Šta je novo?

Huawei Honor 7 Lite

Jel probao neko da lepi SIM čip na sd karticu????
Treba mi da radi dual sim i sd kartica.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
Ja sam probao i upropastio i jednu i drugu karticu. To je moje iskustvo, ne znači da ne može.

WAS-LX1
 
Porucicu i ja adapter sa Alija,nebi se zezao sa lepljenjem SIM cipa.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Narode, kakva je fora sa tim adapterorm, kontam imas i dual sim i sd card, kako radi to, kako se montira☺

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pa fora je sledeća, jedna sim kartica da bi radila ostaje spolja (vidi sliku), pa je sakriješ ispod silikona ili flip case. Ako nemaš problem sa tim, onda eto rešenja.
6547044ecd3d3ae6234116a8a59bef3b.jpg


WAS-LX1
 
Juce uzet telefon u Telenoru, imam u ponudi update na 7.0, zanima me da li uraditi update ili ne? Trenutno sam zadovoljan sa vekom baterije i brzinom telefona, a nailazim na internetu da je 6.0 pomalo brzi od 7.0, ali me zanima iskustvo vezano za ovaj model?
 
Meni je 7.0 brži od 6.0.Uradi fabrički reset posle updatea,da bi izbegao sitne bagove.
 
Procitao sam da neki imaju problem u vidu unosenja pina svaki put posle ocitavanja otiska. Navodno neki security level na Nugatu? To bi bilo bas glupavo da moram svaki put da unosim pin, citac otiska onda gubi svoju funkciju.
 
Pin ili patern se unosi za prvo otkljucavanje posle svakog restarta telefona, posle toga za svako sledeće otključavanje koristi se čitač otiska.
 
Slazem se sa time da bi tako trebalo da bude. Ne znam da li je neki bag rezultat tog desavanja koji se desio upravo na ovom modelu nakon update na Nugat. Ne bih hteo da radim rollback ako postoji sansa za tim bagom. Zato sam zeleo da pitam da li je neko od vas imao tih problema nakon update.
Planiram da koristim neko vreme Marshmalow pa da uradim update i uporedim sisteme. Da li radite backup pre update, i reseta podesavanja?
 
Taj bag se rešava fabričkim resetom,zato sam to i napisao.
Imaš na samom telefonu opciju da sve bekapuješ na Huawei backup,možeš na cloud ili na SD karticu.Radi odlično,posle reseta mi je sve vratio,od aplikacija,postavki aplikacija do izgleda homescreena.
 
Poslednja izmena:
Super, drago mi je da nema problema zbog tog baga. Ostacu jos neko vreme na 6.0 da bih stekao bolji utisak nakon promene na 7.0
 
Presao na 7.0. Definitivno brzi i fluidniji rad od 6.0. Notifikacioni panel i precice bolje uradjeni. Za sad sam zadovoljan :D
 
Hack hybrid sim slota, tj skidanje SIM cipa i leljenja na SD karticu je ok. Treba voditi racuna samo na vreme grejanja sim kartice i smera okretanja iste prilikom lepljenja na Micro SD karticu.... Sve radi savrseno provereno!
 
Hack hybrid sim slota, tj skidanje SIM cipa i leljenja na SD karticu je ok. Treba voditi racuna samo na vreme grejanja sim kartice i smera okretanja iste prilikom lepljenja na Micro SD karticu.... Sve radi savrseno provereno!
Ja sam naručio adapter sa Alija pa kad stigne preneću utiske. Ispod maske se neće ni videti.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Jedno pitanje za vlasnike ovog telefona koji su ga uzeli preko Telenora u skorije vreme (zadnjih mesec dana) - da li ste možda proveravali da li su otključana oba sim slota?
 
Evo da odgovorim samom sebi, posto sam pazario za ženče danas ovaj telefon, i dalje su oba slota otključana na primercima iz telenora.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ostao sam dužan info da sim adapter super funkcioniše tako da sad imam funkcionalne dve sim kartice i memorijsku.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Jeli ko uradio najnoviji update sa Telenora?
 
Meni ne prolazi apdejt. Registruje da postoji ažuriranje, preuzme fajl i onda počne proces ažuriranja. Zatim se telefon ugasi i krene da verifikuje, stigne do 1% i napiše FAILED. Probao sam više puta i uvek isto. Kapiram da bi trebalo možda da odradim factory reset pa da onda probam, ali pošto je ženin telefon ona neće ni da čuje [emoji35].
 
Ja sam uradio udate (MTS),u
pitanju je EMUI 5.0.1.
Nema nekih velikih promjena osim što sistem radi fluidnije,na primer kamera i prelazak iz kamere u galeriju manje laguje..
 
Ja sam uradio emui 5.0.1 update sa Telenora, ulazak u kameru i galeriju iz kamere jeste brzi, al mi sada ne radi stock flashlight aplikacija. Pise Permission denied.

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 
Pa daj joj permission (dozvolu),ako ne možeš skini neku sa GP,ili uradi factory reset.
 
Poslednja izmena:
Pa daj joj permission (dozvolu),ako ne možeš skini neku sa GP,ili uradi factory reset.
Ne mogu da nadjem aplikaciju medju svim aplikacijama, a dozvole koje ima telefon za upravljanje, ova stock lampa nije medju njima.

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 
kakvo je iskustvo sad sa tim adapterom za Sim da li smeta u radu ili gubi kontakt posle ovoliko vremena?
 
Poslednja izmena:
Nisam imao nikakvih problema za ovih par meseci koliko ga koristim.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pitanjce:

Zna li neko gde je nestala ona opcija za izbor vremena posle kojeg će se poziv preusmeriti ako nema odgovora?

Namestio sam da se poziv preusmeri posle 20 sekundi. Međutim, sada bi malo da smanjim taj vremenski interval, ali nigde ne mogu da nađem tu opciju...
 
Pitanjce:

Zna li neko gde je nestala ona opcija za izbor vremena posle kojeg će se poziv preusmeriti ako nema odgovora?

Namestio sam da se poziv preusmeri posle 20 sekundi. Međutim, sada bi malo da smanjim taj vremenski interval, ali nigde ne mogu da nađem tu opciju...
Nema te opcije na novijim verzijama androida. Rešenje ti je da prebaciš sim karticu u neki stari telefon, namestiš vremenski interval koji ti odgovara i zatim vratiš karticu na svoje mesto. Kod starih Nokia ima opcija na 5,10,15,20....sec.
2f4ec3093bdadec0209c17870230c35a.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno