Šta je novo?

Lenovo K6 note

Naravno ljudi. Dakle, sa ovog linka https://mega.nz/#!HQMXGKKY!pmk27Hk1Kk2QXrxvc_4S0sWqm8ajZWrM11fjKxvsXsE skinite update. Bacite ga na Internu memoriju telefona u Root(mada sam ja morao i na karticu da ga stavim jer nije hteo da povuce nadogradnju sa interne memorije) i preimenujete ga u Update.zip. Kada to odradite, udjite u recovery mod( u recovery se ulazi tako sto se telefon ugasi i pri startovanju se drze Volume up, Volume down i dugme za startovanje zajedno). Nakon toga, odaberete English za jezik i potom odaberete drugu stavku odozgo (ja mislim da se zove Install update package) i pustite da telefon sam odradi sve. Pozeljno je da se uradi Hard reset posle nadogradnje jer imam utisak da telefon bolje radi(mozda sam utripovao nesto). I to je to. Ako treba neka pomoc pitajete slobodno. Pozz...
 
Poslednja izmena:
Naravno ljudi. Dakle, sa ovog linka https://mega.nz/#!HQMXGKKY!pmk27Hk1Kk2QXrxvc_4S0sWqm8ajZWrM11fjKxvsXsE skinite update. Bacite ga na Internu memoriju telefona u Root(mada sam ja morao i na karticu da ga stavim jer nije hteo da povuce nadogradnju sa interne memorije) i preimenujete ga u Update.zip. Kada to odradite, udjite u recovery mod( u recovery se ulazi tako sto se telefon ugasi i pri startovanju se drze Volume up, Volume down i dugme za startovanje zajedno). Nakon toga, odaberete English za jezik i potom odaberete drugu stavku odozgo (ja mislim da se zove Install update package) i pustite da telefon sam odradi sve. Pozeljno je da se uradi Hard reset posle nadogradnje jer imam utisak da telefon bolje radi(mozda sam utripovao nesto). I to je to. Ako treba neka pomoc pitajete slobodno. Pozz...

Odradjeno po uputstvu, malo cu da cacakm da vidim jel sve radi kako treba. Btw update.zip mora na SD karticu. Sada kada spojim mob sa kompom lenovo moto smart assistant (program instaliran na kompu) prijavljuje unsupported model, dok ga je sa 6.0.1 uredno prepoznavao.
 
Poslednja izmena:
Odradjeno po uputstvu, malo cu da cacakm da vidim jel sve radi kako treba. Btw update.zip mora na SD karticu

Imam samo utisak da mi baterija traje krace nego pre apdejta...Ili mozda treba malo vremena da prodje da to sve slegne...Ko ce ga znati...:D
 
Daj mu fore par punjenja. Ja uvek posle velikog update radim hard reset[emoji6]

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Utisci nakon apdejta na nougat: povremeno se zaglupi i blokira, kada se ode na opciju system update prijavljuje networ connection error, program za sinhronizaciju sa racunarom prijavljuje da model telefona nije podrzan...
 
Kod mene nema nikakvih problema, radi isto kao sa 6.0, a baterija drži malo duže. Kad spojim na komp uredno se prepozna kao k6 note...
 
Imam ga vec neko vreme,moram da pitam za resenje.Kada snimam kamerom ili reprodukujem video zapis bilo preko plejera bilo na you tube-u,sam mi stopira snimanje ili reprodukciju.Da li je do setingsa ili nesto drugo?
 
Na Telenor sajtu promenili specifikacije i sad piše da ima samo šesticu android...
A ja nosio u servis i trebalo bi da sad može apgrejd međutim nema ota sedmice grrr

tapatok na lenovo K6 note
 
Izasao je zvanicno 7.0 nije telefon vise kod mene ali je ovo uradjeno u jednoj od Teleronovih poslocnica☺
023899adce5932286b4e3409c9b9c508.jpg


Sent from my moto x4 using Tapatalk
 
Trebalo bi da od update na Nougat ima stock Android.

Jel moze neko da potvrdi ovo?
@yooyo
 
Pa nebitno da li je apsolutno stock ili su neke sitne promene u UI-ju, bitno je da je sistem stock.
 
Proveriću kasnije. Telefon je kod klinca a ja sam trenutno daleko.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
imam problem, non stop mi jutjub secka, stopira. jel imao neko takvih problema, i jel resio
 
dobih ota sedmicu pre neki dan
sve šljaka normalno

tapatok na lenovo K6 note
 
pa isto kao na šestici
prilično je stock uz par lenovo gluposti
i uvalili mi Google duo aplikaciju

tapatok na lenovo K6 note
 
Ljudi, imam *****ski problem sa ovim telefonom - prestao je da funkcioniše zvučnik-slušalica i ne čujem sagovornika. Čujem ga kada koristim handsfree ili speakerphone, ali sama slušalica ne radi. Telefon je bio na servisu, pregazili su sistem, sve je radilo, sinoć podesim telefon, instaliram sve što koristim od aplikacija, pokupim update sistema, sve radi, danas sve radi, sad opet capne slušalica.

Da li se ovo nekome dešavalo? Pokušavam da suzim moguće razloge.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Može li preporuka za servis na pm ili ovde svejedno. Pukao ekran

Sent from...
 
Obrati se ovlascenom servisu Pro Mobi


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Sale, probaj to sam da središ.
Sa Alija naručio ekran u kompletu, odvrnes nekoliko sarafa i zamenis.
Nadji na YT pa vidi kako ide zamena.
Meni se to desilo na note3 pa su mi tražili 80e, i sam zamenio za 30e.

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 
Hvala Aleksandre. Već sam zamenio u Pro Mobi, 7000din je koštalo mada... Nešto nisam baš zadovoljan. Čini mi se da je fabricko staklo imalo oleophobic dok ovo kao da ga ima ali ne dovoljno. Jednostavno ne klizi baš prst kao pre. Možda mi se i samo čini

Sent from...
 
Juce sam preuzeo telefon iz Telenora a sa servisa u garanciji. Naime telefon je dobio mrlju na ekranu, zatim nije hteo da se preko bluetotoh okaci na bluetooth u kolima, kada ukljucim slusalice resetovao se i sada u subotu posle jednog zakucavanja kada sam ga resetovao nije hteo vise da podigne sistem. E sad u Telenoru su zamenili ekran, plocu, i ubacili softver ali od tog trenutka telefon nece da sinhronizuje kompletno sve kontakte vec to odradi polovicno. Da bu de gore vratio sam kartice u svoj tesla 6.2 telefon koji mi je kao zamena i sve ovo funkcionise besprekorno i mnogo brze nego sto to odradi Lenovo. Inace pre servisa Lenovo je sto se tice sinhronizacije radio super. Sta mi je ciniti?>
 
Za pocetak vrati telefon ponovo na fabricka podesacanja, vidi ako ima neki update odradi pa probaj.
Samo mi kazi da li sa mail-a nece da sinhronizuje kontakte.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
pozz ljudi, drugarica ima problem sa ovim telefonom uzela nov u Telenoru al telefon ima otkljucan bootloader? sto je njoj veliki problem jer neke aplikacije koje koristi nece da se pokrenu jer telefon ne prolazi security check....jel nek zna servis ili bilo koga drugog da zakljucava loader na 6.0 androidu? Posto ovi iz Telenora maksimalno nemaju nameru da joj izadju u susret a u servisu kazu da mora update na 7.0 sto njoj nikako ne odgovara uzela je bas ovaj telefon zato sto je imao 6.0
 
Dugo losiji, bagovitiji i skuplji telefon nisam drzao u rukama. Kad kupis djubre ne das za njega 250-300 evra kao za ovaj. Brat kupio sebi i za godinu dana vec dva puta na servisu. Prvi put poludeo displej, ili se ne desava nista ili se skrola kao ludo kad se dohvati ekran, pa nije baterija htela da se puni dok je telefon upaljen, mora biti ugasen da bi se punio. Bio na servisu, zamenili ekran, kao sve sredili, pre par dana poceo sam da regulise osvetljenje smanjuje, pojacava, a nije na auto i sad opet na servis. Jako lose i neozbiljno taman da i 50 evra kosta.
 
Nazad
Vrh Dno