Šta je novo?

Komercijalna banka

^nije vise izgleda.
Sada je na glavnom ekranu to podesavanje PRE logina. Posizeo sam dok sam ga nasao posle reaktivacije pre koji dan.
 
Nema kod mene
4c7bcb086f25f09b66a4e85be9500c00.jpg
 
Moguce da je stari app, kod mene je na loginu sada, nema nista za FP u Settings.
 
Moguce da ne podrzava FP na tvom telefonu, ne radi svugde.
 
Verzija je 3.2.10, danas skinuta sa Play Store, nema ništa u settings

Kakvo ti je trenutno zakljucavanje telefona?

Stavi zakljucavanje otiskom prsta pa probaj da udjes u aplikaciju mozda ti se pojavi opcija otisak prsta.

Sad sam vec zaboravio, odavno je bilo, ali secam se da sam nesto isprobavao da bi mi se pojavila ta opcija.
 
A, da, mislim da mora biti zakljucan telefon inace (ne znam da li mora FP-om, ali verovatno mora barem PIN).

EDIT: Onda nemam predstavu. Ali ima njihov mBanking poneku bubicu (koliko ima opcija, iskreno odlicno radi)
 
Poslednja izmena:
Da li postoji opcija dodatne autorizacije placanja preko interneta kad se koristi mastercard, osim cvv koda?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Valjda ima 3D Secure, ali to je samo kod sajtova koji to koriste (Amazon ne koristi ni CVV)
 
Ne mogu da platim telenor račun VISA prepaid karticom. Svi uneti parametri su ispravni. Kada submit-ujem formu, trebalo bi da me redirektuje na stranu gde se unosi 3D secure code. Međutim, svaki put sam redirektovan nazad na formu i prikaže mi se greška na slici. O čemu li se ovde radi?
23acabc5e2ebb1b6ade408251d39e54e.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Posto postoje indicije da je Raiff najozbiljniji kandidat za kupovinu Komercijalne predlazem vam da skoknete do nas na Raiff temu i da se na vreme upoznate sa bliskom buducnoscu :d
 
"Dosadna, ali RADI!" :)
Mislim da si u pravu, KB je izmenila CBs u RF.
 
Poslednja izmena:
Correspondent Bank.

Mada KB i RF bez sumnje imaju dve najbolje mBanking aplikacije kod nas (Telenor ih jedino sije po pitanju trajnih naloga, gde je MNOGO bolji, i sto moze a-vista racun da se otvori na klik).
OK, i meni licno vise odgovara TB font i uopste izgled :)

Ali RF i KB su neverovatno slicne, jedino sto je velika prednost u KB jeste kurs. Obe pak imaju provizije za ino placanja (samo sto u KB ne stoji to nigde, ali ima), i neke sitnije razlike u tarifama.
KB ima IPS free, RF nema free IPS uopste i ne namerava da ga uvede (ima sa placanjem, ali to je fuj).
RF ima za pravna lica besplatna placanja do 300.000 mobilnom aplikacijom, KB nema tako nesto (sem unutar banke naravno, sto mislim da skoro sve banke nude).
 
Poslednja izmena:
Jeli beše da u RF banci naplaćuju i održavanje deviznih računa i to ne nešto sitno?
Mislim, apsolutno mi je svejedno ko će ih kupiti (i da li će biti kupljeni); ako ne budu odgovarali uslovi, jednostavno se ode negde drugde i gotovo.
 
Da, RF, 600 din(tj.350 ali obavezan tekuci od 250)
 
Jedno "baš lepo" iskustvo...
Podnesem zahtev za kreditnu karticu. Mesec dana se ništa ne dešava; onda zovem da proverim status i kažu mi da je radnica u banci greškom poništila moj zahtev. Ali ako ipak hoću karticu, moram ponovo da im dostavim dokumenta, jer postojeća koja sam im dostavio više ne važe.
Vrlo profi, nema šta :)
 
Poslednja izmena:
^Nije to ništa neobično za njih: kada sam preuzimao karticu nisu mogli da odštampaju ugovor pošto printer ne radi pa su rekli da dođem neki drugi dan. A karticu sam preuzeo, čak sam mogao da je koristim u međuvremenu. Takođe kao da niko ne gleda šta piše na zahtevu za izdavanje kartice pošto sam svaki put morao ponovo da tražim da mi uključe SMS notifikacije i to čekirao na zahtevu. Naravno, tako naprednu opciju nije moguće uključiti preko call centra nego se mora opet ići u ekspozituru. Isto je i sa opcijom da se kartica veže i za dinarski i za devizni račun. Svaki put navedem u zahtevu i nikad to ne urade nego mora da se traži ponovo.
 
Poslednja izmena:
Oba su sistemski problemi.
A SMS ne bi ni smeo preko.CCa da se aktivira, sem ako je free i vec ima dokument sa potpusan brojem telefona.
 
SMSovi su ili besplatni ili ulaze u cenu odrzavanja sistema. A broj je u sistemu, trazili su zadnje 4 cifre kartice a mozda i jos nesto (ne secam se vise tacno) prilikom poziva da bi konstatovali da nije ukljucen i da mora da se ode licno u ekspozituru. Ekspoziture im naravno rade 9-17.
 
Nazad
Vrh Dno