Šta je novo?

Komercijalna banka

Za ios nije potrebno aktivirati u aplikaciji ili u podešavanjima.

Na login strani se definisao fp i to je to.
 
Kakve ja veze imam sa iOS-om :)
 
Ако нема подешавања за отисак, можда телефон није подржан за такав начин пријављивања. Пробај брисањем података апликације и поновном активацијом.
b41209f648cb6f7ee1c8c44f12f1e7ec.jpg


Послато са HTC 10 уз помоћ Тапатока
 
Da, nemam to kod sebe :(
Kako se ponovo aplicira, ne moram opet u banku?
 
Ok, cek prvo da aktiviram onda eBank preko mbanka ;)

EDIT: Obrisao data, reaktivirao, nista novo :(
Nema opcije za FP, i i dalje ne radi KomePay, iako je KB app u Magisk Hide.
Ne moze na 2 telefona u isto vreme mBanking da bude aktivan?
 
Poslednja izmena:
ne bi trebalo, nema komepay opcije ako je isključen NFC, proveri.
 
Ukljucen mi je, nego javlja da uredjaj nije podrzan, greska 2002.
Pretpostavljam da je zbog Custom ROM-a, zato sam i pomenuo Magisk Hide. Mada SafetyNet prolazi.
 
Uradi update app ;)
 
Na stariju verziju jedino ;)
 
Meni radi sa Magisk. Postavi ovde koju verziju Kom bank imaš.
 
Zadnju, nema mogucnost update-a, 3.1.1.
Radi ti KomePay uz Magisk Hide? Custom ROM ili ne? Koji fon?
 
  • Like
Reagovanja: M J
I dalju zovu za vaučere, upravao obavešten da sam dobio.

Inače sam kasno video i kasno dobio mail. Posle 25.11.
 
^Za parfimeriju? Ha, rekoh ja da ne smeju da te preskoce :D
 
Za parfem ;)


:wave:
 
Pa dali meni, a ja video da je sledeci u redu, pa propustio :p
 
Zadnju, nema mogucnost update-a, 3.1.1.
Radi ti KomePay uz Magisk Hide? Custom ROM ili ne? Koji fon?
To nije poslednja verzija sa otiskom, radi sa Magisk bez obzira sakrio ili ne u Magisk. Oreo zvaničan na A1 + root i Magisk.

b7ac7f6e0b9e44737cee7b5eabf94801.jpg
23576d5f2b3dac67c39d5b35b278c7ca.jpg
6a79ee31e424f9c44e5de6f79f9bdc23.jpg
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ok, cek prvo da aktiviram onda eBank preko mbanka ;)

EDIT: Obrisao data, reaktivirao, nista novo :(
Nema opcije za FP, i i dalje ne radi KomePay, iako je KB app u Magisk Hide.
Ne moze na 2 telefona u isto vreme mBanking da bude aktivan?

Може само на једном, где ти је број са којим си пријављен у банци :)

Sent from mTalk
 
Ne mora u telefonu gde ti je broj registrovan u banci.
 
Taj link kaže 3.2.2:
eab535520839e6f262ce0df7ff6c6afe.jpg
 
Pa dobro, pise i "varies with device", tako da je jasno.
 
Da, kad imas vise uredjaja, onda je varies with device.
 
pozdrav.. kako ste zadovoljni sa komercijalnom bankom.. ja sam u aikbanci i razmisljam o prelasku.. spojili su jubanku i aik i na banovom je stalno guzva.. ceka se previse. 1-2 saltera samo..
Razmisljam se o prelasku u komercijalnu ili societe generale.. Imate li kakvih problema u komercijalnoj i kako vam rade ebanking i mbanking ?
 
Radi sve kako treba. U poslednjih 3 meseca su mi dali 20 iljada :D
 
Xaxaxa!
Radi odlično...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
pozdrav.. kako ste zadovoljni sa komercijalnom bankom.. ja sam u aikbanci i razmisljam o prelasku.. spojili su jubanku i aik i na banovom je stalno guzva.. ceka se previse. 1-2 saltera samo..
Razmisljam se o prelasku u komercijalnu ili societe generale.. Imate li kakvih problema u komercijalnoj i kako vam rade ebanking i mbanking ?

Jedina stvar koja mene narvira je naplaćivanje mBank, znači nešto što je njima ušteda oni naplaćuju! Sem toga, ono što piše i nude na papiru, to je to. Intesu sam ugasio jer su me iznervirali sa online karticama u decembru, mnogo su brljavili.


PS.
Sem naplate mBnak, dno je i ovo jajarenje sa 25 besplatnih mesečnih plaćanja online. Nikakve povoljnosti ne nude, to ne očekuj, samo kako da izvuku više. Prvih pet čekova je besplatno, sledeći se naplaćuje, sada i prvih 25 transakcija besplatno a sledeća se plaća, naplata eBank i mBnak kroz SET sada (pre je bilo posebno, sada su spojili ali isto izađe), sve to kada se zaračuna na godišjoj cifri ne bude malo. Kapiram da je tako i u drugim bankama.
 
Poslednja izmena:
Radi sve kako treba. U poslednjih 3 meseca su mi dali 20 iljada :D
Пих,не знају нимало да шарају.:)

ja sam u aikbanci i razmisljam o prelasku.. spojili su jubanku i aik i na banovom je stalno guzva.. ceka se previse. 1-2 saltera samo..
Претпостављам да су и у Комерцијалној гужве.АИК пакет је јефтинији па не знам што би прелазио.
 
AIK ima problema sa radnicima iz JU Banke, koji se uvezbavaju kako da rade i Alpha/JU i AIK racune... mislio sam da je neki problem do sistema prvo, ali 2x sam uplacivao... radnici koji su iz Alpha/JU ne umeju da urade obicnu uplatu na AIK racun za manje od 10 minuta. Ne preterujem, 10 minuta sam cekao (NA SALTERU) da bi uplatio na (svoj) obican racun u AIKu - plus red sto sam cekao!
Dok radnice sto su iz Kneza premestili u Makedonsku (AIK radnice) to zavrse za manje od minut (sada, posle NG, znaci nije do sistema)

Dokle ce to trajati.... verovatno nece skoro se srediti. MK izgleda prodaje AIK do aprila.
 
Nazad
Vrh Dno