Šta je novo?

HTC U 11

Kakav je to fejl sa usb-c umesto 3.5mm jbt.
Pa krući kabal 5 puta majku mu.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
[youtube]RVMXmxJUgc4[/youtube]

Onleaks. Naravno u crvenoj boji neće ni moći da se kupi

Fino izgleda.
 
Plava boja ako bude bila bice lijepa.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Pa biće sigurno iste boje kao kod U ultre , a ja se nadam da će dodati i crvenu.
 
U Madjarskoj u wodafonu rasporodat HTC U Ultra. Mozes da se prijavis na listu cekanja za HTC U 11. Cisto sumnjam da ce prodaja ici tako dobro. Ako sa desetkom nisu imali prodaju nece ni sa 11
 
Odma prelazim na najcistiji android posle stock-a...Napokon da posle prvog Htc one nesto izbace da bude lepo...Malo njima treba da se vrate skroz

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Dobra cijena,dosta povoljnije nego S8.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Evo ga:
116e78925d346b679375444fcec33690.jpg

89ffb850a7593f1deb68f863fc944c8a.jpg

115f948dfac093170fc5c6d95db8b807.jpg

4ee53a55ba229f382428bb307e077df3.jpg
 
Mislio sam da je ekran 5.2'' 2k, ovako sa 5.5'' 2k i 3000 mAh..
Ali dobro, tu je SD835 koji je izgleda prvi QC, posle duze vremena, koji nije fail kada je potrosnja u pitanju, bice U11 bolji od M9/M10 i na polju autonomije.

Ipak ovo sa dizajnom mi nije jasno, uopste ne lici na htc, kao da je neki genericki kineski android od 150-200$ u pitanju, uredjaji stare M serije su daleko bolje i originalnije dizajnirani..
 
Poslednja izmena:
Sa poslednjom recenicom se slazem u potpunosti. Pozadi kao da je neka jeftina plastika a ne staklo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
HTC U Ultra sa vecim ekranom i istom baterijom ima bolju autonomiju od HTC 10.

A posto S835 nije fail od SoC-a (ima vrhunski GPU i ne throttle-uje kao pojedini), bice ovo ok uredjaj uz Sony Xperia XZ Premium.

Zanimam me da li ce koristiti UFS2.0/.1 ili emmc opet.

Specifikacije:

b4863a01ef2042f79fac3d729073784c.jpg

-1080p 120fps
-QC 3.0 ipak
-IP67 ipak
-3D Audio recording.
 
Prilicno kompletan uredjaj, steta samo za dizajn.

UFS2.0/.1 ili emmc opet.

Koliko sam citao vecinu 2017. flagship 'droida, koji zvanicno imaju UFS, ceka ''lutrija'' sa UFS 2.0 ili UFS 2.1, cak i S8 a verovatno i XZP, U11 itd.
Mada i nije to sad neka mana ali ocigledno ne mogu da obezbede 2.1 za toliki broj raznih modela..
 
Poslednja izmena:
Zesce ruzan fon, sa ovom okruglom kamerom pozadi izgleda ko neki jeftin android iz recimo 2010.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sta znam,ovo mi nesto nit smrdi nit mirise.
Ili sam se ja ohladio od HTC-a posle onih silnih fejlova.
Čak mi je i lepuskast,ali opet sam protiv masovnog napuštanja full metal izrade od strane proizvođača.
Ovo stiskanje mi je nista wow.
Totalno sam ravnodušan prema ovom modelu. Ne bih ga kupio ni pored nize cene.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas lep fon. Nije Samsung/Ajfon i nema toliko pompe pa nema ni komentara, a telefon otkida. Fora sa stiskom jako dobra, verujem da će biti korisna.
 
HTC U Ultra sa vecim ekranom i istom baterijom ima bolju autonomiju od HTC 10.

A posto S835 nije fail od SoC-a (ima vrhunski GPU i ne throttle-uje kao pojedini), bice ovo ok uredjaj uz Sony Xperia XZ Premium.

Zanimam me da li ce koristiti UFS2.0/.1 ili emmc opet.

Specifikacije:

b4863a01ef2042f79fac3d729073784c.jpg

-1080p 120fps
-QC 3.0 ipak
-IP67 ipak
-3D Audio recording.
Jutros na predstavljanju naglasili da je UFS 2.1
 
Ako je UFS2.1, jos bolje onda :)

Android Authority
[youtube]8M4Va7HCTh0[/youtube]

DxO

https://www.dxomark.com/Mobiles/HTC-U11-Mobile-review-The-new-DxOMark-leader

Kamera koristi unapredjen HDR+ ?

Koliko sam citao vecinu 2017. flagship 'droida, koji zvanicno imaju UFS, ceka ''lutrija'' sa UFS 2.0 ili UFS 2.1, cak i S8 a verovatno i XZP, U11 itd.
Mada i nije to sad neka mana ali ocigledno ne mogu da obezbede 2.1 za toliki broj raznih modela..

Da, da. Uz dobar softver se i ne oseti puno u aplikacijama ta neka razlika izmedju memorija.
 
Poslednja izmena:
Hamdir sa xda o ekranu:

somebody asked me about the screen

the unit i have is a JDI panel, its the best LCD i have ever seen, zero color shift on view angles, inky black, at half brightness you would swear its amoled, very high contrast ratio and colors in the DCI-P3 range (you can switch to sRGB in the dev options) brightness over 500nits, they should have certified it for HDR because it fits the bill, it makes the HTC 10 panel look silly

jumping form the s8 to the ocean screen doesn't feel like a downgrade at all, in fact it feels better due to the LCD brightness and lack of color shift (just 5 degress is enough to shift the colors on the s8) and no degradation concerns

audio is awesome, audio zoom really works when zooming in video, the entire audio package is complete

speaker playback is 2x louder than the HTC 10, clearer too, you just need to lower volume one notch, voice recording wipes the floor with every non HTC phone on the planet especially the s8
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno