Šta je novo?

Komercijalna banka

Требали би да као основну картицу уз текући издају Мастеркард дебитну умјесто електрон али то је вјероватно до политике банке и односа банка-Виза.

Neka to ce mts banka ;)
 
Колико они имају потенцијала,али очигледно немају ‚‚мозга".
 
МТС банка:)
 
Sacekaj 10tak dana ;)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Знам да су најављивали неке иновације,типа мобилни новчаник,у прва 3 мјесеца ове године,али има ту доста рада на свим пољима.Свака конкуренција је добродошла.
 
Osnovna kartica koja ide uz svaki tekuci racun je visa paywave electron i ona se ne moze koristiti na netu. Medjutim kao vlasnik TR svaki korisnik besplatno odmah moze zatraziti i mastercard debit ili maestro debit karticu koja ima 16 brojeva i CVC broj tako da se moze koristiti i za placanje putem neta. Ono sto znam je da su visa classic koju ja korisnim ukinuli i rekli su mi da ce verovatno biti neka nova kartica koja ce je zameniti.

Inace jutros mi je aktiviran komepay kartica (virtualna visa paywave kartica). Odmah nakon toga zvalo je osoblje banke da me o svemu informise sto je jako pohvalno.

Malopre sam u rodi i liliju placao mobilnim i sve je radilo savrseno.

Ja nemam fobiju kao vecina ljudi da ce me neko pokrasti ili da se nesto krijem. Kupujem online jako puno i nije mi se nista lose desilo, a u prodavnici kes nisam koristio evo vec 2 godine.
Ne znam mene recimo nije blam da kada dodjem na kasu kazem da li mogu beskontaktno da platim. Ili ako im vec pruzim karticu uvek im napomenem da mogu i beskontaktno da provuku.

Uostalom uz nove racune komercijalne banke imate i osiguranje od kradje i malverzacija sa karticom. Dakle ako vam neko iskopira karticu osiguranje ce vam nadoknaditi ukradena sredstva.
 
Poslednja izmena:
Meni je istekla u januaru ona internet kartica i jel sad samo trebam da uzmem onu sto treba da se plati 500din i koja važi 3 godine?

Sent from my Meizu MX5 using Tapatalk
 
Da. Nova kartica mi stigla baš brzo.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da stiže za 4 dana, i preporuka za istu. U odnosu na prethodnu ova može i na bankomat. PayPal... online placanje. 500 dinara, za 3 godine.
 
Poslednja izmena:
Jel se ona vezuje za poseban namenski za nju račun ? Nije vezana za osnovni ? Pitam jer menjam za mesec dva i ja.
 
mBank Komercijalne banke

Da posebni. Vidis je u ebank.
I nekako bas lepa kartica [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kada bih uzeo ovu karticu, a nemam račun u kombanci, da li bih mogao online da vidim stanje, da li se dobija ebank u paketu?
 
To neznam... Imam račun
 
Нисам сигуран али мислим да се не добија,нешто ми нема логике.За стање се може користити смс на упит,који се наплаћује.
 
Zašto kod ebankinga ne ide potvrda telefonom kao kod mbankinga kod online plaćanja?
 
Kako ne ide ? Ide sms


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Нисам сигуран али мислим да се не добија,нешто ми нема логике.За стање се може користити смс на упит,који се наплаћује.
Pise na sajtu da ima ebank.

Sto se tice placanja preko neta, kad uplaćujem fizičkim licima mora autorizacija, a telekom, sbb, eps i slicno ne mora. Za manje poznata pravna lica/firme nemam pojma.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Гдје на сајту,нисам видио?
Та плаћања без смс су претпостављам плаћања код ‚‚листе прималаца".Вјероватно је банка извршила њихову провјеру,а опет су то највеће и фирме којима се најчешће плаћа.
 
Kako ne ide ? Ide sms


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne znam, ne dobijem potvrdu kad pustim nalog za plaćanje preko ebankinga, kao što je slučaj kod mbankinga, od nedavno, mislim ove novije app za android, ranije toga nije bilo ni na mbankigu.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
mBank Komercijalne banke

Da na mbank nije bilo, ali na ebank, bas juce neki manji iznos i ide sms kod. Pitaj ih na ebank. Sad ima i chat
IMG_2440.JPG

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vredi li preći na aktiv ? :)

Poštovani,

Kao korisnika naše mBank aplikacije na iOS-u, sa ponosom Vas obaveštavamo da je na App store-u dostupna potpuno nova mBank aplikacija Komercijalne banke sa mnogobrojnim unapređenjima.
Novi mBank je dostupan za iOS verzije veće od 9.0, odnosno za iPhone uređaje 5 i više (5, 5s, 6, 6s, 7, 7s i modifikacije).

Od novih funkcionalnosti izdvajamo sledeće:

• Administracija platnih kartica - upravljanje platnim karticama bez potrebe za dolaskom u ekspozituru Banke
 Promena PIN-a - u samo dva koraka kreiranje novog PIN-a za platnu karticu
 Promena kanala korišćenja - korišćenje platne kartice u skladu sa ličnim potrebama, POS, ATM ili internet kanal, blokada/otvaranje kanala prema potrebi
 Blokada platne kartice - maksimalno smanjenje rizika od gubitka sredstava po platnoj kartici

• Podešavanja na mBank aplikaciji - podešavanja aplikacije na željeni način:
 Promena pozadinske slike aplikacije (postavljanje jedne od ponuđenih slika ili po izboru iz galerije Vašeg mobilnog uređaja)
 Promena transparentnosti pozadinske slike na aplikaciji (Blur slike)
 Postavljane imena naloga na aplikaciji
 Postavljanje profilne slike na aplikaciji
 Promena PIN-a za mBank aplikaciju
 Status ili aktivacija/reaktivacija Web E-bank servisa

• Unapređeno korisničko iskustvo - uz novi, moderan dizajn aplikacije unapređeno je i kretanje kroz mBank aplikaciju uz pomoć prečica na ekranima (Swipe ekrana)
 Swipe sa leve strane na desnu stranu ekrana - otvara se glavni meni aplikacije
 Swipe sa desne strane na levu stranu ekrana - prelazak na sledeću funkcionalnost u meniju
 Swipe sa vrha ekrana na dole - otvara se početna stranica (Home) ili ukoliko je početna stanica otvorena, otvara se nalog za plaćanje
 Swipe sa dna ekrana na gore - otvara se brzi meni (favoriti)

• KOMeKEŠ – Postojeća usluga u okviru aplikacije sada sa novim, poboljšanim izgledom i funkcionalnostima, koja omogućava brzo, jednostavno i bezbedno slanje novca, sa bilo kog mesta u zemlji i inostranstvu gde postoji internet konekcija, kao i podizanje poslatog novca 24/7 365 dana u godini, na svim bankomatima Komercijalne banke u Republici Srbiji.

• Menjačnica – Ako ste korisnik Start, Klasik, Aktiv ili Premijum računa Komercijalne Banke možete vršiti kupoprodaju sredstava po najpovoljnijem kursu za Evro 24h dnevno, sedam dana u nedelji

Unapređena verzija mBank servisa zahteva i reaktivaciju samog servisa. Potrebno je da staru aplikaciju deinstalirate/obrišete sa svog mobilnog uređaja (duži klik na ikonicu KOMBANK RS i zatim klik na X). Nova aplikacija ima oznaku KomBank.
Kako bi instalirali novu aplikaciju, potrebno je da sa App Store-a preuzmete aplikaciju (u search/pretragu unesite komercijalna), prikazaće Vam se nova aplikacija pod nazivom KomBank mBanking i nakon instaliranja iste, potrebno je da unesete novi aktivacioni kod koji možete dobiti na dva načina:
-Reaktivaciju možete uraditi i sami i to na način što ćete na svom Web eBank-u, u okviru Web podešavanja> moduli na raspolaganju, izabrati opciju mBank, zatim opciju Reaktiviraj i potvrdi promene. Na ovaj način, preko Web eBanke, na prijavljeni mobilni telefon stići će Vam SMS poruka sa novim aktivacionim kodom za mBank.
-Za reaktivaciju servisa, možete se obratiti našem Odeljenju Kontakt Centra na telefon 011 201 8600, koji će nakon identifikacije Korisnika proslediti novi aktivacioni kod putem sms poruke na broj telefona koji je već prijavljen za korišćenje mBank servisa.

Nakon unosa aktivacionog koda, sami formirate PIN kod (od 4-8 cifara), nakon čega opciono možete uneti naziv korisničkog naloga kao i profilnu sliku.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti i putem maila [email protected].

S poštovanjem,
Komercijalna banka
 
Vredi li preći na aktiv ?
Чим питаш,значи да си одлучио да пређеш ,само ти треба потврда и одобрење.:D
Моје препорука је да пређеш.Нема штете,нити бола као у стварном животу ,сем разлике на годину дана 110x12=1320 дин. на годину.
Испуњаваш оба услова,младост-лудост:) и други,потреба(за ово важи бар 30% да користиш услуга које се нуде)
Мени не треба ништа од ових додатних услуга путем моб.банк. док некоме треба,осигурање,кредитна,управљање картицама,моб.тел.,мјењачница...Знааачи,индивидуално:D
 
Vredi - dodatna kreditna, osiguranje, ukljucen mbank i sto je najbitnije najbolji kursevi(kupovni i prodajni) za evre u zemlji preko ebank i mbank.
 
Poslednja izmena:
@tarantula888 Mladost-ludost, nisam za to, jer bi uzeo start, ali ne ispunjavam uslove godina :)

@stopke Koja kreditna ide ? Jel si prešao
 
Jesam. Master card standard ili revolving.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno