Šta je novo?

Komercijalna banka

Nema to za iPhone, ili ja ne vidim.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6048748]Nema to za iPhone, ili ja ne vidim.

Nema, samo android za sad


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Platio sam racun juce u Rodi sa IPS i nije losa stvar, posebno kad se placa veci racun gde mora da se svakako kuca pin i paypassom.

Platio sada racune, mts QR skenira brzinski, EPS-ov u Kragujevcu je papir presavijen bas preko QR koda i nece da ga ocita bas lako, online racun na ekranu laptopa ocita odmah.

Racun za vodu u Kragujevcu za prosli mesec ocitava bez problema za ovaj mesec QR kod pozicioniran visoko na racunu i istampan preko nekih slova i nece da ga ocita.

JSP Kragujevac ima isto QR kod ali nece da ga ocita prijavljuje gresku: Neispravan format QR koda.

Odlicna je stvar, racuni se placaju bas brzo ali ce morati da se uozbilje ova nasa javna preduzeca oko pozicioniranja QR koda na racunima i kvalitetom stampe istih na racunu jer su neki mnogo ,,muljavi".

Vip nema QR kod, isto i SBB nema, za Telenor ne znam. Trebalo bi svi da dodaju QR kod na racunima i mislim da bi i stariji ljudi mogli ovo da koriste za placanje racuna jer je mnogo jednostavnije nego kad se placa klasicnim nalogom preko ebankinga/mbankiga ili placanje karticama.
 
Poslednja izmena:
Ne znam, da li u aplikaciji ima negde opcija da se racun sacuva u pdf formatu?

Zbog cuvanja racuna, mi najvose treba, za svaki slucaj


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Njihov broj sa sajta kao kontakt fiksni ne može da se dobije ceo dan. Počeo raspad.
 
Ne znam, da li u aplikaciji ima negde opcija da se racun sacuva u pdf formatu?

Zbog cuvanja racuna, mi najvose treba, za svaki slucaj


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam uvek morao da skrinsotujem jer nije postojala ta opcija, ne verujem da su do sada uveli. Postoji na web bankarstvu ali je vrlo oskudna, nije pravi platni nalog, vise kao neki detalj o uplati
 
Ima da se skine u pdf-u i to je baš klasična uplatnica.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6051670]Ima da se skine u pdf-u i to je baš klasična uplatnica.

Mislim da je u mobilnoj aplikaciji nema.
Za web znam da ima


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema je u mobilnoj aplikaciji, ali ako baš moraš sa mobilnog (nemaš pristup kompu itd) možeš preko safarija, vidim da imaš iPhone.

Skine se potvrda u pdf, koja je klasična uplatnica. Nije to ništa oskudno itd.
 
Jel prebacivao neko danas pare sa računa na internet karticu? Meni stigla poruka da je skinut novac a na kartici nije leglo...

Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk
 
Ja sam prebacivao u subotu na installment karticu.
Tek sutra dan je evidentiran prenos, iako je odmah skinut iznos sa racuna


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Onda je do njih, ranije mi je odmah bilo prebacivano na internet karticu, čim dobijem sms da je skinuto sa tekućeg.

Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk
 
Kad pominjete Visa internet karticu, da li se ona povezuje za dinarsku ili deviznu partiju? Meni je istekla prosle godine Visa prepaid i sad me ubedjuju da se za inostrana placanja zaduzuje dinarska a ne devizna partija, a ubedjen sam da sam prosle godine placao njom na Aliexpressu i da su mi skidali u evrima, imam Start tekuci.
 
Cini ti se, uvek je bila dinarska. Tebi stigne poruka da ti je skinuto u dolarima, ali ti naravno skida dinare.
 
Pisao sam juce, danas je prošlo prebacivanje ali se ispostavilo da mi je prebačeno na installment karticu. Jel postoji sad opcija da se taj novac sa nje online prebaci na internet karticu ili ne(nigde ne vidim da mi nudi tu opciju?

Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk
 
Стеване, мислим да се са MasterCard Installment (као ни са Visa Revolving) картице не може пребацивати новац на друге картице или на сам текући рачун.
 
Hvala, to i ja msm obzirom da nigde nisam našao tu opciju...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Moze li se racun koji ne glasi na moje ime platiti online preko komercijalne?Ili MTS banke?
 
Naravno da može da se plati. Problem može da nastane ako primaoc knjiženje radi po imenu platioca, napr škole za djačke ekskurzije.
Pozdrav
 
Ма све су то будалаштине које се морају декларативно уписати без неке праве сврхе и стандарда.Може бити један платилац,могу два,може бити малољетно лице итд.Адреса се тражи иако ништа не значи.Странци који имају некретнину пишу адресу као да овдје имају боравиште и сл.Схватам да мора постојати неки контролни механизам,име и адреса,али се све то треба мало уредити,допунити и дотјерати.
 
Placa se dodatno Master sada, mislim oko 2000 godisnje. Imas u e-bankingu u "kom e-centar" opciju da zahtevas kreditnu karticu.
 
Nazad
Vrh Dno