Šta je novo?

Huawei Honor 7 Lite

Znači ili to[Nokia N78 skuplja prašinu u fioci] ili neka aplikacija.

Hvala.
 
Posle skoro godini dana koriscenja primetio sam problem koji se tice kvaliteta izrade.

Naime skidoh maskicu da ocistim malo prasinu posto se nakupi po ivicama i kako sam stisnuo metalni poklopac a on poceo da krcka!?!!!??!
Obuhvatim telefon tako da mi prsti dodiruju ukran a palcevima pritiskam metalni poklopac i skontam da krcka u gornjem levom uglu, levo od kamere i u desnom donjem delu prema sredini. Na ostalim delovima je ok. Telefon mi nikad nije ispadao i nalazi se u debeloj futroli i eto posle godinu dana poceo je da krcka poklopac.

Inace jedini metalni deo na ovom telefonu je gornji deo poklopca, koji je jako tanki aluminijum utisnut u plasticni poklopac. Sve ostalo ukljucujuci i rubove je nazalost plastika.

Ima li jos neko problem sa krckanjem?
 
Jel ovaj telefon ne podržava prebacivanje aplikacija na sd? Rootovao neko?

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Upravo mi je stigao update. EMUI 5.0.2, verzija NEM-L21C432B356 od 514 MB.
Koliko na blic vidim ništa pametno. NIsam dugo pratio temu pa možda kasnim
sa informacijom. :)
 
Treba mi pomoć nekog ko se razume. Nekada davno sam instalirao neku beta verziju B130 na ovom telefonu i ostao sam zaglavljen na istoj. Sad nikako ne mogu da apgrejdujem software iako postoji nova verzija, on jednostavno neće da se učita. Preuzme, raspakuje i krene u instalaciju i na1% prijavi grešku. Šta da radim, da li neki downgrade, ako neko zna nek mi kaže.
 
Da li moze neko da slika punjac koji dolazi u paketu sa ovim telefonom? Pronasao sam neke punjace na KP, ali se bojim da se ne zeznem, pa uzmem kopiju.
 
Postaviću sliku kada dođem kući. Inače je to standardan Huawei punjač bele boje, 5V-1A

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Hvala obojici unapred :)

Najbitnije su mi one oznake gde je specifikacija, posto sam procitao da ima dosta kopija. Ovde na forumu sam dobio odgovor od Honor Srbija, da dodatna oprema za Honor telefon jos uvek nema da se kupi, pa zato hocu da budem siguran da je original.
 
Bio neko kući pa poslao sliku
707bf3beea5f73de93bd7cb8a8cd07c6.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: ale
Kada se udje u Chrome izlazi sledeca poruka:

Due to latest report hacking event targeting Huawei NEM L21 we released a Cleaner update, and it is recommended for every phone. If you do not uprgrade, your Huawei NEM-L21 might be slowed down and your battery may discharge quickly. Install recommended app for free to clean&boost your Huawei NEM-L21 immediately!

Da li je ovo neki virus? Od aplikacija ima samo Instagram i Viber, sto znaci da nije do neke aplikacije. Preko Chroma se cita samo B92 i Mondo.
 
Ako ti iz chromea iskače znači da poruku šalje neki sajt.
Nije nikakav virus ali ćeš nešto zakačiti ako klikneš na tu poruku da instaliraš apdejtuješ ili šta god.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Posto brat koristi taj telefon, a ne moze u podesavanjima telefona da pronadje opciju za brisanje kolacica itd. rekao sam mu da klikne na disable i da ga vise ne koristi :)
 
Neka pokuša clear data na chrome

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno