Šta je novo?

Komercijalna banka

Da li je aplikacija dostupna samo za android?
 
Trzzi mailom plan otplate i iznos dugovanja po karticama i tako prati. Dobices ih u pdfu. Tako sam ja uradio isto zbog tog deljenja na 3 dela(novembar decembar i januar, znaci imaces maksimalno do kraja januara odlive sa računa).

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Bio sam do ekpoziture danas i konačno ima još 30000/3 hehe. Kad vidim ovo 3/3 u transakcijama :D Da sam tražio da ide na 3 rate, nikad ne bi dobio. Proklete banke...

Uglavnom, ja nisam ni obraćao pažnju na sve ovo, pa ni na limit koji se svaki mesec obnavljao u fulu. Jel tako i kod tebe?

I tako ja provlačio, provlačio i provlačio (3 meseca), i kartica otišla u skoro 3 limita, a ništa se ne skida :D Ali kad je krenulo :D

Da se skine još ovo pa da je ugasim zauvek.
 
Instalirah i ja sada ...videcemo kako radi sutra.
Elem dodala mi je Visa paywave osnovnu ..dodatnu nije ...i nije ni Visa prepaid.
Jel kod nekog drugacije?
 
Dodaje samo kartice koje imaju beskontaktno plaćanje, tako pročitah na njihovom sajtu.
Meni je dodala samo Master karticu što ne želim. Pisao sam podršci pa ću videti zašto ne mogu da dodam glavnu Visa karticu.

Evo sve objašnjeno na sajtu:
https://www.kombank.com/sr/stanovnistvo/platne-kartice/komewallet

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6289123]Bio sam do ekpoziture danas i konačno ima još 30000/3 hehe. Kad vidim ovo 3/3 u transakcijama :D Da sam tražio da ide na 3 rate, nikad ne bi dobio. Proklete banke...

Uglavnom, ja nisam ni obraćao pažnju na sve ovo, pa ni na limit koji se svaki mesec obnavljao u fulu. Jel tako i kod tebe?

I tako ja provlačio, provlačio i provlačio (3 meseca), i kartica otišla u skoro 3 limita, a ništa se ne skida :D Ali kad je krenulo :D

Da se skine još ovo pa da je ugasim zauvek.
Haha isto... Samo mi je srećom mali limit, i izbegavam je da je koristim u skorije vreme.
Za neko obrtanje love je ok, hitno putovanje letovanje i sl.. Zato cu je zadrzati jos neko vreme... Osim ako slovenci nesto ne zeznu :D Ona na rate se dosta lakse otplaćuje.. Ova uzima odmah sledeći mesec ceo iznos :D
Inace na rate je najbolja unicredit master kartica.. Skoro bez kamate je placanje..

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Sad mi u digitalnoj eksp rekose da sam sistem prepozna i doda kartice u Komewallet...
Tako da prepozna visa paywave osnovnu a dodatnu ne vidi a ni visa prepaid iako su obe beskontaknte[emoji846]

Dodatak..upravo platio telenor racun online i to visa paywave ...i proradio im smsotp[emoji854]
 
Poslednja izmena:
Meni se pojavile sve 4 kartice wallet-u, Visa paywave, Master debit, Master kreditna i Visa prepaid. Sve kartice imaju beskontaktno placanje.

Probao malopre da platim u prodavnici i sve proslo ok, samo otkljucao telefon i prislonio.

Iskoci na telefonu kartica kojom je inicirana transakcija i ispod pise da li je uspesno obavljeno ili nije.
 
Meni neće uopšte da se pokrene app, tačnije samo prikazuje crn ekran, pojma nemam u čemu je fazon. Ostavio sam app pa čekam da li će biti neki apdejt, možda ispravi to.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Kod mene je situacija da sam totalno poludeo zbog one mastercard koja se naplaćuje 500 dinara na 3 meseca. Odloženo na 30 dana.

Prvo, nemam pojma ni što sam je uzeo i kako mi je uvališe evo i danas se to pitam. Dobio sam u setu kreditnu na 12 rata besplatno i ta je ok, ali ova šta će mi :lupko: .

Meni skidaju 500 din na 3 meseca, mislim da je za Instalment karticu, druge nemam na odloženo.
A pazite foru, kamata mi 833 din mesečno za ratu na odloženo (rata je 8333din + 833 kmata) + 500 din održavanje na 3 meseca.
Iskreno sam u šoku, ajde kamata za karticu, kupio sam tamo gde oni nemaju ugovor na odloženo i to plaćam, ali održavanje kartice za 3 meseca 500din je pljačka, već plaćam održavanje tekućeg 610 din + kamatu kartice.
 
Nema tu pljačka, ili promeni banku ili otkaži kreditnu karticu. Kapitalizam druže.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni skidaju 500 din na 3 meseca, mislim da je za Instalment karticu, druge nemam na odloženo.
A pazite foru, kamata mi 833 din mesečno za ratu na odloženo (rata je 8333din + 833 kmata) + 500 din održavanje na 3 meseca.
Iskreno sam u šoku, ajde kamata za karticu, kupio sam tamo gde oni nemaju ugovor na odloženo i to plaćam, ali održavanje kartice za 3 meseca 500din je pljačka, već plaćam održavanje tekućeg 610 din + kamatu kartice.

Ta kartica je meni besplatna a račun plaćam je 310 din, zanimljivo. Imam i nju, ali ovu na 30 dana odloženo idem da otkažem ovih dana.
 
Nemam tu na 30 dana, ne koliko znam, niti sam je ikad trazio. Paket je veci i zato je 610 din. Sta je onda 500 din ako je instalment besplatna? Sutra ih zovem.


Послато са SM-F916B помоћу Тапатока
 
Ne znam, ja ti rekoh da ta kartica na rate je meni besplatna, račun plaćam 310 din. Ti plaćaš 610 i plaćaš karticu.
 
Ja imam Visu, Dinu i Installment karticu i placam 310din mesecno.
U par navrata sam iskoristio installment karticu, ali se trudim da je ne koristim uopste.

2 puta sam je koristio do sada, i to samo kad sam zavoravio obicnu karticu.

2 puta na netu, kupio nesto sa alija. Cene su bile minimalne, tako da nisam ni osetio toplacanje podeljeno na 12 rata.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6293289]Ne znam, ja ti rekoh da ta kartica na rate je meni besplatna, račun plaćam 310 din. Ti plaćaš 610 i plaćaš karticu.
Takodje i ja. 310 i kartica nema održavanje(jer pripada ovom paketu) a kamata naravno kada je provučem u radnji gde nema ugovora sa Kombank.
Proveriti obavezno šta je to zaduženje od 500din.


Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: M J
Dodaje samo kartice koje imaju beskontaktno plaćanje, tako pročitah na njihovom sajtu.
Meni je dodala samo Master karticu što ne želim. Pisao sam podršci pa ću videti zašto ne mogu da dodam glavnu Visa karticu.

Evo sve objašnjeno na sajtu:
https://www.kombank.com/sr/stanovnistvo/platne-kartice/komewallet

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
Evo odgovora ako ne vidite sve svoje kartice:

Ako vam glavna Visa kartica nema onih 16 cifara, nije namenjena za plaćanje preko interneta. Što nigde na sajtu ili u objašnjenju ne piše.
Ja sam moju dobio pre 2 godine i ni ne znam da ne može...
To je razlog zašto je aplikacija ne vidi.

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Mozda bude nekome zanimljivo, a verovatno najvise vezano za NLB pay opciju.
Mogu li da mešam i spajam usluge i proizvode Komercijalne Banke i NLB Banke Beograd bez dodatnih troškova (mogu li biti klijent KB, ali koristiti NLB Pay?)
Tu mogućnost ćete imati, uz prethodno otvaranje računa u sestrinskoj banci. Trenutno smo u pripremi određenih pogodnosti za nove klijente, gde ćete u narednom periodu moći da otvorite račun u našoj sestrinskoj banci pod povoljnijim uslovima. Na ovaj način ćete moći da koristite sve usluge obe banke i moći ćete odabrati najpovoljnije uslove različitih usluga i proizvoda obe banke. Nakon spajanja, vaši računi će biti integrisani, a vi ćete imati samo jedan račun u integrisanoj banci.
izvor: Espresso, ovde procitajte jos neka pitanja i odgovore vezane za spajanje KomBank i NLB Banke.
 
Тај није ништа паметно рекао. Очекујем већу месечну накнаду за рачун и смањење досадашњих услуга. Мора неком да наплате то што су платили за куповину банке.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Ne znam, ja ti rekoh da ta kartica na rate je meni besplatna, račun plaćam 310 din. Ti plaćaš 610 i plaćaš karticu.

Ja imam Visu, Dinu i Installment karticu i placam 310din mesecno.
U par navrata sam iskoristio installment karticu, ali se trudim da je ne koristim uopste.

Meni je paket 610 din, ima i taj, ali ja sam izabrao ovaj gold, ima tu benefita i vredi mi. Nisam još stogao da odem do banke, ali sutra moram.
 
U vezi sa Vašim obraćanjem Banci, obaveštavamo Vas da je u KOMeWallet
aplikaciju moguće dodati samo kartice koje su na Vaše ime i prezime.

Nije moguće dodavanje dodatnih kartica.

Danas dobio odgovor ...tako da dodatne ni visa prepaid koje nisu na vase ime ne moze da se doda
 
Da li nekome radi KOMeWallet aplikacija, jer nikako ne mogu da se ulogujem, stalno prijavljuje 'Greška na serveru'. ?
 
Колико наплаћују за тај 'новчаник'?

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Slovenci polako samo polako :D

Zovu danas da nude kredit, pa znate, bili su praznici svi smo se potrošili, evo na godinu dana, može i na dve uz kamatu 6,9%

Kao na pijaci nekoj, kad ti neko nudi kilogram nečega po ceni toj i toj. Evo na 2 kilograma cena je ta i ta...

Šta ima da me zovu i nude bilo šta?
 
Jel se desilo nekom da ode tekući u minus iz čista mira? Htedoh da uzmem neku igru za xb na sniženju, kad vidim ovo. Ja nemam svakako aktiviran taj dozvoljeni minus, vidim obaveštenje da rade nešto sa e-bankom 11.02 od 23h do 00h. Nadam se da je do toga, nemam nikakve kredite nit' rate. Piše da se 2x odbilo po 40k, jednom na bankomatu(to sam ja podigao) i stigao sms uredno i jednom u banci(kba), što ja nisam niti sam dobio sms za to.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210212-020519__01.jpg
    Screenshot_20210212-020519__01.jpg
    78.8 KB · Pregleda: 18
Meni se dešavalo da podizanje na bankomatu skine 2 puta. Samo se sredi, obično preko noći.
 
Desavalo se duplo knjizenje, za dan se sve sredi.
 
Sad je sve ok. 😅
 
Ugasih pre 15 ak dana onu master na 30 dana odlozeno, konacno.

Nisam znao da vracaju clanarinu :)

4R8zE05.png
 
Nazad
Vrh Dno