Šta je novo?

4870x2 i problem u Gta V

Milan97

Poštovan
Učlanjen(a)
26.04.2015
Poruke
153
Poena
69
Posto mi je graficka na servisu ubacio sam 4870x2 i probao heaven benchmark u dx11 i dx9 i graficka najnormalnije radi oba jezgra rade i gpu usage ide do 100% i skor joj je prilicno dobar skoro kao mojoj 270x. Ali kada igram gta radi crossfire ali gpu usage ne ide preko 50% i dosta mi secka na najnizim podesavanjima, ne znam sta mogu da uradim cpu definitivno nije problem jer je u pitanju i5 2400, i sad mi nije jasno ako je u heavenu radila normalno i u dx11 i dx9 zasto u gta nece.Da li neko zna do cega je da li je problem driver za nju nista nije izaslo posle 2013 godine?
 
drajveri su mi bili 12.6 odradio sam updejt na 13.9 i isto.Moze pomoc da li jos neko ima ovu graficku i da li moze da se resi ovaj problem?
 
Probao sam rome total war 2 i u njemu ide gpu usage do 100% to je problem do gta v, ali da li neko zna zasto se javlja taj problem u gta?
 
Zato što je GTA V puna bagova, ažuriraj igricu ako nisi.
 
Ako se ne varam,ta kartica je dx10.1?
Kada pokrenes GTA V i udjes u podesavanja grafike,koliko memorije vidi: 1 ili 2 GB? Tvoja je verzija sa 2GB ako se ne ne varam?
 
Bas ce AMD da pravi CF profil za 4870x2 za GTA V. Zato ti ne radi kako treba.
 
Koliko znam te x2 kartice pogotovo ta njegova ima 1 gb po gpu.od 5k serije su izbacivali gpu sa 2 gb rama.smanji detalje i proveri koliko vram vidi igra.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno