Šta je novo?

Komercijalna banka

Ove beskontaktne Visa kartice u appu sam upravo se setio da nicemu ne sluze - posto PayWave osim Maxi radnji ne znam da iko ima.
 
Kapiram da ako ljudi koriste sve to, tak activ paket im je dobar. Meni, kome realno treba samo e-banking, msm da je najbolje da ostanem na starom paketu i da deaktiviram m-bank.

Sent from my Meizu MX5 using Tapatalk
Apsolutno, meni znači i koristim sve te usluge. Tebi ako ne treba, bolje da ostaneš na tom paketu i manje plaćaš.
 
Poslednja izmena:
Da glavnu stavku sam zaboravio a to je najpovoljniji kurs trenutno na trzistu. Cak i u menjacnicama nema tako povoljno.

Sto se tice pezkontaktnog placanja to je sada podrzano skoro svuda. Gotovo da vise nema radnje gde udjem a da takvo placanje ne postoji. Skoro svi su zamenili uredjaje novim. Dakle skoro svi maksiji, shop and go, roda, idea, merkator, DM, lili, nis, gasprom, omv,... mozda u ovim manjim prodavnicama jos nije zamenjeno ali generalno u svim vecim je to uradjeno. Tako da bez problema moze da se koristi, tj. ja vec evo godinu i nesto samo tako i placam skoro svuda
 
Idea ima beskontaktno placanje? NIJEDNOM mi nisu uradili ni PayPass ni PayWave-om!
Tamo barem mogu da kazem da sam cesto probao :)

A izem ti listu - OMW, Lilly, Idea, Maxi ;)
 
MasterCard obe sam dobio dž i bez održavanja na osnovu štednog uloga, ovo za kurs bi mi trebalo kad me PP zaj$##, pa umesto sa intesa internet, povuče sa kom.MC, međutim, to se više neće desiti jer sam je uklonio.
Pretpostavljam da ovo za promenu koda može i preko ebankinga ili je to novo dodato, s obzirom da im je prvobitna ponuda bila katastrofa i mnogi su ugasili mbanking.
Treba iščačkati i ovo za održavanje jer mislim da treba da bude 150rsd, sve dok nas ne primoraju da uzmemo neki paket, kao aik svojevremeno ili volks banka,tj sber.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Ja sam otvorio račun pre nekih godinu dana, bilo je 150 bez web bankinga 200 sa web bankingom, mbanking za dž. Pre par meseci su dodali setove i naknadu za mbanking.
 
Sto se tice pezkontaktnog placanja to je sada podrzano skoro svuda. Gotovo da vise nema radnje gde udjem a da takvo placanje ne postoji. Skoro svi su zamenili uredjaje novim. Dakle skoro svi maksiji, shop and go, roda, idea, merkator, DM, lili, nis, gasprom, omv,... mozda u ovim manjim prodavnicama jos nije zamenjeno ali generalno u svim vecim je to uradjeno. Tako da bez problema moze da se koristi, tj. ja vec evo godinu i nesto samo tako i placam skoro svuda
Jes pa dame neki Lip opelješi[emoji50]


Da, radi i na pumpama itd.

MasterCard obe sam dobio dž i bez održavanja na osnovu štednog uloga, ovo za kurs bi mi trebalo kad me PP zaj$##, pa umesto sa intesa internet, povuče sa kom.MC, međutim, to se više neće desiti jer sam je uklonio.
Pretpostavljam da ovo za promenu koda može i preko ebankinga ili je to novo dodato, s obzirom da im je prvobitna ponuda bila katastrofa i mnogi su ugasili mbanking.
Treba iščačkati i ovo za održavanje jer mislim da treba da bude 150rsd, sve dok nas ne primoraju da uzmemo neki paket, kao aik svojevremeno ili volks banka,tj sber.

Sent from my x600 using Tapatalk


Sent from my x600 using Tapatalk
 
То што моб. банкарство ,користио га или не, наплаћују 120 дин. је давно превазиђено.Мислим да су све ове промјене ПИН-а и
онемогућавање картица везане за моб. банкарство.Њихова највећа предност је раширеност банкомата и пословница,повољно одржавање рачуна(не мислим не ове нове пакете) и бесплатна реализација свих налога путем ел. банкарства.Добра је и дебитна Мастеркард за домаћа онлајн плаћања(па и вањска ако мора) али се она мора додатно тражити иако је бесплатна.
 
Jeste prevaziđeno, ali nisu jedini. Imaju i kartica za online plaćanja, evo koristim visa internet i nema greške, odvojena partija za nju. Prebacujem na nju(njenu partiju - rečun) koliko mi treba.
 
Kako se objavljuje mBank? Čist bezobrazluk. Može telefonom ili mora u poslovnici?
 
Kad smo kod plaćanja online, neki dan sam imao problema sa triple kontrolom i na kraju morao da se prošetam.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Pa gledali smo u shameless kako te bezkontaktne šljakaju, šta znam dal neki haker sedi pored svežeg voća ili kod frižidera za mleko u maxiju.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Jeste prevaziđeno, ali nisu jedini. Imaju i kartica za online plaćanja, evo koristim visa internet i nema greške, odvojena partija za nju. Prebacujem na nju(njenu partiju - rečun) koliko mi treba.
Нису једини али ако претендују да буду међу најбољим банкама и коме треба моб. банкарство као и све што оно нуди и омогућава има боље у другим банкама.Мени је и овако добро све док су бесплатни сви налози за овакву цијену одржавања.
 
Колико видим,је ли више у понуди нема интернет картица у Комерцијалној?Мислим да је била.
 
Izgleda da vise nema u ponudi ni Visa Classic kartice. :zgran:
 
Nema Internet, ukinuta je pre par meseci. Umesto te nude valjda Visa prepaid gift. Ne znam sta je umesto Classic.
 
Poslednja izmena:
Колико видим,је ли више у понуди нема интернет картица у Комерцијалној?Мислим да је била.

Nema Internet, ukinuta je pre par meseci. Umesto te nude valjda Visa prepaid gift. Ne znam sta je umesto Classic.
Nema je više, sad nude:

Sad daju na 3 godine, ja juče bio. Nema ona internet, što je važila godinu dana i 250 rsd. Sad je na 3 god, i 500 rsd za sve 3 godine. Funkioniše isto sve.

http://www.kombank.com/visa-mytag-one-only
 
Nema Internet, ukinuta je pre par meseci. Umesto te nude valjda Visa prepaid gift. Ne znam sta je umesto Classic.
Ова поклон картица није низашта,требали би је укинути и увести неку дебитну девизну.То би било одлично.
 
^Classic je bila prava stvar. Debitna kartica koja za razliku od Elektrona prolazi svugde. Kupovina kod nas se skida sa dinarskog racuna a u inostranstvu sa deviznog. Meni je kod nje jedino nedostajala mogucnost da se eventualna razlika skida sa drugog racuna (npr. fali ti 5 € na deviznom ali imas dovoljno na dinarskom racunu).
 
Prolazi i electron svuda ako imas love na racunu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Oni njihovi stari Elektroni su, koliko se secam, bili su vezani samo za dinarski racun. Cak nisu imali ni sve cifre pa nisu mogli da se koriste na netu. Mozda je ovaj novi bolji.
 
Tako je i dalje. I mogu da ae koriste preko.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Требали би да као основну картицу уз текући издају Мастеркард дебитну умјесто електрон али то је вјероватно до политике банке и односа банка-Виза.
 
Toliko su zbrkali sad, da više ne znam koja je koja kartica. [emoji14]

Sent from my Meizu MX5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno