade zbog zalbi na Telenorovom forumu.
 
Ja sam ga video izlozenog u Kosovskoj u Beogradu.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Telenor ga nema izlozenog u radnji da se vidi koliko je veliki i UI. Ne znam zasto. Kad sam pitao za njega predlozili su mi Honor 8 lite. Moguce da to rade zbog zalbi na Telenorovom forumu.
Kakvih zalbi?

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Telenor ga nema izlozenog u radnji da se vidi koliko je veliki i UI. Ne znam zasto. Kad sam pitao za njega predlozili su mi Honor 8 lite. Moguce da to rade zbog zalbi na Telenorovom forumu.
U svakom slucaju bolji honor 8 lite, lepsi, tanji i elegantniji dosta. A i huawei pravi trenutno veoma dobre tel.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Mislim da je Huawei samo brend koji je marketinski mnogo aktivniji trenutno...... sta je bolje uvek ode u pogresnom pravcu pa o tome necu.
 
Koliko znam prave trenutno kvalitetnije telefone od lenova, bolja softverska podrska i lakse i bolje se kasnije prodaju. Ne znam na sta tacno ti ciljas.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Bas na to, mnogo cesce Lenovo telefoni dobijaju update, ne vidim da su kvalitetniji.....samo vidim mnogo jak marketing koji dovodi do toga da ljudi tako misle....ali da nekvarimo temu:)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ono sto je bio huawei pre i sada je nebo i zemlja. Imao sam par meseci P9 lite, imas i temu, pogledaj koliko je dobio nadogradnji i uskoro izlazi i nugat. Kvalitet izrade je skoro pa odlican, metalno kuciste, odlicna baterija i ekran. Da ne duzim, moje misljenje je da ne bolje uzeti huawei pre nego lenovo. Cisto moje misljenje. Da ne trolujem sa huawei u ovoj temi vise.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
...tvoje misljenje Rodjo je da ne bolje uzeti huawei nego lenovo..
De prevedi sta si hteo napisati,zivota ti.
 
Omasio sam slovo. Bolje huawei po meni. :)

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Aham...Ja merkam Honor 8 lite,ali mi malo tih 5.2 inca :(
 
Koliko je u telenoru honor 8 lite?

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Jel imao neko problem sa reprodukcijom snimaka 1080p 60 fps?
Danas sam zeni poslao i kaze rezolucija nije podrzana :D
 
Ja ni u jednoj Telenor radnji ne pronadjoh k6 note...

Sent from my Redmi Note 3
 
Moja svaja ga uzela u Delta Citiju u subotu. Bio i crni i gold :-D

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Moj primerak mora u servis, par dana pre prodaje srecom primetih problem. Naime, bez ikakvih pravila desava se da displej sam menja intezitet osvetljenja. Tipa smanji osvetljenje za nekih 5%. Posle nekog vremena se vrati na staro. Pritom je osvetljenje stavljeno na fiksnu vrednost, nije na auto I ovo ne bi trebalo da se desava. U proseku desi se jednom dnevno. Brljavi softver ili senzori? Kakav je Pin po pitanju servisa, posto su oni ovlasceni servis?
 
Ok,otici cu do Kosovske ovih dana.Ne znam zasto ga nemaju u Knezu.
 
Nazad
Vrh Dno