Šta je novo?

Komercijalna banka

13-og su me zvali. A danas zvali da je stigla kartica. Sutra bi trebao da je preuzmem.

Šta znam, možda je moglo i pre, ali nikad nije kasno.
 
To je ona nagrada od 10.000 dinara na gift Visa kartici.
Koliko si imao ukupno transakcija sa Visa karticama za 3 meseca koliko traje akcija?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Da to je ta. A za ovu drugu, eto još zovu, ne može da skupe 1000 digitalnih.

Iskreno nisam brojao...

Koristim samo ony&only i za račune i prodavnice...
 
Da li KomePay moze da se aktivira na Androidu 7.0? Javlja mi gresku pre i pocetka aktivacije na S7.
 
Stigli ti kodovi ?
 
Ne, ne mogu uopste ni da ih zatrazim? Na glavnoj stranici (pre logina) kada idem na KomePay odmah izbaci gresku.
Kada se logujem, nemam uopste deo "Kartice"??
 
Podnesi zahtev u ekspozituri :D

Šta bi na kraju, jel si ti otvorio račun ?
 
Da, da. Nisam hteo, ali mora zbog Visa Platinum :( Kad bi odrzavanje bilo kao u Intesi (0 kada se ne koristi Hit racun), ne bi mi smetalo :)

Kakva expozitura bre, toga zelim da se otarasim :)
 
Postupak apliciranja i instaliranja KOMePAY kartice realizuje se u nekoliko koraka:
1. Klijent podnosi Zahtev za izdavanje KOMePAY kartice putem mBank aplikacije u okviru opcije Kartice – Zahtev za KOMePAY karticu.
2. Nakon odobrenja i aktivacije od strane Banke, klijent dobija kodove (ID kartice i Autorizacioni kod), potrebne za instaliranje KOMePAY kartice.
3. Kodovi se unose u okviru opcije KOMePAY na pocetnoj strani mBank aplikacije.
4. Ukoliko su kodovi ispravno uneti, kartica ce biti instalirana i spremna za korišcenje.
Pre podnošenja zahteva za KOMePAY karticu neophodno je da Korisnik potvrdi da je upoznat sa Pravilima izdavanja i korišćenja KOMePAY kartice.
ID Kartice i Autorizacioni kod su sigurnosni kodovi neophodni za instaliranje KOMePAY kartice kod prvog korišćenja, u slučaju promene mobilnog uređaja ili reaktivacije KOMePAY kartice. ID kartice i Autorizacioni kod, Banka uručuje Korisniku nakon identifikacije i potpisivanja Ugovora. Jednom uneti ID Kartice i Autorizacioni kod se ne mogu više koristiti. ID Kartice i Autorizacioni kod traju 48h od trenutka generisanja. Ukoliko se ne iskoriste u navedenom roku, potrebno je da se Korisnik obrati Banci u cilju dobijanja novih.
KOMePAY kartica nema troškove izdavanja, niti članarinu za korišćenje. Ostale naknade su regulisane Tarifom naknada koje se primenjuju u poslovanju sa platnim karticama.

Evo ;)
 
Pa da, ali ja nemam prvi korak - nemam odeljak Kartice uopste ;)
 
A jel si skinuo poslednju verziju aplikacije ?

pozovi ih...

Bio do banke, uzeo poklon visu. Visa elektron teenage ;) 3 godine važi, ista kao i ony



8l5tEA0.png
 
Juce skinut app, ne moze biti noviji od njega valjda :p
Visa Teenage - noice :)
 
"Pa, sacekajte da vam stigne Visa Electron, pa vidite da li imate onda opciju Kartice u aplikaciji" - hmm, uspeli da budu nizi od mojih "ocekivanja" u call centru :D

Kada ukljucim NFC, BTW, dobijem poruku (onako kao info balon dole), pri samom startu "vas uredjaj nije podrzan greska 2002". Bice fora ako ne podrzava root, a RootCloak ne radi :(
 
  • Like
Reagovanja: M J
Dobih 5000 din za koriscenje KOMEPAY kartice ...mada sam je aktivirao jos u maju...a nagradna je trajala od 1.07..i bas je koristio..[emoji3]
 
  • Like
Reagovanja: M J
Dobih i ja upravo 5000, zvali me i rekli da napravim tri transakcije, sto sam i napravio do prosle srede. :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Koliko se placa mesecno odrzavanje za takav racun u komercijalnoj
 
Da li je neko od vas koristio KomePay na rootovanom Androidu?
 
Sto je lepo kada dobijes nesto jer ionako koristis uslugu, a ne nagrada za vecu potrosnju :) Eto sta znaci drzavna banka :D
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nakon sto sam uzeo Visa Electron, pojavio se odeljak Kartice najzad, i mogu da apliciram za KomePay karticu.
Ali prilikom aktivacije i dalje (i pre samog ukucavanja brojki) da uredjaj nije kompatibilan :( Da li je do root-a ili S7/Nougat/Custom ROM...?
 
Koliko me sećanje služi ti si imao još 2 androida s5 i note,pre ovog zadnjeg...

Pa probaj, jel su i oni root ?
 
Mmm, S5 trenutno nije "u mogucnosti" :D a za N3 mi nije palo na pamet dok sam bio kod mojih, tj. on je stvarno nedostupan trenutno :)
 
Znači ti si aplicirao... Kodovi stigli i ne možeš da ih ukucaš...

Ja sam to odradio na j5 2017, sve je prošlo bez problema...
 
Poslednja izmena:
Пише у "Условима коришћења" да Комепеј неће радити ако телефон има измењен софтвер, дебагер или рут приступ. Колико је то примењено у апликацији, не знам. Имам P10 тренутно са 7.0 софтвером (без рута), ради ми картица и добио сам 5 хиљада. :)
 
Eto...

Imale su neke app za sakrivanje ruta ;)

alfa koliki je trenutni kurs za set :D
 
Rut 99% kao i kod svake slicne aplikacije.
 
Nazad
Vrh Dno