Šta je novo?

OC za i5 4670k??

Hahahah naravno da mi je OC potreban za gaming. Sto se tice kulera hteo sam da uzmem Noctua NH-D14 posto kuler koji uzmem cu ostaviti i kasnije kada budem pravio novu konfiguraciju pa da ne moram odma sve da iskesiram. Sto bi keva rekla nisam ja dovoljno bogat da kupujem svaki mesec. Kupis jednom kvalitetno i znas na cemu si. P.S. ova konfiguracija je uzeta 2009 godine :):smash: i gura i danas jako zahtevne igrice kao sto i je Tom Clancy... i BF4 tako i to sa box kulerom xD temperatura CPU u igranju je oko 50... Tako da mislim da je ovaj CPU i5 4670k bio pun pogodak kada sam ga uzeo pritom se dobijao besplatan BF4 :) :-devil-:
 
Ulaganje u kvalitetno hladjenje nije bacanje para ko sto pojedini misle,sta ce ti se pokvariti kod hladjenja,bakar,aluminujum :D,jedino sta se kvari i potrosni materijal su ventovi
Uzmes NH-D14 ili PHTC-14P i zavrsio si sto se tice vazduha,e sad ima onih kojima smeta velicina tih hladnjaka,al krastavac ne moze jare i pare :)
 
Ulaganje u kvalitetno hladjenje nije bacanje para ko sto pojedini misle,sta ce ti se pokvariti kod hladjenja,bakar,aluminujum :D,jedino sta se kvari i potrosni materijal su ventovi
Uzmes NH-D14 ili PHTC-14P i zavrsio si sto se tice vazduha,e sad ima onih kojima smeta velicina tih hladnjaka,al krastavac ne moze jare i pare :)
Tako je Neso[emoji2] [emoji2]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ma to i pricam kada kupim dobro hladjenje i posle samo selim sa procesora na procesor :) :smash:
 
Nazad
Vrh Dno