Šta je novo?

Komercijalna banka

Kažu da ne radi već dva dana.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Kontaktirao sam ih u međuvremenu i kažu da je danas "pušten veliki broj naloga" i da je zbog toga platni promet usporen. Trebalo bi da se vidi na računu "danas do kraja dana" (ma šta to značilo). Danas im jedno vreme nije radio ni eBanking ni mBanking. Ja bih rekao da su zeznuli nešto malo ozbiljnije. :smash:
 
Jel zna neko sta se desava sa komepay uslugom?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
gleda se tromesecni prosek priliva(plate-penzije)...zavisi od tvoje plate, ako je viša od proseka posle prvog meseca u kom je legla plata(prvog u mesecu se vadi prosek) idi da podigneš(npr trecina od 90k je 30k), ako je niža od proseka posle drugog meseca (2 trecine od 45k je 30k).
cifre su primera radi
ako imas set izdavanje prvih 5 cekova mesecno je besplatno
ps: bilo bi dobro njihovu potvrdu poslodavca o statusu ugovora i sa prosecnom platom da poneses, ali nisam siguran koliko to gledaju za cekove...
 
Poslednja izmena:
Zeleo bih da prebacim neki stek u dinarima na devizni racun. Kakvo je trenutno stanje sto se tice menjacnice u aplikaciji? Koristim starter racun ako nesto znaci
 
Čekovi su i dalje najbolji način odloženog plaćanja/najpovoljniji.

Kartica koja je išla besplatno uz set, sa 30 dana odloženog plaćanja, sad je 2000 godišnje.
 
Kako patuljak? Pa zaradili us na staroj devizno štednji iz sfrj preko milijardu dolara koje nisu nikad vratili. Eno Hrvati se još ganjaju sa njima...
Doduše, promenili su ime pa nije vise to ljubljanska banka... Nova... Boze me sačuvaj. Od onolikih banaka oni prodaju ovima...
Mada, ko zna koliko Komercijalna ima nenaplativih potraživanja pa je niko ni neće osim hohštaplera poput NLB.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Све је по закону,не знам чему чуђење:)Мени је драго што је то НЛБ,а не неко други.
 
Kako patuljak? Pa zaradili us na staroj devizno štednji iz sfrj preko milijardu dolara koje nisu nikad vratili. Eno Hrvati se još ganjaju sa njima...
Doduše, promenili su ime pa nije vise to ljubljanska banka... Nova... Boze me sačuvaj. Od onolikih banaka oni prodaju ovima...
Mada, ko zna koliko Komercijalna ima nenaplativih potraživanja pa je niko ni neće osim hohštaplera poput NLB.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Pa kad su napredni shvatili foru sa Agrobankom, da mozes da podelis drugarima pare koje ne moraju da vrate, morali su i oni da se okoriste. Dok je EBRD zmurila na to, ispumpavali su pare u svoje dzepove, cim su ih pritisli - morala je da se proda, ne daj boze da ostane nesto neprivatizovano, a likvidno.
 
Zasto bi se jos uvek prelazilo bilo gde?
 
zar neka nova ljubljanska banka nije bila ona koju je ojadio službenik za više miliona evra i pobegao a banku zatvorili preko noći? filijala je bila negde u 7. jula bukvalno preko puta nbs...
 
zar neka nova ljubljanska banka nije bila ona koju je ojadio službenik za više miliona evra i pobegao a banku zatvorili preko noći? filijala je bila negde u 7. jula bukvalno preko puta nbs...

To je bila Prva preduzetnička banka koju je ojadio glavi blagajnik trezora (za one koji veruju u bajke) i nije propala već normalno nastavila da radi a kasnije tj par godina nakon tog slučaja PPB je kupila LHB koja je potom "prerasla" u NLB, ne zbog problema kod nas već u matičnoj državi.

Još iz tih PPB vremena imam poslovni račun kod njih ali sporedni, oduvek su bili tromi neefikasni i za mnoge stvari nepotrebno komplikovani.
 
Meni se još uvek ne gasi račun, ali videćemo.

Ne svidja mi se što su počeli da naplaćuju mastercard sa 30 dana odloženog plaćanja 2000 godišnje. To ću da otkažem, ima sad neka druga koja ide na rate i besplatna je uz set. Verovatno ću uzeti tu.
 
Koja druga? Daj detalje kad budes uzimao, meni isticu 2 kartice u junu pa moram da smislim alternativu - banku ne bih tako lako menjao, pre svega jer ne postoje dobre alternative.
 
Javiću kad stigne.

Zamenili su i ono neko osiguranje što je išlo uz set, sad se dobija dunav pomoć na putu.
 
Resetovao sam pre telefon na fabricka podesavanja i pisao im na chetu da mi posalju aktivacioni kod za mbank i pitam ih usput kada ce azuriranje mbank aplikacije.

Ne znaju tacan datum ali po nekim najavama sredinom marta.
 
Meni radi I na Web3, mada sestri neće, ne znam iz kojih razloga...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
To je bas losa kartica, malo kome je od koristi.
 
Ne znam, ja je uzeh, videću.
 
Nazad
Vrh Dno