Šta je novo?

Komercijalna banka

Ok, hvala nije loše :)

Ali volim što su ih norvežani pomerili sa tačke mirovanja, novi ebank, pa novi mbank, pa novi racuni, komekeš, pa ono plaćanje karticom, tj za andoid digitalna kartica....
 
Kako vam radi interni prenos na ovoj novoj verziji mBank aplikacije?
Uopšte mi ne nudi račune, samo stoje prazna polja. Posle 15-ak puta zatvaranja i otvaranja aplikacije su se pojavili, nakon toga opet nestali.

Nexus 5x via Tapatalk
 
Ok, hvala nije loše :)

Ali volim što su ih norvežani pomerili sa tačke mirovanja, novi ebank, pa novi mbank, pa novi racuni, komekeš, pa ono plaćanje karticom, tj za andoid digitalna kartica....
Ијуу,ако те @алфа чује награбусио си.:D Он то не признаје никако.
@стопке,зар то није једна картица која може да се понаша и одложено и као револвинг?
 
Alfa ne moze da pise, jos uvek ga boli stomak od mseha :)
 
Ијуу,ако те @алфа чује награбусио си.:D Он то не признаје никако.
@стопке,зар то није једна картица која може да се понаша и одложено и као револвинг?
Nije. Odvojene su. Ova standard je kao cek na mesec dana.
Kako vam radi interni prenos na ovoj novoj verziji mBank aplikacije?
Uopšte mi ne nudi račune, samo stoje prazna polja. Posle 15-ak puta zatvaranja i otvaranja aplikacije su se pojavili, nakon toga opet nestali.

Nexus 5x via Tapatalk
Radi sve ok iz prve.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Kako vam radi interni prenos na ovoj novoj verziji mBank aplikacije?
Uopšte mi ne nudi račune, samo stoje prazna polja. Posle 15-ak puta zatvaranja i otvaranja aplikacije su se pojavili, nakon toga opet nestali.

Nexus 5x via Tapatalk

Jel ti imaš više dinarskih računa pa pokušavaš to ? ili treba da ideš prebaci na karticu ...

Alfa ja sam ozbiljan i preporučujem ti da predješ u kombank :D

@stopke Odlična je ova standard. Dovoljna je :D
 
Poslednja izmena:
Imam jedan dinarski račun i Internet karticu (Visa Electron). Neki dan sam uspeo da prebacim ali sam morao da zatvaram i otvaram aplikaciju, dok se nisu pojavili računi.
Ovako stoji:
4ab833d4460f0a8e0a7741cb27bd4e4d.jpg


Nexus 5x via Tapatalk
 
mBank Komercijalne banke

Ne ne, grešiš, imaš opciju prenos na karticu :D

IMG_2462.JPG
 
Poslednja izmena:
@maki22
Zanimljivo ali kod mene fali ta opcija za prenos na karticu.

Nexus 5x via Tapatalk
 
Na tvom ss, pa dole skroz desno imas da vozis levo i desno ajde [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mogu i ja ovako da postavim, ali ako listas i dalje i nema stvarno, onda ti je istekla kartica...ili zezaš nešto :D
 
Ne zezam, zašto bih to radio. Kartica važi do maja. Sutra ću da ih kontaktiram da vidim šta se dešava.

Nexus 5x via Tapatalk
 
Jesam. Master card standard ili revolving.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Слабо се ми разумијемо:)као и за оно ел.банк.Ја мислим да је ово једна картица а друга на рате(инсталмент)
Odlična je ova standard. Dovoljna je
Класична кредитна,ништа посебно,него колика је камата?
 
Piše bez kamate za ovu standard, što planiram da uzmem
 
Па да али до 30 дана ако уплатиш читаву суму.TB ima 45 dana.Много је ту конфузије na sajtu Komercijalne.Za instalment piše bez kamate pa dole piše kolika je kamata a za standard piše da je na odloženo,a ja da je to klasična kreditna.
 
