Šta je novo?

Komercijalna banka

Samo android :D
 
Sa e bank je 200.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
200 je racun. Tako je


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je 150 sad proverih . 31.01 naplaceno odrzavanje.
 
mBank Komercijalne banke

Imas e bank i 150 ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Račun i ebank silu bili 200.

Nova nadogradnja app za Android. Promenjen ceo dizajn. Sad je totalno moderna.
 
Pa da 200 je. To je ovo novo za placanje telefonom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene niko nije hteo da prebaci, niti me je kontaktirao. Ostao je stari racun. Preko 10 godina ima. Iskljucio sam i ja mbank. Mogu i sa telefona pa preko pretrazivaca. Ali na koju foru 150 ? Nije mi jasno
IMG_2396.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema fore i ovo je stari racun. Bas cekao kraj ovog meseca da vidim koliko ce da naplate odrzavanje posto su rekli da ukoliko sam ne predjem na nove pakete ostaje stari..nisam im nesto poverovao ovima iz call centra ..skoro uzimao cekove i htela da me prebaci ,nisam zeleo..
 
Nista mi nije jasno [emoji23] ja u zivotu nikad nisam placao 150... uvek 200, sms, ebank,mbank.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni zao mbank hehhe krelci sto su poceli da ga naplacuji.
7282daf7ac06176db149c844713b06db.jpg
ako ce ti biti lakse evo ti slika i idem sutra da im kazem da naplacuju 200 [emoji23]
 
Ma nece meni biti lakse, samo kazem. Postavio sam i ja sliku. Gore. Imam i devizni. Ma moze preko telefona i dalje [emoji3] ne mora app


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bilo je 150 i 50 doplata za mbanking do skora, tj kad sam ja uzeo račun pre oko 2,5god. Prvo je mbanking bio gratis prvih 12m i održavanje 150 din i posle doplata 50 din.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
То од 150 нешто не ваља код вас:) нити игдје пише на сајту.Мени исто одбили 200 за рачун.
Ma moze preko telefona i dalje ne mora app
Одлично ради преко тел. без апликације.
 
d9b9611b0fcb98768707de187baf31fb.jpg

Meni skinuše 320din ukupno, uopšte nisam bio u toku da kreću dodatno da naplaćuju m-bank. Nije mi jasno, kako neki ovde kažu, 150din odrzavanje+50 mbanking, kako mi onda naplatiše i 50din i 120din. Ujedno, pre neki dan sam išao za čekove i navalili na mene da pređem na taj aktiv, ali se nisam dao.
Sad, koliko vidim, najbolja opcija u svemu ovome da deaktiviram mbank i koristim ebank

Sent from my Meizu MX5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Račun i ebank silu bili 200.

Nova nadogradnja app za Android. Promenjen ceo dizajn. Sad je totalno moderna.
Odvratna je sad. Ja se zeznuo i updateovao. Nepregledna i ne nogu npr da udjem da vidim detalje deviznog računa.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Kod mene isto 200din + 120din. Otkazaću mBank. Ovo je ekonomski neopravdano. Sa mBank smanjuje se potreba za brojem ekspozitura, šalterskih službenika, papira, štampača... Usluga im je čista ušteda a oni je naplaćuju.
 
Ja presao na aktiv paket, dobio mastercard kreditnu za dz i mbank :)
 
Ebank na starim paketima je bio 50 din .. tj , osnovni racun 100 din i ko je hteo sa ebankom kostao je 150 din .. koliko vidim u tarifniku ne pise za ebank da su nesto menjali ..
Ako pocnu i to sa zadovoljstvom cu da prebacim tati penziju u drugu banku. '-)

Verovatno je satell200, ovo zbog penzije 150, ako ikako može da se vrati, 200 dinara je zadnjih 10 godina. mbank, ebank,sms, devizni.

Ivan I.
Radi super i preko mobilnog pretraživača
 
Poslednja izmena:
Evo kako je kod mene bilo , prvih god dana 150 RSD sa gratis mbankingom, i nakon toga +50 RSD za mbanking.
vrv bi trebalo i sada da bude 150 RSD održavanje, osim ako nisu u međuvremenu podigli ili se prave blesavi:smash:

Ja presao na aktiv paket, dobio mastercard kreditnu za dz i mbank :)

i osiguranje :d
 

Prilozi

  • Screenshot_2017-02-02-23-29-23.jpg
    Screenshot_2017-02-02-23-29-23.jpg
    197.1 KB · Pregleda: 108
  • Screenshot_2017-02-02-23-29-41.jpg
    Screenshot_2017-02-02-23-29-41.jpg
    191 KB · Pregleda: 112
Poslednja izmena:
I izdavanje prvih 5 čekova mesečno za 0rsd, inače su po 5rsd :D

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nije ona za rate, nego standard - platim danas, a skinu mi taj iznos za 30 dana bez kamate... Za rate imam čekove :)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Čekovi su i dalje hit.
 
Mnogo se isplati preci na aktiv paket. Dobije se besplatno mbank koji od prekljuce omogucava i komepay (virtualna kartica) sa kojom se od sada moze mobilnim placati bezkontaktno (potreban NFC na telefonu). Ja sam podneo zahtev pa sada cekam odobrenje. Druga fantasticna stvar je da od sada mozete da promenite pin na bilo kojoj kartici komercijalne banke. Juce sam to odradio samo budite spremni da nakon promene pina posetite bilo koji bankomat komercijalne kako bi ste zavrsili proces promene. Sve sto trebate da uradite je da ubacite karticu i otkucate novi pin i to je to.
Promena pina je moguca i direktno na svim bankomatima.
Takodje od sada putem aplikacije mozete da onemogucite koriscenje bilo koje njihove kartice. Tako mozete zabraniti koriscenje na POS terminalima ili na bankomatima ili na internetu.
Takodje fantasticno je da je jedna kreditna kartica uracunata u paket tako da sam gratis dobio i instalment karticu.

A sto se tice preglednosti aplikacije, sve je stvar navike. I prethodna mi je bila u pocektu nepregledna pa sam se navikao. Isto tako ce biti i sa ovom. Evo posle dva dana cackanja po aplikaciji vec sam se navikao na nju.

Sve u svemu zbog svega ovoga ja sam do sada paralelno koristio telenor karticu, ali od sada vise nemam razloga da koristim telenor pogotovo sto je u poslednje vreme koriscenje njihove aplikacije postalo jako mucno.
 
Plus još jedna jako bitna stvar, uz bilo koji set paket dobije se najbolji kurs na tržištu za kupovinu / prodaju evra u mbank aplikaciji i na ebanku, bolji i od intezinog hit i od telenorovog kursa za korisnike banke.
 
Kapiram da ako ljudi koriste sve to, tak activ paket im je dobar. Meni, kome realno treba samo e-banking, msm da je najbolje da ostanem na starom paketu i da deaktiviram m-bank.

Sent from my Meizu MX5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno