Šta je novo?

HTC U 11

@The Punisher
Pa ne košta te ništa da ih cimneš i pitaš koliko košta

@BataHTC
Znam, čitao sam i ja da su ljudi nezadovoljni njima. Malo me je brinula njihova reputacija.
A pošto sam hteo originalnu bateriju, najpraktičnije mi je bilo da kod njih odradim zamenu.
Ali telefon je vraćen u savršenom stanju, kakav je i ostavljen kod njih.
 
Taj Begram je na losem glasu. Znam da su jedini ovlasceni ali su aljkavi u poslu. Telefon ti nema nekog skripucanja, pomeranja i sl. Nakon menjanja baterije? Ne bih voleo da mi se to dogodi ukoliko se odlucim za promenu.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Meni su nešto opasno zeznuli na popravci - zamenjena ploča i baterija, sada vibracija kao da ima "eho", termalne senzore nisu povezali (baterija i pri punjenju 24 °C), ali sklopise nešto.

USB-C to 3.5mm adapter naplaćuju 3000 dinara, ja kupio u USA za $7 po komadu.

Ništa lepo za Begram.
 
Je l' si poručio ili si sam doneo? Negde sam zagubio taj adapter, zamenski s alija naravno da ne radi. :)
 
Ima fora da radi i taj sa Alija.
Na kom si androidu?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Je l' si poručio ili si sam doneo? Negde sam zagubio taj adapter, zamenski s alija naravno da ne radi. :)
Doneo mi kum iz USA, naručio 5x adapter i 2x para USonic slušalica, sve zajedno ni $100. Preko Amazona bas direktno od HTCa. Probavao sa Huawei telefonima, rade na svim. Zadržava najveći deo kvaliteta zvuka ali nije baš isto, ali je recimo za klasu bolji zvuk od onog adapter koji se dobija uz Honor 20 u kutiji.

Naravno, ne radi ANC a ni onaj EQ koji oni zovu "skeniranje usnog kanala" ali je zvuk zaista super. Mislim da rade i sa Sony telefonima, na nekom YT video je lik preporučio bas taj HTC adapter za XZ1.

HTC je neprevazidjen po pitanju zvuka, sada imam dobar mp3 plejer, HTC U Ultra :)

Vidjao sam i oglas na KP da je lik tražio da kupi bas taj adapter, zar se to ne dobija uz U11 i U12+?
 
Pa, možda ga je izgubio/pokidao/treba mu dva komada [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sad koristim adapter kad mi zatreba na op

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ima fora da radi i taj sa Alija.
Na kom si androidu?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Pie je u pitanju. Koja je fora? Mada sumnjam da bi čak i da proradi bilo i za prineti originalnom, koji bih rado nabavio. Svoj adapter sam izgubio negde u kući i koliko god ga tražio, ne mogu da ga nađem. Naravno, naći ću ga kad budem radio nešto šesto i kad mi više ne bude ni trebao, verovatno za par godina. :)
 
Uopa, majstore, svaka čast! cheers
Prosviralo je! Biće dovoljno za spotify u kolima, sutra proveravam kako se čuje. :)
 
Dobro veče dragi HTC korisnici,
nije mi bilo duže na forumu, želim samo da prijavim da još uvek imam ovaj divan telefon i da sam i dalje beskrajno zadovoljna. Sve mi funkcioniše fenomenalno, baterija jeste malo oslabila što je i normalno ali uopšte nije za neku paniku tj. za menjanje. Ne znam koliki je SOT sad da vam kažem, nisam ga gledala dugo.
Doduše moram da kažem da sam ja verovatno jedan od retkih korisnika ovog telefona koji još uvek ima Android 8. To je naravno namerno, nisam htela da apdejtujem na 9, jer mi se nisu svidele neke stvari koje sam pročitala da su se desile na And9. Koliko čujem na sličnim modelima je stigao i And10, jel to i ovde slučaj?

