Šta je novo?

Komercijalna banka

Sa skoro svakom kreditnom je tako.



da, a ako nema ugovor, moze na rate sa kamatom.

jeste slabije, bio bi i i ja u intesi, ali iz odredjenih privatnih razloga nisam(nema veze sa njima) :)

Sve kreditne mogu na rate sa kamatom:)
 
Mogu, nego mi se cini da je veca kamata za mastercard standard u intesi nego za mastercard installment u komercijalnoj. I nisam siguran da sa http://www.kombank.com/mastercard moze na rate, provericu. Ceo iznos na 30 dana odlozno bez kamate (to meni npr odgovara).
 
Занимљиво ЕКС мања од НКС,са грејс периодом.То нисам дуго видио.
 
Po cemu su smesni?

Komercijalna
Osiguranje od posledica nesrećnog slučaja podrazumeva ugovorena pokrića za slučaj:
trajnog invaliditeta od 50% do 100% kao posledice nesrećnog slučaja (nezgode),
smrti usled nezgode.

Intesa
Svi vlasnici Intesa Hit tekućih računa i članovi njihovih porodica besplatno su osigurani paketom Generali dodatnog zdravstvenog osiguranja i osiguranja od posledica nesrećnog slučaja, koje pruža finansijsku naknadu u slučajevima:

dijagnoze težih bolesti,
izvršene hirurške intervencije,
invaliditeta od 10% do 100% kao posledice nesrećnog slučaja (nezgode),
smrti usled nezgode.

Ovo osiguranje ne mora biti presudno, ali zašto u start nude osakaćen program u odnosu na konkurenciju?

Ја ћу одјавити моб. банкарство у Комерцијалној,онлајн одјава(предност)У том скупљем пакету(310 дин. нема кредитне)
Исправка,има кредитна,али не за мене због ‚‚одређеног".
I ja ću odjaviti.
Ja imam instalment i ovu drugu, obe preko depozita i bez troškova održavanja, takođe sam na određeno.
Retko ih koristim
 
Poslednja izmena:
Hvala na informaciji, to sam koristio 7 dana pa obrisao, morace da se skokne do poslovnice da se odjavi.
Не мора до пословнице,може онлајн,путем интернета.
Надам се да ову тему прати неко из дотичне банке(као и неке друге, нека друга лица)па да ће имати у виду и узимати у обзир и ове интересе.:)
 
Poslednja izmena:
Jos bolje ako ne mora da se ide, hvala.
 
Komercijalna


Intesa


Ovo osiguranje ne mora biti presudno, ali zašto u start nude osakaćen program u odnosu na konkurenciju?


I ja ću odjaviti.
Ja imam instalment i ovu drugu, obe preko depozita i bez troškova održavanja, takođe sam na određeno.
Retko ih koristim
cinjenica da jedna banka ima malo bolji program osiguranja od druge je ok, ali ne moze ova druga zbog toga biti smesna. :)
 
Mogu, nego mi se cini da je veca kamata za mastercard standard u intesi nego za mastercard installment u komercijalnoj. I nisam siguran da sa http://www.kombank.com/mastercard moze na rate, provericu. Ceo iznos na 30 dana odlozno bez kamate (to meni npr odgovara).
To da se uzima sa kamatom ne razmisljam uopste, to je dranje.
KomBank MC obicna moze isto na rate, razlika je samo u imenu. Sve one su u stvari revolving kartice. Prave installment kartice imaju funkciju da svaka transakcija moze da se podeli na rate, uz 5% provizije.
Recimo u AIKu, Piraeus-u. Znaci nema kamate, nego 5% transakcije je provizija, ako se odlucis, cak i na 12 rata kada se podeli (na 12 rata mogu malo vece sume samo recimo). Ne mora sve da se deli na rate, svaka transakcija zasebno je.

cinjenica da jedna banka ima malo bolji program osiguranja od druge je ok, ali ne moze ova druga zbog toga biti smesna. :)
Intesa nije cudno da ima najbolje programe osiguranja, posto je to ostalo isto iz Miskovicevog vremena, kada su i banka i Generali (delimicno) bili njegovi :)
 
Kako mBank da se odjavi online, jeli postoji opcija negde u ebank?
Principijelno ne želim da im plaćam za mBank. Ebank radi i na mobilnom. Nije isto što i mBank, pa ako me bude nerviralo ili ću uzeti taj aktiv paket ili ugasiti račun...
 
Ни ја не видим где би то могло да се одјави онлајн, има у подешавањима у веб апликацији искључивање приказа рачуна у мбанк, али то не одјављује мбанк, ако се не варам.

Послато са Нексус 5х уз помоћ Тапатока
 
Koristim samo mbanking, kako se loguje na ebanking? Imam aktivacioni kod, koji je user name?
 
Nakon čega je potrebno uneti vaše korisničko ime (koje ste dobili na prijavljeni
email) i aktivacioni kod (koji ste dobili SMS-om na prijavljeni broj mobilnog telefona)
u za to predvidjena polja (slika dole):
ОД банке.
 
Našao sam mail, ali ipak će neko morati da se raspita da li će ostati postojeći TR ili će morati novi ugovor. Za zaposlene samo AKtiv paket od 310 RSD.
 
Poslednja izmena:
Ima chat na e-bankingu, mogu se tu dobiti informacije (u radno vreme, ne sada).
 
Kako mi rekose pre neki dan na call centru :

- ostaju postojeci paketi .. ukoliko ti sam ne predjes na nove
- za penzionere moze samo Klasik paket .. nisu znali da li u poslovnici moze aplikativno da penzioneru dodeli Aktiv paket.. .. provericemo

E alfi .. Super Platna kartica Sber banke upravo ima to na rate .. do 4000 ide na revolving .od 4000-5999 na 3 rate , 6000 - 11999 na 6 rata i 12000 i vise deli na 12 rata i jednokratna provizija 5%, min 400 din ( e sad tako sam ja definisao taj platni deo.. ) i imas pravo da za svaku transakciju ili smanjis broj rata ili otkazes placanje na rate ... cak i pare kad podignes na bankomatu se dele na rate ali tu ima dupla naknada em ona za podizanje na bankomatu novac sa kreditnom plus ta za podelu na rate .. to do sad nisam radio .. ;_))). Jedino ino transakcije nema podele na rate

Zato mi se svidja ona sto si spomenu Visa travel i smile pireus banke sa kojom moze i ino transkacije na rate jos sa depozitom (e tu ima i provizija koja se deli sa ratama i konverzija).. upravo se raspitujem sta i kako ide sve -))

Kod bance intese kreditnim karticama mozes da placas u preko 5000 objekata na rate bez provizije do 12 rata .. kod komercijalne je to manje 1300 .. ..

Masterrata Societe Generale npr. daje u Tehnomaniji na 24 rate .. sto je tako dobra stvar -)))) inace nijedna druga to ne daje. Tako sam naleteo na Gorenje dan u Tehnomaniji i masinu za susenje na ves platio 37000 umesto 47000 i plus na rate .
 
mBank mozete da deaktivirate i putem ebank .. podesavanja .. mbank administracija i idete na opciju ukini ... i rekose mi iz ebank podrske da penzioneri mogu uzeti i Aktiv paket 310 din .-)

Kako god ne menjam tati paket ... da nemam cekove pustene na naplatu rado bi ih promenio ....
 
Usluge i proizvodi u sastavu Kombank Aktiv Set tekućeg računa su:
Devizni račun
Devizni račun se otvara uz važeći identifikacioni dokument. Račun se vodi bekamatno i mogu se polagati valute: EUR, AUD, CAD, DKK, JPY, NOK, RUB, SEK, GBP, USD i CNY. Pored ličnih uplata, devizni račun može se koristiti za prilive kako iz inostranstva (loro doznake i ino čekove), tako i iz zemlje (po osnovu ugovora o kupoprodaji nepokretnosti, zakupa stana ili poslovnog prostora i drugo), za korišćenje platnih kartica i dr.
Tako stoji na sajtu. Danas sam bio do poslovnice i usput pitao u vezi tih deviznih računa; objasnili su mi da ti računi nisu povezani sa tekućim (kao što je to slučaj u Telenor banci), te da visa electron karticu koju imam ne može biti povezana sa tim deviznim računom. Tako da ispada da su "ubacili" nešto što je i do sada bila normalna ponuda; da svako ko želi može da otvori devizni račun :)
 
Ima 4 dev. Računa, za svaku CC po 1+oročeni + a vista.

Sent from my x600
 
"ubacili" nešto što je i do sada bila normalna ponuda
Убацили оно што је било бесплатно и у већини банака и даље бесплатно:)Менаџмент заслужује повишицу.
 
Nisu [emoji3] nije to bio devizni racun nikada... vec stedni


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
1482359394663.png
Ријешено.
 
A vala i ja cu [emoji3]
Bitno mi je da ostaje ovaj racun od 200. A nastavicu da koristimi na telefonu webbank.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sve mislim da je 150.

Sent from my x600
 
Meni oni skidaju 200
 
Ostaje isto, al mbank mora da se iskljuci [emoji107]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Да,са ел. банкарством а без мобилног ће бити 200.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno