Šta je novo?

[Video Recenzija] AMAZON Fire 7 - odličan tablet za 65€!

vladimirdowla

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
3,463
Poena
270
[YOUTUBE]E-OHXCkSYq8[/YOUTUBE]

Pozdrav za Bench ekipu, ove nedelje sam nabavio Amazon Fire 7 tablet (2016 model) jer sam naleteo na zanimljivu ponudu za samo 65€ sa 2 godine garancije. Takođe, baš ovih dana je i krenuo Amazon Prime Video kod nas, pa reko da li ima boljeg uređaja za tako nešto od in-house rešenja ;). Zezam se, nisam tablet uzeo zbog toga. Imam Nexus 7 2012 koji se bukvalno raspada i iako sam hteo neki polovni iPad Mini, one fore sa iCloud unlock/lock stvarima su me odvratile od toga, a ovaj je sasvim slučajno naleteo. Kako se tabla koristi samo za YT i par news aplikacija ovaj mi je delovao idealan. Inače baterija drži oko 8 sati sa stalno uključenim WiFi-jem i osvetljenjem na 70-75%. Uređaj definitivno nije za svakoga, ali ako koristite Amazon za nabavku stripova, knjiga, game kodova onda nemate brige, sve radi odlično.
Utisci su u klipu.
 
Znaci,poceo si da radis i reklame...
 
kako si nabavio taj tablet po toj ceni sa 2 godine garancije? moze i na pm, video me mrzi da gledam...
 
hEhm98S.jpg
 
:D
 
Ovo nije reklama, takve klipove neću kačiti ovde. Kupio sam ga u toj prodavnici, a oni su izrazili želju za saradnjom. Ono u odjavi je samo proba, gratis sa moje strane.
 
Hteo uzeti polovan iPad mini, bio kod ovih u prodavnici i dok smo dogovarali posao primetim ga na polici. Nisam odmah pazario nego sam proverio na K/P kako idu (tamo su skuplji 10€ i imaju 12 meseci). Jako sam zadovoljan uređajem za ovo vreme. Bateriju kao da su još produžili zadnjim update-om. Samo ne znam da li imaju još trenutno. Imali su par komada kad sam ja pazario.
 
Nazad
Vrh Dno