( E da... pitanje za korisnike: Da li neko ima višak Spigen maske? Providnog ili onog providnog sa srebrnim tufnicama (Crystal glitter valjda se zove). Uzela bih, ako neko hoće da proda. Ja imam crni od početka, koji je i dalje super (definitivno najbolji case), ali bih volela da imam i taj providan, naročito onaj svetlucavi gliter)

Pozzz
 
Poslednja izmena:
Jel ima ovaj tel navigacijke geste? Ako ima jako se uključuju?
Hvala
 
Zašto bi ih imao kad ima fizičke tastere?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Meni trebaju zato što su fizički tasteri prestali da rade :/
A i možda jednostavnije tj navika da neko koristi geste umesto navigacionih tastera
 
Da, ali onda gubiš još ekrana bespotrebno.
Ako ti je rade ne znam onda verovatno ima nešto za gestures, probaj na xda da nađeš, tamo ima svašta.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Deca mi razbucala telefon. Nekako su uspeli da konektore na USB-C portu rascvetaju gurajući punjač.
Begram je u ovom slučaju razočarao, samo me odjavivši uz poruku da ne mogu da nabave odgovarajući deo. Vidim da na Aliju ima tih sklopova sa usb konektorom, jedino me brine otvaranje i sklapanje telefona. Da li može kućni fen da smekša dovoljno lepak da bih mogao da ga otvorim? Kako ga zalepiti posle toga?
A žao mi telefona, stanje mu je 10/10 (minus usb). I to sa stavljenom novom baterijom prošle godine
 
E bedaka. Ja sam još uvek na ovom telefonu, zaista ne vidim šta bih mnogo bolje dobio prelaskom na neki novi model, a da me to ne izađe bar 400-500 evra.
Što se zamene tiče, ovaj video je baš detaljan, pretpostavljam da si ga možda i našao na youtube-u, među prvima i je za ovu pretragu.
Gde si inače menjao bateriju?
 
U Begramu. Pisao sam ranije u temi o tome. 3k rsd
Da, gledao sam taj video, ali ja od opreme imam sve žabice i poluge za otvaranje, i samo ženin fen za kosu 😁
 
Tako sam i mislio, nego me mrzelo da listam nazad. :D

Uzmeš ovako nešto... to mi prvo izašlo na pretrazi, verovatno ima i boljih ponuda.
 
Heh. Nije mi to ni palo na pamet.
Mada mi je možda jeftinije i lakše da mi u nekom lokalnom servisu odlepe leđa za manje para.
 
Zamenih port, ali nešto i dalje ne radi... Stoji na 1% i piše slow charging... Da li je deo sa Ali-ja neispravan, ili je još nešto zveknulo, verovatno nikad neću saznati...
Ovim ishodom završavam projekat i opraštam se od HTC
 
Živ je Đekna, umro nije. Da li je trebalo bateriji nešto vremena da se opasulji, ili je nešto drugo bilo u pitanju, nemam pojma. Ali sad radi.
Namučio sam se da namestim adhesive traku na leđa, tako da sad nije baš 100% IP kompatibilan
 

Prilozi

  • IMG_20211029_181415.jpg
    IMG_20211029_181415.jpg
    83.9 KB · Pregleda: 34
  • IMG_20211029_181445.jpg
    IMG_20211029_181445.jpg
    93.9 KB · Pregleda: 33
Živ je Đekna, umro nije. Da li je trebalo bateriji nešto vremena da se opasulji, ili je nešto drugo bilo u pitanju, nemam pojma. Ali sad radi.
Namučio sam se da namestim adhesive traku na leđa, tako da sad nije baš 100% IP kompatibilan
Uuu fon ti izgleda kao nov! Svaka čast!
 
Ladno jos uvek postoje ljudi koji furaju htc. Sve pohvale! :)
Moj sam morao zameniti pixelom... :(
 
Mislio sam da sam jedini preostao, pa mi je milo što je Markosmi uspeo da oživi svoje čedo. :)
 
Nazad
Vrh Dno