Pa normalno. Odlozeno na 30 dana sto meni i odgovara. Bez kamate. I jesu 2kartice su.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Aha, ti si mislio na kamatu, ako ne platiš :)

Ništa tu nije konfuzno, sve jasno, kupiš nešto, platiš za 30 dana i nema kamate :)
 
Naravno. Sve crno na belo.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
:D Ооо добро је сад,само што инсталмент сврставају у кредитну(што и јесте) а кредитну у картице с одложеним плаћањем?
 
Zna li neko moze li se videti negde broj one ljubicaste visa kartice sto ide uz tekuci, da bih mogao da placam online? Istekla mi je druga visa i sad treba cekati izradu nove
 
Том картицом се никад и није могло плаћати онлајн.
 
Da li može negde, na nekom linku, da se vidi taj "najpovoljniji" kupovni i prodajni kurs za korisnike Kombank Aktiv tekući računa?
Povoljniji kurs za kupoprodaju deviza
Korisnici Kombank Aktiv Seta imaju mogućnost kupoprodaje evra preko eBank i m-Bank po najpovoljnijem kursu na tržištu.
Ili to samo može kroz aplikaciju i kroz web e-bank-ing.
Ja koristim klasični e-bank pristup preko web-a, i kursevi koje tamo vidim, su blago rečeno: "zelenaški". Spread je fantastično visok, kada se poredi sa klasičnim menjačnicama.
 
Kačio sam ja u telenor banka temi, vrhunske kurseve daju, ali samo za korisnike setova. Trenutni kurs(proverio upravo u mbank aplikaciji): Prodajni 124.15, kupovni 123.85
 
Poslednja izmena:
Da li može negde, na nekom linku, da se vidi taj "najpovoljniji" kupovni i prodajni kurs za korisnike Kombank Aktiv tekući računa?

Ili to samo može kroz aplikaciju i kroz web e-bank-ing.
Ja koristim klasični e-bank pristup preko web-a, i kursevi koje tamo vidim, su blago rečeno: "zelenaški". Spread je fantastično visok, kada se poredi sa klasičnim menjačnicama.

Ako nisi potpisao ugovo za novi tekuci racun onda neces ni videti povoljniji kurs nego ce ti biti klasicni bankovni kurs.

Evo ja cu ti reci kakav je danas kurs za nove tekuce racune.

Kada kupujes euro za jedan euro ti treba 124,15 dinara
Kada prodajes euro za jedan euro dobijas 123,85 dinara
Zavnican srednji kurs narodne banke je 124,0174
 
^
Hvala na odgovorima za kurs, zaista najpovoljniji kurs EUR/RSD.
Razmišljam da pređem sa klasičnog na Active, jer kod Komericjalne trenutno imam:
-Tekući račun (mesečni trošak 200 din, sa e-Bank, SMS notifikacije svih uplata i odliva, neograničen broj on-line plaćanja)
-Devizni račun EUR (po viđenju)
-Deviznu štednu knjižicu (po viđenju)
-DinaCard Internacionalna (bez troškova održavanja)
-Visa Electron (bez troškova održavanja)
-MasterCard (odoženo plaćanje na 30 dana bez kamate) - troškovi 500 din. tromesečno
-Visa Revolving kreditna - troškovi 500 din. tromesečno

Active račun bi me koštao 310 umesto sadašnih 200 dinara mesečno.
Ali bih izbegao jedan od dva troška od 500 din. tromesečno, na jednu od 2 kartice.

Da li ovo sve može da se ubaci u Active paket, i da li postojeći EUR devizni račun može da uđe, ili otvaraju još jedan?

mBank ne koristim, jer sam trenutno na Windows Phone telefonu, koji nije podržan.

Da li mi se uopšte isplati prelazak? Po mojoj računici mi se čini da se isplati...

I da li u ovom Active ostaju sva on-line plaćanja bez troškova nadoknade, jer ih zaista imam dosta mesečno... ?
 
Da li se ovaj kurs odmah vidi, ili je ono kao kod RF/TB da se pravi kurs vidi tek kada se proba prodaja/kupovina?

Igorko, moze pitanje (dobronamerno): ima li razloga za toliko kartica kod iste banke? Pitam kao neko ko nosi 4 kartice sa sobom, a poseduje 15ak :) Ali kod razlicitih banaka.

BTW, koji bezobrazan potpis, ako sam ga dobro razumeo :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno