Šta je novo?

Komercijalna banka

Ima partija. Nema klasican račun. Moze uplata na partiju al zovi call centar da ti objasne kako.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja ovu karticu koristim od 2013, i promenili su je, malo poboljsali uslugu, da mozes da je koristis na bankomatu sto ranijih godina nije bilo moguce. E, sad ja ovu karticu koristim za Paypal, i sve uplate lepo legnu ali se vrsi konverzija u dinare, znaci kartica je samo dinarska. Juce sam otisla do poslovnice da je produzim jer mi istice i posto imam vecu sumu na njoj, rekli su mi da ce da mi isplate celu tu sumu, koju cu morati da opet uplatim na novu karticu, nije automatsko prebacivanje sto je bzv, a inace kosta samo 500 din. i vazi 3 godine, nema mesecnog odrzavanja. Dobija se sms notifikacija, ili proveravas stanje na bankomatu i ako si na njihovom dobijes i papiric za dzabe :D.
Dobra je kartica, ako koristis dinare mislim da nema provizije, ako placas nesto u dolarima ili evrima onda se vrsi konverzija. Bilo bi dobro kada bi postojao i online servis za nju, cisto da se proverava stanje i da mozemo sami da osmislimo pin, ali izgleda da je to jos daleko za njih, jer ovi na salterima nisu bas upuceni uvek zovu centralu i iscudjavaju se svemu.
 
E sad sve za dž :)

Mi koji placamo mesecno odrzavanje, imamo uvid online kao i promenu pina itt.
 
Uvid ima onaj ko onlajn uplacuje,a ako se fizicki uplacuje ,onda postoje druge banke gdje to nije potrebno.Postoje i besplatni racuni za studente,mlade itd.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pa da ali ne mozemo sad svi da imamo racune u svim bankama. Meni je npr trebala Visa kartica, a kad vec imamo ugovor koji je na tri godine sto nije mali period, mogli su da naprave online servis, cisto uz user name i sifru da se proverava stanje te kartice. Kad je danas sve vec online, glupo je da zbog stanja i pregleda konverzije svaki put idem do bankomata, ili ne daj boze saltera pa da oni zovu centralu, jako dosadno i smorno. Ali sta je tu je, ako vec za 4 kartice mogu da gledam online, onda cu za petu da se cimam peske :D
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel ima neko slican problem,ne stizu mi vise poruke na fon za priliv i odliv novca,ni u ekspozituri kod mene nemaju pojma u cemu je problem?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Zovi kol centar, resice ti verovatno problem.
Imao sam istu situaciju na 063,android pre 6-7 meseci.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zvao,rekli su mi da ponovo idem u ekspozituru,a oni pojma nemaju.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Svasta.
Mene je teta sa kol centra pitala za podatke ( mob.tel i slicno ), posle toga mi rekla da periodicno imaju problem sa 063, rekla mi da ocekujem problem opet, nekada.
Za sada samo jednom sam imao problem.
Naravno, sve je proradilo.
Pokusaj u web aplikaciji da proveris da li ti je sve ok.

kb.jpg
 
Ukida se uskoro verzija web 2.0 a tako mi je bila jednostavna za korišćenje.
 
Meni je bila zgodna kad hocu s telefona nesto da prebacim s kartice na karticu, posto ne volim e-bank aplikacije. Web 3 zbog sertifikata ne radi na mobilnom browseru, a navikao sam se nekako na 3 na desktopu, iako je intuitivnost menija minus beskonacno.

Sto se tice problema sa porukama o prilivu/odlivu, probleme prijavite OPERATERU, ne banci. Meni su iz MTS-a (dok sam jos bio tamo) rekli da je sve OK kod njih, ali je eto bas nakon te provere sve ponovo profunkcionisalo.
 
Na Edge radi Web 3 i na telefonu...

Sent from my Mi 9 SE
 
Десктоп верзија сајта треба да се одабере и ради веб3...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ja ovu karticu koristim od 2013, i promenili su je, malo poboljsali uslugu, da mozes da je koristis na bankomatu sto ranijih godina nije bilo moguce. E, sad ja ovu karticu koristim za Paypal, i sve uplate lepo legnu ali se vrsi konverzija u dinare, znaci kartica je samo dinarska. Juce sam otisla do poslovnice da je produzim jer mi istice i posto imam vecu sumu na njoj, rekli su mi da ce da mi isplate celu tu sumu, koju cu morati da opet uplatim na novu karticu, nije automatsko prebacivanje sto je bzv, a inace kosta samo 500 din. i vazi 3 godine, nema mesecnog odrzavanja. Dobija se sms notifikacija, ili proveravas stanje na bankomatu i ako si na njihovom dobijes i papiric za dzabe :D.
Dobra je kartica, ako koristis dinare mislim da nema provizije, ako placas nesto u dolarima ili evrima onda se vrsi konverzija. Bilo bi dobro kada bi postojao i online servis za nju, cisto da se proverava stanje i da mozemo sami da osmislimo pin, ali izgleda da je to jos daleko za njih, jer ovi na salterima nisu bas upuceni uvek zovu centralu i iscudjavaju se svemu.

Imam tu novu karticu već godinu i više. Samo da te ispravim, ako si imao transakcije preko te kartice, skida se 200din mesečno.
"Zaboravili" su to da nam kažu :)
 
Nisam musko :D, nema veze. Pa pre neki dan sam opet uzela tu karticu i rekeli su samo se placa vadjenje 500 din. Nema vise automastkog prebacivanja novca sa kartice na karticu kao ranije, nego moraju ceo iznos da isplate pa ti ako zelis ponovo uplatis na novu, nema odrzavanja od 200 din. Sad ima i beskontaktno placanje. Ne znam da li mislimo na istu - Visa Electron Prepaid. Meni je ona dobra za PayPal.

kombank-visa-prepaid-19999.jpg
 
Nesto je on tu pobrkao.Nemam karticu,ali na sajtu pise da je bez odrzavanja,kao i ranije.
 
Usled kretanja na tržištu koja su rezultat primene Zakona o međubankarskim naknadama i posebnim pravilima poslovanja kod platnih transakcija na osnovu platnih kartica („Sl. glasnik RS“, br. 44/18 od 08.06.2018.), Komercijalna banka nije u mogućnosti da nastavi sa omogućavanjem korišćenja MasterCard Standard platne kartice sa odloženim plaćanjem bez naknade za godišnju članarinu. Za sve korisnike setova čija MasterCard Standard platna kartica treba da bude reizdata do 31.10.2019. godine, kao i za korisnike seta koji ovu karticu počnu da koriste do navedenog datuma, Banka će omogućiti korišćenje platne kartice bez plaćanja članarine do isteka roka važnosti konkretne kartice (naznačenog na plastici kartice). Reizdavanjem, kartica prestaje da bude element seta, a korisnici će po osnovu korišćenja iste plaćati članarinu u skladu sa važećom Tarifom naknada koja se primenjuje u poslovanju Banke sa platnim karticama.
 
Cim kradikali pridju necemu, to se neizostavno i bez izuzetka pokvari.
 
NIje mi jasno zasto se MC ne moze koristiti, a Visa moze i dalje?
Neko je izgleda platio da se gura Visa kod nas, a izbacuje MC.
 
Шта ли ће све бити кад се прода?Мени одавно нису прихватљиви,за моје потребе,као ни Интеза.
 
Ja sam u bezobraznom OTP-u a idalje ne mogu da nadjem zamenu da ih otkacim u *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*.
 
Pa obicno putno osiguranje, s tim sto treba proveriti da li to jos uvek vazi, jer su ga ukinuli za ostale kartice pocevsi od 01.10.
 
Vazi. Uveli su promenu da nema fransize ali mozes da je koristis 6 meseci u toku godine (ranije je bilo 365 dana uz fransizu od 10%). Pokrice do 35.000 evra. Pokriva Evropu ukljucujuci Tursku i Rusiju. Dobija se kartica Dunav osiguranja

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
5 % je bila fransiza. Moj greska

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Otvorio sam aktiv racun,dobio devizni racun i dina debit karticu.
Interesuje me mogu li online kupiti eure i podici u banci,ima li neka provizija i koja je fora sa kupovinom na rate?
Hvala.
 
Mozes online kupiti evre i podici ih na bankomatu, nema potrebe da ides u banku; kurs je sasvim solidan, kakvu proviziju bi uopste i placao?
 
Nazad
Vrh Dno