Šta je novo?

Komercijalna banka

Au alfa 35 računa ...
 
I kartica :) Ali racunaj da svugde imam devizne, vise nego dinarskih.
 
Madafakas..... a pre mesec dana sam ih pitao da li ce uvesti Platinum/Infinite bas!

BTW:
Visa kartice čine čak 78,7 odsto ukupnog broja platnih kartica u portfoliju Banca Intesa. Zaključno sa krajem prve polovine godine,

Visa kartice učestvovale su sa 86,3 odsto u ukupnom broju transkacija Banca Intesa karticama u zemlji i sa 77,4 odsto u prometu, odnosno sa 77,8 odsto u broju transakcija u inostranstvu i sa 57,8 odsto u prometu.
Hmmm, a ja mislio da Intesa jedina i dalje pokusava da odrzi MC i da im je veci ili barem slican udeo kao Visa kartice.
 
Haha, pa svaki alfa muzjak dobro zna koliko karata ima u spilu. Do 52 nema odustajanja.

Nego, sta imas u kolekciji od deviznih Visa, a da nisu iz Inteze, Komercijalne ili Rajfajzen b?

Meni treba bas Visa, a ko ce znati ako ti ne znas... cak bi mozda i dinarske Visa mogle da prodju, ako imaju cvv za online placanje.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Samo Intesina mi je devizna Visa trenutno :) UniCredit i AIK.
Ali nista nije isplativo kao Intesa.

Ma 5 kartica da koristim bice dobro... Intesa MC, AIK MC, Piraeus Visa. Ali svaka ima neku svrhu.
 
Poslednja izmena:
Za Piraeus sam cuo od jednog kolege forumasa da bi odgovarala za moje potrebe, ali kada sam pokusao da podnesem zahtev, mucak. Nemaju je vise u ponudi, i nude mrtvi MasterCard koji mi ne treba.
 
Pazi, skoro sve Visa kartice ti rade za PayPal i povlacenje, placanja, ako je to bitan deo. Jedino za KomBank znam da ima problema jer Electron nema CVV.
Ali osim Intese nijedna nije isplativa tako. Ili ima odrzavanje (AIK, UniCredit - samo odrzavanje), ili ima provizija za ino-placanja (a to ponekad znaci i za povlacenje sa PPa da ima provizija banke, ali ovo nisam mogao licno da utvrdim, niti je iko sa foruma potvrdio/koristio), ili oba :)

Ako ti to nije problem - odmah u Raiffeisen, i ne cimaj se vise. Sve radi, jeste skupo, ali za 15 minuta dobijes karticu (i tekuci otvoren) i miran si, na skoro pola bankomata u Beogradu vec moze i da se podize/uplacuje EUR (mada ti to nece nista znaciti*). Znaci ne vidis salter osim za podnosenje zahteva za karticu. A i da vidis, guzve u RF su nista naspram drugih banaka.
*Nemoj probati da vezujes za devizni u RF, jer to kosta 600din mesecno, ako ga vec nemas!
 
U kb? Ona jedina koju zovu Electrom, sto ide uz racun, nema.
 
komercijalna-banka-visa-my-tag-03.png


komercijalna-banka-visa-gift.png
 
Poslednja izmena:
A ona uz racun osnovna Electron i KOmePay sto nemaju?:)
 
Sve smo se razumeli ;)

Nema problema sa visa elektron i cvv, jer nema samo jedna ;)
 
Plaćao sam bez problema...

Nemaju pojma ;)
 
Хе,хе,не чуди ме,мада та поклон картица је одавно превазиђена,пуна ограничења,за клинце:).Остале се плаћају,није пуно али нема потребе кад имају друге алтернативе.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zašto je prevazidjena ? Kojih ograničenja ?
 
Па кад упоредиш(са сајта)2 год. трајање,недопуњива,макс. 15000 дин.,нема банкомата,СМС-а...Ти прецртај нешто ако није тачно:),јер кажем да је немам и не користим.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ovu karticu koju sam ja dobio od banke na poklon definitivno nije ova gift. A jeste elektron.
Mada i ova gift je dobra, nekom za poklon...

Poenta cele priče je što je alfa napisao da imaju problem sa visom i cvv. Ta osnovna nema cvv, ali ima drugih kartica koje su isto visa elektron i imaju cvv.

komercijalna-banka-visa-my-tag-03.png



Ova
 
Pazi, skoro sve Visa kartice ti rade za PayPal i povlacenje, placanja, ako je to bitan deo. Jedino za KomBank znam da ima problema jer Electron nema CVV.
Osnovni Electron (tako je i zovu) nema CVV. Moze i Visa Platinum da se koristi ko hoce :D
U svim drugim bankama ne znam da postoji takav slucaj kao u KB (da nema CVV), zato sam pomenuo.

500din za izdavanje te Visa Prepaid - jesi probao da li moze na bankomatu da se uplatu na nju? Samo je dinarska?
 
Da dinarska. A ta osnovna se veže za devizni.

Uplata ne može na bankomatu, samo isplata:)

Ja uplaćujem na njih preko ebank, mbank. Sve su u platnim karticama.
 
Ма све се зна,али си споменуо 3 Визе са бројем,мада су то 2 картице исте врсте(а то је једна само други дизајн) а и сликао си поклон картицу као трећу,па због тога,ето:)Све ОК!
 
E vidiš ja sam poklon karticu dobio neku karticu koja nije gift... Slikaću i okačiću, sa sve cvv ;)

Ali u pravu si, imam 2.


cjfqB3N.jpg
KWkUluE.jpg
 
Poslednja izmena:
Могао си и голд картицу да добијеш на поклон:)Ово су припејд картице,новији и старији дизајн.
 
From: "Komercijalna banka AD Beograd" <[email protected]>
Date: Nov 28, 2017 00:36
Subject: OBAVEŠTENJE - Više se isplati da se karticom plati



Poštovani, 
Zadovoljstvo nam je da Vas obavestimo da od 01.11. do 15.12.2017., plaćanjem Mastercard karticama Komercijalne banke, 
imate mogućnost da dobijete vaučer u vrednosti od 5.000, odnosno 2.000 RSD za kupovinu u Jasmin parfimerijama.
Više informacija u prilogu. 
Mogli su da sačekaju još koji dan sa obaveštenjem.


Sent from my x600 using Tapatalk
 
Okačio sam ja ranije, ali da i meni je kasno stiglo.

22.11.
 
Cuti, dok ne mora kao za Visa nagradne da se za svaku transakciju registrujes :)

Ima li neko kreditnu Visu u KB? Da li moze da se uplati iz druge banke, kao Intesa ili Piraeus?
 
Poslednja izmena:
Ja imam mastercard onu na mesec dana. Dobra stvar je što ne mora ništa da se uplaćuje, napuni se ona sama ;)
 
Ајд ако неко сазна резултате оне наградне игре за Џасмин парфимерију нек јави.:)
 
Nazad
Vrh Dno